COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 7 CROSSBACK

Charakterystyka techniczna

155 400 zł brutto

lub 1355 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

 

WYMIARY

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Długość nadwozia 4573
Szerokość nadwozia (bez lusterek/z lusterkami) 1906/2098
Wysokość nadwozia 1625
Rozstaw osi 2738
Zwis przedni 925
Zwis tylny 910
Szerokość na wysokości łokci z przodu 1476
Szerokość na wysokości łokci z tyłu 1493
Długość przestrzeni bagażowej 933 do 2045 (przy złożonej kanapie tylnej)
Szerokość przestrzeni bagażowej (pomiędzy nadkolami) 1201
Wysokość przestrzeni bagażowej 581 do rolety (910 do dachu)

POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA (W M³ WEDŁUG NORMY VDA)

Pojemność bagażnika: min/max 555 l do 1750 l (przy złożonej kanapie tylnej)
Maksymalna liczba miejsc 5

KOMFORT I PRZESTRONNOŚĆ BEZ GRANIC

Wnętrze DS 7 CROSSBACK to świat komfortu bez granic. Pasażerowie tylnego rzędu mogą cieszyć się wyjątkowo przestronnym wnętrzem i elektrycznie regulowanym oparciem kanapy w zakresie 23° - 32°. Siedzenia wykończono sprężystą pianką, zapewniającą odpowiednią wygodę i wytrzymałość. Przednie fotele mogą być wyposażone w funkcję podgrzewania, wentylacji i masażu (5 dostępnych trybów, które można ustawić za pośrednictwem ekranu dotykowego).

DS 7 CROSSBACK może pochwalić się największym bagażnikiem w segmencie (555 l) i płaską podłogą, poprawiającą jego funkcjonalność. System Pack Easy Access* ułatwia korzystanie z przestrzeni bagażowej dzięki elektrycznie sterowanej pokrywie bagażnika i funkcji otwierania pokrywy ruchem stopy pod zderzakiem tylnym.

 

* - Zawiera również system bezkluczykowego dostępu

TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA

Nasi inżynierowie i specjaliści projektując DS 7 CROSSBACK wykorzystali swój najlepszy know-how. Dzięki temu samochód ten w każdych warunkach gwarantuje pasażerom najwyższy poziom bezpieczeństwa i zapewnia idealnie harmonijne prowadzenie. Bezpieczeństwo pasażerów i otoczenia jest i zawsze będzie dla nas najwyższym priorytetem.

 

Wszystkie opracowane przez naszych inżynierów technologie wspomagające prowadzenie zapewniają DS 7 CROSSBACK pozycję lidera w segmencie w kwestii bezpieczeństwa.

Znajdź swój punkt sprzedaży

DS CUSTOMER REVIEW

0/5
0 Opinie

USŁUGI SZYTE NA MIARĘ