COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Cena w konfiguratorze
Cena obejmuje VAT i nie zawiera opłaty transportowej o wysokości 500 zł brutto, która będzie doliczana przy zakupie samochodu.


Konfigurator DS 7 CROSSBACK
Skorzystaj z naszego konfiguratora DS i spersonalizuj SUV-a DS 7 CROSSBACK wybierając wersję, silnik, wyposażenie i elementy stylistyczne. Pamiętaj, że model ten dostępny jest również w wersji hybrydowej plug-in. Skonfiguruj samochód, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.


Wersje wykończenia wnętrza DS 7 CROSSBACK
Twój SUV dostępny jest w wielu wersjach: BASTILLE, BUSINESS, BASTILLE +, PERFORMANCE LINE, PERFORMANCE LINE + oraz RIVOLI. Możesz również wybrać jedną z edycji limitowanych - LIGNE NOIRE lub LOUVRE. Każda z tych konfiguracji powiązana jest z odpowiednim wyposażeniem standardowym i akcesoriami. Wybierz taką, która spełni Twoje oczekiwania.


Szeroka gama silników
W zależności od wersji wyposażenia DS 7 CROSSBACK dostępny jest z silnikiem benzynowym PureTech, Diesla BlueHDI lub z napędem hybrydowym plug-in E-TENSE. Aby zapewnić Ci maksymalny komfort, DS 7 CROSSBACK w każdej wersji oferowany jest z automatyczną, 8-przełożeniową skrzynią biegów.


Styl nadwozia i wnętrza, który odpowiada Twojemu gustowi
Możesz skorzystać z licznych możliwości personalizacji DS 7 CROSSBACK: wybierz wersję wykończenia wnętrza, kolor nadwozia i dachu oraz wzór kół. Stwórz wymarzoną konfigurację, która odzwierciedla Twoją osobowość.


Wymiary DS 7 CROSSBACK
Nadwozie DS 7 CROSSBACK ma długość 4 573 mm, szerokość 1 906 mm (ze złożonymi lusterkami bocznymi) i wysokość 1 625 mm. Obszerny bagażnik naszego SUV-a ma pojemność 555 l. Wnętrze DS 7 CROSSBACK wyposażone jest w liczne praktyczne schowki, które zwiększają komfort.


Wyposażenie DS 7 CROSSBACK
W zależności od wybranej wersji DS 7 CROSSBACK wyposażony jest w różne rozwiązania zwiększające komfort i bezpieczeństwo, takie jak czujniki parkowania z przodu i z tyłu, funkcja wstępnego ustawienia temperatury wnętrza za pośrednictwem smartfona, ekran dotykowy 12'', niezwykle innowacyjne zawieszenie DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, dioda LED sygnalizująca jazdę w trybie elektrycznym czy system odzyskiwania energii przy hamowaniu.