DS 5

Poznaj najnowsze rozwiązania technologiczne

 

DS 5 oferuje nowe pakiety, podwyższające komfort i bezpieczeństwo jazdy. W ich skład wchodzą usługi takie, jak wirtualna książka serwisowa, porady w zakresie ekojazdy czy lokalizacja samochodu w razie kradzieży. Klienci mogą również skorzystać z licznych rozwiązań technologicznych z najwyższej półki - wyświetlacza Head-up Display, kamery cofania czy Systemu monitorowania martwego pola (elementy dostępne jako wyposażenie seryjne lub opcjonalne, w zależności od wersji). Samochód jest wyposażony w DS Connect Box, umożliwiający dostęp do usług SOS i Assistance. System ten nawiązuje automatyczne połączenie alarmowe a razie wypadku, za jego pośrednictwem można również połączyć się z Assistance, wykorzystując funkcję lokalizacji.  

POD KONTROLĄ

Ekran dotykowy w nowej odsłonie

W sercu pięknie zaprojektowanej deski rozdzielczej DS 5 znajduje się duży ekran dotykowy. Umożliwia szybki dostęp do wszystkich ważnych funkcji, od nawigacji do sterowania systemem audio. Wszystko pod kontrolą.   

NIESPOTYKANY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA

DS 5 może być wyposażony w szereg akcesoriów zapewniających spokojne, harmonijne podróżowanie i podwyższających poziom bezpieczeństwa kierowcy oraz pasażerów.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. W DS 5 dba o nie wiele rozwiązań mechanicznych oraz elektronicznych. Dzięki temu możesz podróżować w spokoju, mając do dyspozycji w pełni przewidywalny samochód.

PODUSZKI POWIETRZNE

 

• Poduszki przednie z możliwością dezaktywacji poduszki pasażera za pomocą kluczyka
• Poduszki boczne chroniące klatkę piersiową dla kierowcy i pasażera z przodu
• Poduszki kurtynowe dla pasażerów z przodu i z tyłu

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE PROWADZENIE

REFLEKTORY PRZECIWMGŁOWE PRZEDNIE

ESP (SYSTEM KONTROLI TRAKCJI)

REFLEKTORY DS LED VISION

DS 5: TWOJE WSPARCIE W PODRÓŻY

System wspomagania parkowania przodem i tyłem

System monitorowania martwego pola

ABS z funkcją rozdziału siły hamowania i wspomaganiem hamowania awaryjnego (AFU)

System inteligentnej kontroli trakcji

USŁUGI NA MIARĘ

Znajdź swój punkt sprzedaży

Recenzje klientów DS

0/5
0 Opinie