COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Cena w konfiguratorze
Cena obejmuje VAT i nie zawiera opłaty transportowej o wysokości 500 zł brutto, która będzie doliczana przy zakupie samochodu.

 

Konfigurator DS 9
Planujesz zakup nowego prestiżowego sedana DS 9? Skorzystaj z naszego konfiguratora DS i spersonalizuj samochód zgodnie z potrzebami wybierając wersję, silnik, wyposażenie i elementy stylistyczne. Pamiętaj, że DS 9 dostępny jest również w wersji hybrydowej plug-in.


Wersje wykończenia wnętrza DS 9
Nasz nowy, hybrydowy sedan dostępny jest w dwóch wersjach: PERFORMANCE LINE + i RIVOLI +. Obie konfiguracje powiązane są z odpowiednim, zaawansowanym technologicznie wyposażeniem standardowym i akcesoriami. Wybierz taką, która spełni Twoje oczekiwania.


Szeroka gama silników
Bez względu na wybraną wersję wyposażenia DS 9 dostępny jest z silnikiem benzynowym PureTech oraz z napędem hybrydowym plug-in E-TENSE. Aby zapewnić Ci pełen komfort, model ten standardowo wyposażony jest w automatyczną, 8-przełożeniową skrzynią biegów.


Styl nadwozia i wnętrza
Możesz spersonalizować wygląd DS 9 wybierając wersję wykończenia wnętrza, kolor nadwozia i dachu oraz wzór kół.


Wymiary DS 9
Nadwozie DS 9 ma długość 4 934 mm, szerokość 1 932 mm (ze złożonymi lusterkami bocznymi) i wysokość 1 460 mm. Aby zapewnić Ci pełen komfort, obszerny bagażnik naszego hybrydowego sedana ma pojemność 510 l.


Wyposażenie DS 9
W zależności od wybranej wersji DS 9 wyposażony jest w różne rozwiązania, takie jak zegarek B.R.M R180 obracający się po uruchomieniu silnika, elektrycznie składane, indeksowane do biegu wstecznego lusterka zewnętrzne z funkcją pamięci, elektrycznie sterowane fotele czy pakiet PolyAmbient, dzięki któremu spersonalizujesz kolor oświetlenia nastrojowego we wnętrzu.