DS 4

Poznaj najnowsze rozwiązania technologiczne

 

TECHNOLOGIA DOTYKOWA

Centralny, 7'' ekran dotykowy umożliwia sterowanie wieloma ważnymi funkcjami DS 4. To bezpieczny oraz intuicyjny sposób korzystania z nawigacji satelitarnej czy telefonu. Za pośrednictwem ekranu możesz również zarządzać ustawieniami samochodu. Skonfiguruj go tak, jak lubisz.  

Uprościliśmy sposób działania przełączników na kierownicy, dzięki czemu możesz zarządzać wieloma funkcjami bez odrywania rąk od kierownicy i wzroku od drogi. Dwa pokrętła, znajdujące się z zasięgu kciuków, pozwalają na zmianę ustawień tempomatu i ogranicznika prędkości z jednej strony oraz telefonu i systemu audio z drugiej.  

System HiFi Denon
Mirror Screen
ADML - bezkluczykowy dostęp i uruchamianie pojazdu

System HiFi Denon przenosi jakość emisji dźwięku na niespotykany poziom. To odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających miłośników muzyki.

Funkcja Mirror Screen pozwala na bezpieczne korzystanie z aplikacji zainstalowanych na smartfonie (np. Sygic, iCoyote, iRoamer...) za pośrednictwem 7'' ekranu dotykowego w samochodzie. Usługa współpracuje z protokołami MirrorLink® (Android) i Apple CarPlayTM.

System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu pozwala otwierać, zamykać i użytkować samochód bez konieczności wyjmowania kluczyka z kieszeni. Aby uruchomić silnik, wystarczy nacisnąć przycisk Start.   

BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Bezpieczeństwo pasażerów jest dla nas zawsze najważniejsze. Marka DS wyposaża samochody w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym podróżowanie staje się bezpieczniejsze i jeszcze bardziej przyjemne.

Pokonuj trasy zachowując pełen spokój dzięki mechanicznym i elektronicznym układom podnoszącym poziom bezpieczeństwa. Systemy wspomagające prowadzenie to gwarancja harmonijnej jazdy i odpowiedniego zachowania samochodu na drodze.

PODUSZKI POWIETRZNE

* Poduszki przednie z możliwością dezaktywacji poduszki pasażera za pomocą kluczyka
* Poduszki boczne chroniące klatkę piersiową dla kierowcy i pasażera z przodu
* Poduszki kurtynowe dla pasażerów z przodu i z tyłu

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE PROWADZENIE

SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA

AUTOMATYCZNE WŁĄCZANIE ŚWIATEŁ I WYCIERACZEK

TECHNOLOGIA, KTÓRA SŁUŻY BEZPIECZEŃSTWU

ABS i wspomaganie hamowania awaryjnego (AFU)

Kontrola ciśnienia w ogumieniu

Alarm niezamierzonego przekroczenia linii (AFIL)

Reflektory DS LED Vision

USŁUGI NA MIARĘ

Znajdź swój punkt sprzedaży