CAFÉ RACER
KULTOWY
DESIGN

Prawdziwy styl nigdy nie wychodzi z mody. Taki właśnie jest DS 3 Café Racer. Najnowsza wersja limitowana nawiązuje do słynnego stylu Café Racer, który narodził się w latach 60. w Anglii. Design jest pełen surowych akcentów i czerpie z klimatu oldschool. To idealne połączenie wyrafinowania i ducha rock n’ rolla.

WYJĄTKOWY
DESIGN

Wyróżnij się na tle innych i zajmij miejsce za kierownicą DS 3 Café Racer. Dach samochodu zdobi naklejka łącząca typowy dla Marki styl z elementami ze świata Café Racer. Została wykonana przez studio graficzne BMD DESIGN, znane z rzemieślniczych metod produkcji i wyjątkowej dbałości o jakość. Ten wyjątkowy element sprawia, że to jedyny w swoim rodzaju samochód. 

RADYKALNY I ELEGANCKI

Nadwozie zostało pomalowane w kolorze Platinum Grey, który dzięki grze światła idealnie podkreśla wyjątkowy styl DS 3. W inspirujący sposób kontrastuje z dachem w kolorze Parthenon Cream, nawiązującym do klimatu retro. Klienci mogą również zdecydować się na inny lakier − w gamie są również kolory Perla Black, Ink Blue, Sapphire Green i Rubis Red.

WYPOSAŻENIE ZEWNĘTRZNE

♦ DS Wings oraz listwy boczne zostały pomalowane czarnym, strukturalnym lakierem, podkreślającym odważny, nawiązujący do wyścigów styl.
♦ Klimat retro tworzą trzy naklejki dekoracyjne - na dachu, pokrywie bagażnika i słupkach bocznych w formie płetwy rekina.
♦ Centralne nakładki na 17'' czarne obręcze aluminiowe są pomalowane w kolorze Parthenon Cream, tym samym, który zdobi dach.
♦ DS 3 Café Racer jest wyposażony w reflektory przednie DS LED VISION, podkreślające wyjątkową identyfikację świetlną i zapewniające doskonałą widoczność w każdych warunkach.

WYPOSAŻENIE WNĘTRZA

♦ Naklejka na panelu deski rozdzielczej w kolorze Parthenon Cream nawiązuje do dekoracji dachu i tworzy rockowo − oldschoolowy klimat we wnętrzu.

♦ Zachwycająca tapicerka skórzana Trinitario Nappa z motywem bransolety ma kremowe przeszycia (wyposażenie opcjonalne).

♦ Dzięki szerokiemu, 7” ekranowi dotykowemu masz łatwy dostęp do najważniejszych funkcji smartfona i nie musisz odrywać wzroku od drogi.

♦ Ciesz się zaletami standardowego Pakietu automatycznego − automatycznie włączanymi światłami i ogrzewanymi lusterkami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SILNIKACH DS 3 CAFÉ RACER

Prawdziwa radość z jazdy

Ciesz się wyjątkowo dynamiczną jazdą za kierownicą DS 3 Café Racer z silnikiem PureTech najnowszej generacji, umożliwiających radykalną redukcję emisji CO2.

DS 3 CAFÉ RACER TO TYLKO JEDEN ZE SPOSOBÓW PERSONALIZOWANIA DS 3

Recenzje klientów DS

0/5
0 Opinie