COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

HYBRYDY PLUG-IN

Hybryda plug-in łączy radość z jazdy w trybie elektrycznym z możliwością bezstresowego pokonywania dłuższych tras. Napęd składa się z silnika elektrycznego, doskonale sprawdzającego się w mieście, oraz jednostki spalinowej, zapewniającej pełną autonomię w przypadku dalszych podróży. To rozwiązanie jest idealnie dopasowane do zróżnicowanych potrzeb. 

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 dysponuje mocą 300 KM, napędem na cztery koła i zasięgiem aż do 58 km w trybie elektrycznym. Nasza hybryda plug-in zapewnia imponujące osiągi i wyjątkowo sprawnie przyspiesza.  

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 ma zasięg aż do 58 km w trybie elektrycznym. Dzięki temu możesz przemieszczać się między pracą a domem nie emitując CO₂ i nie zużywając paliwa. Z pewnością docenisz osiągi i wszechstronność jednostki napędowej, która łączy silnik elektryczny i spalinowy. Aby jeszcze efektywniej korzystać z trybu elektrycznego, nasza hybryda plug-in została wyposażona w system odzyskiwania energii przy hamowaniu. Technologia ta zainspirowana jest rozwiązaniami stosowanymi w Formule E i umożliwia doładowanie akumulatorów podczas hamowania.