DS 4 CROSSBACK

Poznaj najnowsze rozwiązania technologiczne

 

TECHNOLOGIA DOTYKOWA

Centralny, 7'' ekran dotykowy umożliwia sterowanie wieloma ważnymi funkcjami DS4 CROSSBACK. To bezpieczny oraz intuicyjny sposób korzystania z nawigacji satelitarnej czy telefonu. Za pośrednictwem ekranu możesz również zarządzać ustawieniami samochodu. Skonfiguruj go tak, jak lubisz.  

Uprościliśmy sposób działania przełączników na kierownicy, dzięki czemu możesz zarządzać wieloma funkcjami bez odrywania rąk od kierownicy i wzroku od drogi. Dwa pokrętła, znajdujące się z zasięgu kciuków, pozwalają na zmianę ustawień tempomatu i ogranicznika prędkości z jednej strony oraz telefonu i systemu audio z drugiej. 

System HiFi Denon
Mirror Screen
ADML - bezkluczykowy dostęp i uruchamianie pojazdu

System HiFi Denon przenosi jakość emisji dźwięku na niespotykany poziom. To odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających miłośników muzyki.   

Funkcja Mirror Screen pozwala na bezpieczne korzystanie z aplikacji zainstalowanych na smartfonie (np. Sygic, iCoyote, iRoamer...) za pośrednictwem 7'' ekranu dotykowego w samochodzie. Usługa współpracuje z protokołami MirrorLink® (Android) i Apple CarPlayTM.

System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu pozwala otwierać, zamykać i użytkować samochód bez konieczności wyjmowania kluczyka z kieszeni. Aby uruchomić silnik, wystarczy nacisnąć przycisk Start.   

AKTYWNE ŻYCIE I PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

DS 4 CROSSBACK przekracza granice i zachęca do poszukiwania wrażeń poza miejskimi szlakami. To prawdziwy łowca przygód, który jednocześnie oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony kierowcy oraz pasażerom.

Ciesz się bezpieczną jazdą na pokładzie DS4 CROSSBACK dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom mechanicznym i elektronicznym. Korzystaj z systemów wspomagających prowadzenie, które ułatwiają codzienne użytkowanie samochodu i potęgują radość z jazdy.

SYSTEM INTELIGENTNEJ KONTROLI TRAKCJI

Technologia ta jest elementem systemu ESP i poprawia właściwości jezdne na nawierzchniach o obniżonej przyczepności. Ma 3 główne atuty:

• Indywidualne sterowanie napędem każdego z kół przednich
• Optymalizacja przyczepności kół
• Wzrost prędkości na zakrętach przy zachowaniu przyczepności (+5%)

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE PROWADZENIE

SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA

SYSTEM WSPOMAGANIA PARKOWANIA PRZODEM I TYŁEM

AUTOMATYCZNE WŁĄCZANIE ŚWIATEŁ I WYCIERACZEK

TECHNOLOGIA, KTÓRA SŁUŻY BEZPIECZEŃSTWU

ABS i wspomaganie hamowania awaryjnego (AFU)

Kontrola ciśnienia w ogumieniu

Alarm niezamierzonego przekroczenia linii (AFIL)

Reflektory DS LED Vision

USŁUGI NA MIARĘ

Znajdź swój punkt sprzedaży