COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 7 CROSSBACK

Zaawansowana technologia

169 400 zł brutto

lub 1489 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

 

MIEJSCE KIEROWCY. TECHNOLOGIA W CZYSTEJ FORMIE

Cyfrowy ekran 12’’ ma elegancką grafikę i można go personalizować. Kierowca decyduje o wyborze wyświetlanych informacji za pośrednictwem menu dostępnego bezpośrednio z kierownicy.
System pozwala na selekcję jednego z sześciu trybów pracy ekranu, w tym funkcji DS CONNECTED PILOT i DS NIGHT VISION.

Centralny 12’’ ekran dotykowy HD pozwala zarządzać wszystkimi funkcjami samochodu. Wspomaga go zestaw czułych na dotyk przycisków i chromowany przełącznik, wykończony kryształem*. Umożliwiają one bezpośredni dostęp do funkcji zarządzania komfortem, multimediami i usługami online.

Dostęp do funkcji DS Connect umożliwia korzystanie z szerokiej palety usług w zakresie bezpieczeństwa (SOS i Assistance), obsługi serwisowej (zdalne planowanie wizyty w serwisie), nawigacji online oraz korzystanie z aplikacji dzięki funkcji Mirror Screen** (protokoły Android Auto, Apple CarPlay™ oraz MirrorLink® dla Android).
* W zależności od wersji

** Funkcja dostępna dla smartfonów kompatybilnych z systemem

DS SAFETY

BEZPIECZEŃSTWO W KAŻDYCH WARUNKACH

DS NIGHT VISION

DS DRIVER ATTENTION MONITORING

DS ACTIVE LED VISION

Widoczność w nocyCzytaj więcej
NIE DLA DEKONCENTRACJICzytaj więcej
Widzieć i być widzianymCzytaj więcej

DS LOUNGE: HARMONIA I DYNAMIKA

Wnętrze DS 7 CROSSBACK jest pełne harmonii i oferuje niezrównany komfort. Innowacyjne technologie, awangardowa koncepcja stylistyczna i intuicyjna obsługa tworzą świat luksusu, w którym kierowca może się w pełni zrelaksować.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION: REAKTYWNOŚĆ I FINEZJA

Dzięki kamerze i czujnikom zawieszenie DS ACTIVE SCAN SUSPENSION dostosowuje charakter pracy do panujących warunków, doskonale absorbując wszelkie nierówności.
System w czasie rzeczywistym przekazuje dane do centralnego komputera, który indywidualnie decyduje o sztywności pracy zawieszenia każdego z kół. Wszystko po to, aby zapewnić pasażerom maksymalny poziom komfortu.

Hi-Fi System FOCAL Electra®: DŹWIĘK W NAJCZYSTSZEJ FORMIE

Za projekt nagłośnienia odpowiada firma FOCAL®, francuski lider projektowania i produkcji profesjonalnych rozwiązań audio Hi-Fi, zwłaszcza dla branży motoryzacyjnej. Najwyższej klasy system Hi-Fi o nazwie FOCAL Electra® składa się z czternastu głośników, harmonijnie wkomponowanych we wnętrze DS 7 CROSSBACK, zapewniających niespotykaną jakość emisji dźwięku.

DS PILOT

Zapowiedź autonomicznej jazdy

DS CONNECTED PILOT

DS PARK PILOT

Prowadź lub daj się zawieźćCzytaj więcej
Parkowanie nigdy nie było tak prosteCzytaj więcej

Czy po zapoznaniu się z technologiami w DS 7 CROSSBACK chciałbyś zajrzeć do środka? A może chciałbyś poznać wersje wyposażenia?

Znajdź swój punkt sprzedaży

DS CUSTOMER REVIEW

0/5
0 Opinie

USŁUGI SZYTE NA MIARĘ