COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PRZED PREMIERĄ DS 4, połączenie zaawansowanej technologii i francuskiego know-how

DS 4 to model, który wyznacza drogę nowej generacji samochodów Marki DS. Nasi designerzy projektując go wykorzystali innowacyjną platformę, która daje designerom większą swobodę i umożliwia zastosowanie awangardowych rozwiązań technologicznych. Nie czekaj i poznaj technologie wykorzystane w DS 4 jeszcze przed premierą. Sprzedaż nowego modelu rozpocznie się pod koniec 2021 r.

Przyszłość w zasięgu ręki

DS 4 wypełnia treścią nową filozofię zwaną “rozszerzoną technologią”, która jest unikalnym połączeniem rozwiązań technologicznych z najwyższej półki z rozszerzoną rzeczywistością. Jeszcze więcej wydajności, jeszcze lepsza komunikacja i jeszcze więcej innowacji: DS 4 to nowy poziom doświadczenia i bezpieczeństwa jazdy.

ZAAWANSOWANA KOMUNIKACJA Pełna integracja z samochodem

Kokpit DS 4 zaprasza do świata unikalnych, pogłębionych doświadczeń, dzięki którym każda podróż będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.

DS EXTENDED HEAD UP DISPLAY

Wyjątkowe, niezakłócone pole widzenia drogi

Rozwiązanie DS EXTENDED HEAD-UP DISPLAY to pierwszy krok w stronę rozszerzonej rzeczywistości. Cyfrowe dane prezentowane są za szybą przednią tworząc wrażenie, jakby były wyświetlane bezpośrednio na drodze. Dzięki temu nie musisz odrywać od niej wzroku.

SYSTEM DS IRIS

Przełączniki słuchają Twojego głosu

DS IRIS to nasz nowy, intuicyjny i reaktywny system rozpoznawania głosu. Pełni on rolę osobistego asystenta, który doskonale rozumie Twoje polecenia. Dzięki temu system robi to, czego od niego oczekujesz dokładnie wtedy, kiedy tego chcesz.

DS SMART TOUCH

Dostęp do skrótów na wyciągnięcie ręki

Nie musisz przeglądać menu i odrywać wzroku od drogi – dzięki DS SMART TOUCH wystarczy prosty gest, by korzystać z głównych funkcji systemu. Ekran dotykowy zlokalizowany jest w zasięgu ręki, reaguje na ruchy dłoni i rozpoznaje gesty, takie jak powiększanie, zmniejszanie, a nawet pisanie.

Wyposażyliśmy DS 4 w najnowsze rozwiązania wspomagające prowadzenie, ponieważ doświadczenie za kierownicą i bezpieczeństwo znajdują się w samym sercu filozofii DS.   

DS SAFETY

 

DS DRIVE ASSIST 2.0

DS MATRIX LED VISION

Nowa generacja prowadzeniaDowiedz się więcej
Identyfikacja świetlna, która wykorzystuje najnowocześniejszą technologięDowiedz się więcej

DS COMFORT & CARE

Innowacje, które łączą harmonię z dynamiką

Poznaj najnowsze technologie, które podnoszą doświadczenie z jazdy i bezpieczeństwo DS 4 na nowy poziom. Samochód będzie dostępny w sprzedaży pod koniec 2021 r.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Skanowanie drogi

 

System DS ACTIVE SCAN SUSPENSION analizuje dane z kamery zainstalowanej za przednią szybą, czterech sensorów oraz trzech czujników przyspieszenia. Układ indywidualnie modyfikuje ustawienia zawieszenia każdego z kół zmieniając jego twardość w zależności od jakości nawierzchni.

DS NIGHT VISION

Zauważ w ciemności to, co niedostrzegalne

 

Kamera na podczerwień zainstalowana w osłonie chłodnicy DS 4 wykrywa pieszych oraz zwierzęta znajdujące się w odległości do 200 metrów przed samochodem. System wyświetla zidentyfikowane obiekty na cyfrowym zestawie wskaźników, dzięki czemu kierowca może odpowiednio zareagować i uniknąć zagrożenia. Rozwiązanie to znacząco zwiększa bezpieczeństwo i umożliwia spokojną jazdę nawet w całkowitej ciemności.

E-TENSE Mobilność nowej generacji

Nasi inżynierowie projektując DS 4 skorzystali ze znacznie bardziej wydajnej platformy. Daje ona większe pole do popisu dla stylistów i umożliwia zastosowanie silników o imponujących parametrach, takich jak nasz napęd hybrydowy plug-in E-TENSE najnowszej generacji. Jednostka ta łączy silnik benzynowy osiągający 180 KM z elektrycznym o mocy 110 KM. To gwarancja niesamowitych osiągów i imponującej elastyczności. Zasięg do 50 km w trybie elektrycznym (cykl mieszany WLTP), 100% praktyczności i bagażnik o identycznej pojemności, jak w wersji spalinowej… A to wszystko już pod koniec 2021 r.