COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SAMOCHODY ELEKTRYCZNE

Napęd elektryczny to synonim zrównoważonej mobilności i radości z jazdy. Korzystanie z naszych samochodów zasilanych prądem dostarcza niezrównanych wrażeń. Pełna dostępność momentu obrotowego, brak wibracji, całkowita cisza: za kierownicą elektrycznych modeli DS zrelaksujesz się w pełni.  

DS 3 CROSSBACK E-TENSE

DS 3 CROSSBACK E-TENSE

Zasięg wynoszący 320 km sprawia, że DS 3 CROSSBACK E-TENSE otwiera drzwi nowej generacji samochodów elektrycznych. Nasz miejski, kompaktowy SUV to doskonałe połączenie francuskiej technologii, wyrafinowania i wyjątkowego komfortu.  

DS 3 CROSSBACK wprowadza w życie koncepcję samochodu elektrycznego według marki DS. To samochód segmentu premium, który symbolizuje francuską doskonałość i w oryginalny sposób łączy wyrafinowanie z zaawansowaną technologią. Kokpit został zaprojektowany, by zapewnić pasażerom maksymalny komfort. Do jego wykończenia użyto materiałów najwyższej jakości. Najnowsza technologia DS DRIVE ASSIST to przedsmak autonomicznej jazdy. Podróżuj w absolutnej ciszy i w łatwy sposób uzupełniaj prąd w akumulatorach, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Możesz również ładować naszego kompaktowego SUV-a za pośrednictwem DS Wall Box.