DS 3

Poznaj gamę silników

 

MOC I NISKA MASA

Ciesz się wyjątkowymi osiągami Twojego DS3 dzięki benzynowemu silnikowi 1.2 PureTech 110 o szczególnie niskiej emisji CO₂.

Zużycie paliwa
Od 6,6 do 6,5
Od  149-147 g CO₂/km
W zależności od wersji

Nasz silnik benzynowy PureTech 110 pod względem emisji szkodliwych substancji, już dziś spełnia wymogi standardu Euro 6, który wejdzie w życie w 2020 roku.

DS 3 łączy doskonałe osiągi, komfort i bezpieczeństwo. Samochód jest wyposażony w precyzyjny układ kierowniczy i zoptymalizowane zawieszenie, dzięki czemu prowadząc DS 3 jesteś tak blisko drogi, jak to możliwe. 

NAJBARDZIEJ WYDAJNE SILNIKI

Nowa, szybko działająca automatyczna sześcioprzełożeniowa skrzynia biegów potęguje pozytywne wrażenia z jazdy i sprzyja oszczędzaniu paliwa. 

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO2

Pomiary zgodne z procedurą WLTP(1): Zużycie paliwa od 6,6 do 6,5 w cyklu mieszanym. Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 149 do 147 (g/km).

(1) Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie przepisami prawa europejskiego, w tym Rozporządzenia (UE) 2017/1151 i Rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO2. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO2 uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO2 zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Citroën Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki DS Autmobiles zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży oraz na stronie: https://www.dsautomobiles.pl/swiat-ds/technologie/wltp.htm

USŁUGI NA MIARĘ

Znajdź swój punkt sprzedaży

Recenzje klientów DS

0/5
0 Opinie