INSPIRACJA DS OPERA NOIR ART BASALTE

Inspiracja DS OPERA NOIR ART BASALTE jest w czołówce elegancji i wyrafinowania. To swoisty hołd dla Opery Garnier, jednej z najbardziej prestiżowych oper na świecie. Nasi mistrzowie rymarstwa dopracowali wnętrze DS OPERA w każdym detalu, od foteli wykonanych ze skóry Nappa Noir Art Bazalte o fakturze bransolety zegarka, po obszycia Point Perle.

SKONFIGURUJ SWOJEGO DS

INSPIRACJA DS OPERA BRUN ALEZAN

Inspiracja Brun Alezan odtwarza charakterystyczne cechy inspiracji DS OPERA w porywającym, orzechowym kolorze. Skórzane fotele Nappa, nawiązujące do bransolety zegarka, oraz dekoracje Nappa subtelnie podkreślają styl wnętrza DS OPERA.

SKONFIGURUJ SWOJEGO DS

INSPIRACJA DS RIVOLI NOIR ART BASALTE

Wyraź swój wyrafinowany gust za pomocą Inspiracji DS RIVOLI, która składa hołd słynnej paryskiej dzielnicy Tuileries. Aby odzwierciedlić jej elegancki styl, nasi rzemieślnicy zdecydowali się ozdobić siedziska skórą ziarnistą, a elementy dekoracyjne wykonać ze skóry Nappa Noir Basalte o diamentowym wykończeniu.

SKONFIGURUJ SWOJEGO DS

INSPIRACJA DS RIVOLI GRIS PERLE ART

W wariancie Gris Perle, Inspiracja DS RIVOLI emanuje rozmachem i blaskiem, tak jak słynna paryska ulica. Siedziska ze skóry ziarnistej i dekoracje ze skóry Nappa o diamentowym wykończeniu, zyskały elegancki, perłowy odcień.

SKONFIGURUJ SWOJEGO DS

INSPIRACJA DS PERFORMANCE LINE

Nadaj wnętrzu sportowy charakter dzięki Inspiracji DS PERFORMANCE LINE, która łączy w sobie przytulność, dopracowanie szczegółów i dynamiczny design. Fotele i deska rozdzielcza wyściełane są przyjemną w dotyku Alcantarą® ze wstawkami w kolorze Carmin.

SKONFIGURUJ SWOJEGO DS

INSPIRACJA DS PERFORMANCE LINE ZE SKÓRZANYMI FOTELAMI

Inspiracja DS PERFORMANCE LINE jest również dostępna z fotelami skórzanymi Nappa Noir Basalte z motywem diamentu. Skóra foteli zharmonizowana z Alcantarą® stanowi sprytne połączenie wyrafinowania i sportowego charakteru.

SKONFIGURUJ SWOJEGO DS

INSPIRACJA DS BASTILLE

Daj się uwieść unikalnemu projektowi Inspiracji DS BASTILLE, w którym echem odbija się paryski plac o takiej samej nazwie. Na wzór rzeźby Ducha Wolności umieszczonej na monumentalnej Kolumnie Lipcowej, która dominuje na placu, nasi projektanci stworzyli reliefową tapicerkę, teksturowane wzory i subtelne wykończenia z ciepłymi brązowymi niuansami.

SKONFIGURUJ SWOJEGO DS