DS 3

Poznaj najnowsze rozwiązania technologiczne

 

TECHNOLOGIA W ZASIĘGU RĘKI

Każdy DS 3 jest wyposażony w centralny, 7'' ekran dotykowy*. Umożliwia on łatwy dostęp do ważnych funkcji, takich jak nawigacja, system audio, telefon, ustawienia samochodu, Mirror Screen i aplikacja MyDS. Aby zapewnić maksymalną wygodę i bezpieczeństwo, elementami wyposażenia można sterować również za pośrednictwem przełączników na kierownicy. Nie musisz zdejmować z niej rąk, by zmienić ustawienia tempomatu, ogranicznika prędkości czy radia.

 

*W wybranych modelach

ZAWSZE W KONTAKCIE

Funkcja Mirror Screen* współpracuje z protokołami Apple CarPlay™ oraz MirrorLink® (telefony z systemem Android). Umożliwia przeniesienie zawartości wyświetlacza smartfona na ekran dotykowy w samochodzie. Dzięki temu uzyskujesz łatwy dostęp do wszystkich ważnych funkcji telefonu zachowując pełne bezpieczeństwo za kierownicą DS 3. Korzystaj z ulubionej muzyki i audiobooków, nawigacji w telefonie, twórz i odczytuj wiadomości SMS za pośrednictwem poleceń głosowych. Możesz nawet używać Siri (system poleceń głosowych w urządzeniach Apple). Mirror Screen to proste rozwiązanie, dzięki któremu zawsze będziesz w kontakcie ze światem podczas jazdy Twoim DS 3 (dostępność poszczególnych funkcji może się różnić w zależności od modelu telefonu i aplikacji).

 

*W wybranych modelach

JESZCZE WIĘCEJ KONTROLI I BEZPIECZEŃSTWA

DS 3 jest wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, zapewniające wyjątkowy komfort, bezpieczeństwo i radość z jazdy.

Przykładem nowoczesnych rozwiązań podnoszących poziom bezpieczeństwa jest Active City Brake (system automatycznego hamowania w mieście). Pozwala on na uniknięcie kolizji przy niskich prędkościach (< 30 km/h) lub minimalizację ich skutków.

PODUSZKI POWIETRZNE

* Poduszki przednie z możliwością dezaktywacji poduszki pasażera za pomocą kluczyka


* Poduszki boczne chroniące klatkę piersiową dla kierowcy i pasażera z przodu


* Poduszki kurtynowe dla pasażerów z przodu i z tyłu

PODRÓŻUJ ZACHOWUJĄC PEŁEN SPOKÓJ ZA KIEROWNICĄ DS 3

ESP

Czujniki ciśnienia w ogumieniu

ABS z funkcją rozdziału siły hamowania i wspomaganiem hamowania awaryjnego (AFU)

Active City Brake

USŁUGI NA MIARĘ

Znajdź swój punkt sprzedaży

Recenzje klientów DS

0/5
0 Opinie