COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 7 CROSSBACK: JAZDY PRÓBNE i WIDEO

Zanurz się w świecie DS 7 CROSSBACK oglądając serię wyjątkowych filmów. Zajrzyj za kulisy - zobacz, jak wygląda linia produkcyjna. Poznaj ten ekskluzywny samochód dzięki relacji Product Managera, obejrzyj pierwsze relacje z jazd próbnych.

Poznaj nowego SUV-a Marki DS

Design nadwozia, wyposażenie wnętrza, usługi, które można personalizować – materiały filmowe pozwolą Ci poznać Nowego DS 7 CROSSBACK w najdrobniejszych detalach. Benjamin Maigre, Product Manager, prezentuje wszystkie cechy i funkcjonalności naszego nowego SUV-a. Duże wymiary i największe wnętrze w segmencie to zapowiedź komfortu na najwyższym poziomie. Zasiądź za kierownicą DS 7 CROSSBACK i poznaj jego atuty.

DS 7 CROSSBACK: JAZDY PRÓBNE

Zobacz film z jazdy testowej nowym DS 7 Crossback!

Sięgnij do korzeni DS 7 CROSSBACK

Łączenie elementów karoserii, montaż, lakierowanie – DS 7 CROSSBACK to owoc wyjątkowo starannej pracy pracowników Marki oraz nowoczesnych robotów, zaangażowanych w proces produkcji. Ten nowy SUV powstaje we francuskiej fabryce w Mulhouse. Przed dostawą do klienta przechodzi program wnikliwych testów jakościowych, w które zaangażowany jest cały know-how inżynierów DS. Zobacz, jak wyglądają szczegóły procesu produkcyjnego DS 7 CROSSBACK.

USŁUGI NA MIARĘ

Znajdź swój punkt sprzedaży

Dzieło złotnika