COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 4 CROSS

Instynkt łowcy przygód

[cle1: HUB_CROSS_3JPG Lang:PL]
 

UNIKALNY WYGLĄD Przedsmak prawdziwej przygody

Design DS 4 CROSS kojarzy się z prawdziwą przygodą. Relingi dachowe polakierowane są na czarny połysk, a osłony zderzaków z przodu i z tyłu mają kolor aluminium. Unikalny styl, emblematy CROSS na drzwiach przednich, obręcze aluminiowe o wyrafinowanym wzorze, ekskluzywne opcje... To samochód, który zainspiruje miłośników podróżowania.  

UNIKALNE TECHNOLOGIE Bezpieczeństwo w każdych warunkach

Opcjonalne systemy Advanced Traction Control oraz System kontroli zjazdu ze wzniesienia (Hill Assist Descent Control) dostępne są wyłącznie w DS 4 CROSS. Zapewnią Ci one optymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach drogowych.  

Advanced Traction Control

System kontroluje trakcję kół przednich i dzięki możliwości wyboru trzech trybów jazdy zapewnia optymalną przyczepność i bezpieczeństwo podczas jazdy po śniegu, piasku i błocie. 

System kontroli zjazdu ze wzniesienia (Hill Assist Descent Control)

Ogranicz ryzyko poślizgu lub utraty kontroli na pochyłych nawierzchniach. System jest aktywny zarówno podczas jazdy do przodu, jak i wstecz, na nawierzchniach stałych i luźnych. Umożliwia utrzymanie stałej prędkości podczas zjazdu na terenie o nachyleniu przekraczającym 5%.

DYNAMIKA I ZWINNOŚĆ Silniki dostępne w DS 4 CROSS

HYBRYDA PLUG-IN

E-TENSE 225 KM

SILNIKI BENZYNOWE

PureTech 130 KM AT8

PureTech 180 KM AT8

PureTech 225 KM AT8

SILNIKI DIESLA

BlueHDI 130 KM AT8

Usługi szyte na miarę

Znajdź Twój punkt sprzedaży