DS 4 CROSSBACK

Dynamiczna i muskularna sylwetka

[cle1: DS4_CROSSBACK_EXTERIOR_DESIGN_DESKTOPJPG Lang:PL]
 
DS4 CROSSBACK Terre Rouge

Wyrazisty design

Szykowny pogromca bezdroży

DS4 CROSSBACK wymyka się wszelkim porównaniom. Ten wyjątkowy model to laboratorium wiedzy w najlepszym francuskim wydaniu. Czerń, kolor szykownych kreacji, występuje tu w nakładkach na nadkola, obudowach lusterek i w tylnym spojlerze. Aluminiowe felgi wpisują się w rasowy wygląd samochodu, a jego design budzi niezwykłe emocje

Kolory nadwozia DS 4 CROSSBACK

1
Wybierz kolor
1
Blanc Banquise
1
Gris Artense
1
Gris Platinium
1
Bleu Encre
1
Noir Perla Nera
1
Orange Tourmaline
1
Whisper
1
Blanc Nacré

Dostępne aluminiowe obręcze kół DS 4 CROSSBACK

1
16" Darwin
17" Canbera
17" Canbera diamantée
18" Brisbane diamantée
18" Brisbane

Jedyny w swoim rodzaju

DS4 CROSSBACK to samochód obdarzony charyzmatycznym wdziękiem. Fascynuje dynamicznymi liniami sylwetki, przy czym ich muskularna forma zaskakuje idealną równowagą, osiągniętą pomiędzy żywiołową energią, a wyrafinowaniem.

 

Wykończenie nadwozia w terenowym stylu i wysoka pozycja za kierownicą sprawiają, że DS4 CROSSBACK wyróżnia się na tle tradycyjnych hatchbacków. To samochód zaprojektowany dla poszukiwaczy przygód, zarówno na ulicach miasta, jak i poza nim. 

Zjawiskowa, oryginalna forma

Hipnotyzująca identyfikacja świetlna DS LED Vision podkreśla elegancki wizerunek SUV-a, niezwykłe wrażenia budzi także wyrazisty design: wzmocnione nadkola, relingi dachowe i prześwit zwiększony o 30 mm w porównaniu z hatchbackiem.

USŁUGI NA MIARĘ

Znajdź swój punkt sprzedaży

DS CUSTOMER REVIEW

0/5
0 Opinie