DS 7 CROSSBACK

Zaawansowana technologia

 

MIEJSCE KIEROWCY. TECHNOLOGIA W CZYSTEJ FORMIE

Cyfrowy ekran 12’’ ma elegancką grafikę i można go personalizować. Kierowca decyduje o wyborze wyświetlanych informacji za pośrednictwem menu dostępnego bezpośrednio z kierownicy.
System pozwala na selekcję jednego z sześciu trybów pracy ekranu, w tym funkcji DS CONNECTED PILOT i DS NIGHT VISION.

Centralny 12’’ ekran dotykowy HD pozwala zarządzać wszystkimi funkcjami samochodu. Wspomaga go zestaw czułych na dotyk przycisków i chromowany przełącznik, wykończony kryształem*. Umożliwiają one bezpośredni dostęp do funkcji zarządzania komfortem, multimediami i usługami online.

Dostęp do funkcji DS Connect umożliwia korzystanie z szerokiej palety usług w zakresie bezpieczeństwa (SOS i Assistance), obsługi serwisowej (zdalne planowanie wizyty w serwisie), nawigacji online oraz korzystanie z aplikacji dzięki funkcji Mirror Screen** (protokoły Android Auto, Apple CarPlay™ oraz MirrorLink® dla Android).
* W zależności od wersji

** Funkcja dostępna dla smartfonów kompatybilnych z systemem

DS SAFETY: BEZPIECZEŃSTWO W KAŻDYCH WARUNKACH

Długie trasy, dekoncentracja czy słaba widoczność to okoliczności, które mogą być niebezpieczne dla kierowcy i pasażerów. Rozwiązanie DS SAFETY łączy poszczególne funkcje w sprawny system, dbający o najwyższy poziom bezpieczeństwa jazdy.

DS NIGHT VISION: WIDOCZNOŚĆ W NOCY

Stworzyliśmy system DS NIGHT VISION, by maksymalnie zoptymalizować widoczność w warunkach jazdy nocą. Kamera na podczerwień, umieszczona w osłonie chłodnicy, wykrywa pieszych oraz zwierzęta znajdujące się na drodze w odległości do 100 m. System umożliwia szybką reakcję i minimalizuje ryzyko zderzenia.

DS DRIVER ATTENTION MONITORING: NIE DLA DEKONCENTRACJI

Inżynierowie Marki DS stworzyli wyjątkową technologię, która podnosi poziom bezpieczeństwa dzięki nieustannej kontroli poziomu koncentracji kierowcy.
Gdy system DS DRIVER ATTENTION MONITORING** wykryje oznaki rozkojarzenia lub zmęczenia, automatycznie włączy sygnał dźwiękowy i wyświetli odpowiedni komunikat na ekranie centralnym. Zarówno podczas jazdy w dzień, jak i w nocy.

DS ACTIVE LED VISION: WIDZIEĆ I BYĆ WIDZIANYM

System DS ACTIVE LED VISION, po raz pierwszy zaprezentowany w koncepcyjnym modelu DS E-TENSE, jest jednocześnie efektowny i skuteczny. Składa się z głównego projektora LED oraz trzech modułów rotacyjnych. Te ostatnie pochylają się i obracają w zależności od kierunku skrętu kół, prędkości samochodu i warunków pogodowych, by zapewnić optymalną widoczność.

DS LOUNGE: HARMONIA I DYNAMIKA

Wnętrze DS 7 CROSSBACK jest pełne harmonii i oferuje niezrównany komfort. Innowacyjne technologie, awangardowa koncepcja stylistyczna i intuicyjna obsługa tworzą świat luksusu, w którym kierowca może się w pełni zrelaksować.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION: REAKTYWNOŚĆ I FINEZJA

Dzięki kamerze i czujnikom zawieszenie DS ACTIVE SCAN SUSPENSION dostosowuje charakter pracy do panujących warunków, doskonale absorbując wszelkie nierówności.
System w czasie rzeczywistym przekazuje dane do centralnego komputera, który indywidualnie decyduje o sztywności pracy zawieszenia każdego z kół. Wszystko po to, aby zapewnić pasażerom maksymalny poziom komfortu.

HiFi System FOCAL Electra® : DŹWIĘK W NAJCZYSTSZEJ FORMIE

Za projekt nagłośnienia odpowiada firma FOCAL®, francuski lider projektowania i produkcji profesjonalnych rozwiązań audio Hi-Fi, zwłaszcza dla branży motoryzacyjnej. Najwyższej klasy system Hi-Fi o nazwie FOCAL Electra® składa się z czternastu głośników, harmonijnie wkomponowanych we wnętrze DS 7 CROSSBACK, zapewniających niespotykaną jakość emisji dźwięku.

DS PILOT: ZAPOWIEDŹ SAMOCHODÓW AUTONOMICZNYCH

Podróżuj zachowując spokój ducha i pełne bezpieczeństwo dzięki najnowszym technologiom wspomagania prowadzenia, w które wyposażony jest DS 7 CROSSBACK.

DS CONNECTED PILOT: PROWADŹ LUB DAJ SIĘ ZAWIEŹĆ

DS CONNECTED PILOT to system, który przejmuje stery
DS 7 CROSSBACK i odciąża kierowcę, jednocześnie w każdej chwili umożliwiając mu przejęcie kontroli nad samochodem. To duży krok na drodze rozwoju samochodów autonomicznych. System utrzymuje zadaną prędkość oraz bezpieczny dystans dzielący samochód od pojazdu z przodu i kontroluje trajektorię jazdy za pośrednictwem układu kierowniczego. Poprawia bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

 

Lane Keeping Assist został zaprojektowany z myślą o najlepszym działaniu na drogach z wyraźnie wydzielonymi pasami ruchu po dwóch stronach (autostrady i drogi dwujezdniowe).

DS PARK PILOT **: PARKOWANIE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE

Ta nowa technologia pozwala na autonomiczne wykonywanie manewrów parkowania prostopadłego i równoległego przez samochód bez udziału kierowcy. DS PARK PILOT wybierze miejsce parkingowe odpowiednie dla gabarytów DS 7 CROSSBACK. Pomiar jest możliwy w trakcie mijania go z prędkością do 30 km/h.

** Dostępny w 2019 r.

DS ConnectedCAM* : Kamera online, która zarejestruje Twoje wrażenia z jazdy

Kamera, zamontowana w podstawie wewnętrznego lusterka wstecznego, pozwala rejestrować zdjęcia i materiały video. Łącze WiFi umożliwia transfer danych do smartfona.

 

USŁUGI SZYTE NA MIARĘ

Znajdź swój punkt sprzedaży

DS CUSTOMER REVIEW

5/5
1 Opinie