COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

E-TENSE

MOC I KOMFORT HYBRYDY

Intelekt i moc

Modele z napędem hybrydowym plug-in E-TENSE dzięki zaawansowanej wiedzy technicznej naszych inżynierów zapewniają doskonałe osiągi. Technologia E-TENSE łączy elektryczny know-how, który pomógł nam wygrać mistrzostwa Formuły E, z jednostką spalinową. Rozwiązanie to dostarczy Ci niezwykłych emocji, zwłaszcza podczas przyspieszania.

INTENSYWNA RADOŚĆ Z JAZDY

DS 9 będzie oferowany z napędem hybrydowym E-TENSE, który składa się z turbodoładowanego silnika benzynowego PureTech oraz jednostki elektrycznej. Łączna moc zestawu wyniesie 255 KM.

W późniejszym terminie dostępna będzie również wersja o mocy 360 KM, wyposażona w inteligentny napęd na cztery koła.

TRYBY JAZDY

Silnik elektryczny, połączony z ośmiobiegową skrzynią automatyczną, wykorzystywany jest do ruszania i jazdy z prędkością do 135 km/h. Budzi się do życia w zależności od wybranego trybu jazdy.

Tryb zeroemisyjny
Tryb zeroemisyjny ustawiony jest jako domyślny. Dzięki niemu możesz pokonać większość codziennych tras nie zużywając nawet kropli paliwa.

 

Tryb hybrydowy
Ten wyjątkowo wydajny tryb automatycznie zarządza energią w zależności od sytuacji umożliwiając jazdę w trybie w pełni elektrycznym, spalinowym lub wykorzystując połączenie pracy obu jednostek.

 

Tryb sportowy
W trybie sportowym możesz cieszyć się maksymalnym potencjałem DS 9 i doskonałymi osiągami. System modyfikuje parametry pracy pedału przyspieszenia, skrzyni biegów, układu kierowniczego i zawieszenia.

ODZYSKIWANIE ENERGII PRZY HAMOWANIU

Gdy zwalniasz, energia kinetyczna z kół zamieniana jest w energię elektryczną. Rozwiązanie to doładowuje akumulatory i zwiększa zasięg.

OSZCZĘDZAJ ENERGIĘ DZIĘKI FUNKCJI E-SAVE

Funkcja E-SAVE pozwala zachować energię elektryczną zgromadzoną w akumulatorach na później, dzięki czemu możesz pokonać ostatnie kilometry podróży w trybie zeroemisyjnym. Ułatwia ona dostęp do stref objętych ograniczeniami ruchu dla pojazdów spalinowych. 

https://www.dsautomobiles.pl/punkty-sprzedazy-ds/znajdz-punkt-sprzedazy-ds.html ZNAJDŹ PUNKT SPRZEDAŻY