COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 7 CROSSBACK

Doskonałość francuskiego know-how

155 400 zł brutto

lub 1355 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

 

NIEZWYKŁA DBAŁOŚĆ O DETALE

Nowoczesne i szykowne wnętrze DS 7 CROSSBACK to efekt doświadczenia i kunsztu projektantów, inżynierów oraz rzemieślników, pracujących dla Marki DS. Każdy użyty materiał i najdrobniejsze detale wykończenia są zainspirowane Haute Couture.

POZWÓL SIĘ ZAINSPIROWAĆ

Wnętrze to esencja paryskiego stylu. Wpisuje się w filozofię Marki DS, której kluczową wartością jest personalizacja. Cztery odrębne światy – Inspiracje DS – odpowiadają najbardziej wyrafinowanym gustom. Wybierz swoją Inspirację.

Zobacz wnętrze 360°
Skóra Nappa w kolorze czarnym bazaltowym
Tkanina o kolorze brązowym
Skóra groszkowa w kolorze czarnym bazaltowym
Alcantra w kolorze czarnym
Skóra Nappa w kolorze brązowym
Skóra groszkowa w kolorze szarym perłowym
Alcantra w kolorze czarnym ze skórzanymi fotelami

NIEZWYKŁA DBAŁOŚĆ O DETALE

Daj się oczarować pięknem materiałów, zwłaszcza skór, które zdobią DS 7 CROSSBACK. W jego wnętrzu znajdziesz unikalne detale: wzór giloszowy Clous de Paris, pokrętło ozdobione kryształem, zegarek B. R. M R180 i obszycie Point Perle.

WNĘTRZE
HAUTE COUTURE

Wykończenie na wzór bransolety zegarka

Szlachetna, gruboziarnista skóra Nappa została wybrana przez naszych rymarzy do uatrakcyjnienia wnętrza. Wykończenie przypominające bransoletę zegarka doskonale podkreśla głębokie powiązanie pomiędzy DS Automobiles a francuskim, luksusowym rzemiosłem.

Wzór giloszowy Clous de Paris

Tworząc dla DS 7 CROSSBACK wzór giloszowy Clous de Paris, nasi rzemieślnicy inspirowali się sztuką zegarmistrzowską. Wykończenie to, mające wymiar zarówno artystyczny jak i techniczny, przedstawia małe gwoździe z piramidowymi główkami, które elegancko krzyżują się i przecinają.

Obszycie Point Perle

Obszycie skór Point Perle, wyrafinowany szczegół, który odtwarza kształt perły, zrodził się w wyobraźni naszych rymarzy. Elegancki i delikatny, jest jak mrugnięcie okiem do krawiectwa Haute Couture. To unikalny znak firmowy DS Automobiles.

Zegarek B. R. M. R180

Zegarek B. R. M R180, stworzony we współpracy z B.R.M Chronographes, majestatycznie wyłania się ze obudowy, gdy samochód rusza. Samoczynnie ustawiające się wskazówki łączą w sobie technologię i elegancki wygląd.

Pokrętło ozdobione kryształem

Nasi rzemieślnicy starają się udoskonalać nasze samochody przy użyciu najlepszych materiałów. W zależności od wybranej Inspiracji DS, pokrętło ekranowe może być ozdobione kryształem – unikalny szczegół, który dodaje desce rozdzielczej wyrafinowania.

Strefa prowadzenia

Strefa prowadzenia, zaprojektowana, aby zapewnić przyjemność zmysłom, łączy technologię, finezję detali i wyrafinowanie. Kierownica jest pokryta skórą, a cyfrowy ekran 12" ułatwia dostęp do informacji dotyczących jazdy.

ZANURZ SIĘ W DOSKONAŁOŚCI

Efektowny kokpit został zaprojektowany tak, by intuicyjne przełączniki były zawsze w zasięgu ręki. Dzięki temu możesz skoncentrować się na czerpaniu przyjemności z jazdy i relaksie, który ułatwi system audio Hi-Fi FOCAL Electra® z czternastoma głośnikami.

Gdy stajesz się właścicielem DS, automatycznie uzyskujesz dostęp do kolekcji ekskluzywnych usług Only You. Zainspirowane Twoimi potrzebami i stworzone dla Ciebie, są dowodem naszego zaangażowania w Twoją aktywność. Jako klient DS, jeszcze długo po zakupie samochodu będziesz korzystać z pakietu spersonalizowanych i dostosowanych do Twoich potrzeb usług.

Znajdź swój punkt sprzedaży

DS CUSTOMER REVIEW

0/5
0 Opinie

USŁUGI SZYTE NA MIARĘ