Prezydencki DS7 CROSSBACK

Prezydencki DS7 CROSSBACK

DS7 CROSSBACK: PIERWSZY RAZ NA DRODZE W ZASZCZYTNEJ ROLI

Nowy Prezydent Francji Emmanuel Macron pokazał się po raz pierwszy na ulicach Paryża w Nowym DS7 CROSSBACK, najnowszym modelu Marki, który został zaprezentowany zaledwie 2 miesiące temu. Prezydencka wersja została dostosowana do wymogów głowy państwa. Samochód wyposażono w specjalny, otwierany dach, dzięki któremu Emmanuel Macron mógł pozdrawiać rodaków jadąc przez Pola Elizejskie. 

Prezydencki DS7 CROSSBACK - obejrzyj video

    Marka jest dumna, że model DS 7 CROSSBACK wziął udział w ceremonii zaprzysiężenia nowego Prezydenta Francji. Samochód, który wejdzie na rynek za kilka miesięcy, po raz pierwszy zaprezentował się w ten sposób na drodze. To historyczne wydarzenie jest doskonałą okazją, aby kontynuować tradycję budowania samochodów prezydenckich przez Markę i podkreślić kluczowe dla niej wartości – francuski know-how oraz innowacyjność. Modele DS, pełne symbolicznych akcentów i z historycznym rodowodem, były wielokrotnie wykorzystywane w tej roli przez Piątą Republikę.
Prezydencki DS 7 CROSSBACK będzie można podziwiać w DS WORLD Paris, pod adresem 33 François 1e. 15 maja, po wypełnieniu swoich uroczystych obowiązków, samochód został zaprezentowany dziennikarzom. 16 maja zostanie udostępniony szerokiej publiczności. 


Prezydencki DS7 CROSSBACK :

• Pierwszy DS7 CROSSBACK na drogach publicznych: inżynierowie i rzemieślnicy zaczęli prace nad tym wyjątkowym samochodem prezydenckim 7 miesięcy przed oficjalnym wejściem na rynek, planowanym na styczeń 2018.
• Dystyngowany i efektowny lakier Ink Blue, specjalnie zaprojektowany otwierany dach, oznaczenia identyfikacyjne Republiki Francuskiej i maszt z trójkolorową flagą.
• Skórzane wnętrze Black Art (wykończenie Opera, zainspirowane jedną z dzielnic Paryża) zostało wykonane w duchu francuskiego rękodzielnictwa („Toile de Laque” został zaprojektowany i uszyty przez Atelier Maury, pracownię słynącą z doświadczenia i fachowości, specjalizującą się w złotnictwie).
• Koła o średnicy 20” zostały ozdobione precyzyjnie wykonanymi, złotymi akcentami.
• Samochód wyposażono w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które będą dostępne w seryjnym DS7 CROSSBACK. DS CONNECTED PILOT to wstęp do koncepcji autonomicznej jazdy. DS ACTIVE SCAN SUSPENSION jest systemem godnym 21. wieku, który wykorzystuje kamerę i dostosowuje pracę zawieszenia do rodzaju nawierzchni, zapewniając Prezydentowi i przyszłym użytkownikom samochodu najwyższy poziom komfortu.

prezydencki ds7 zdobienia

Prezydencki DS7 CROSSBACK grill
Prezydencki DS7 CROSSBACK zdobienia
prezydencki ds7 crossback
prezydencki ds7 crossback klamka

Dowiedz się pierwszy o DS7 CROSSBACK

Otrzymaj jako pierwszy informacje o modelu DS7 Crossback.

Znajdź swój punkt sprzedaży

prezydencki ds7 crossback tył