COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Edycja limitowana

DS 3 CROSSBACK LOUVRE

Edycja limitowana DS 3 CROSSBACK,
która otwiera przed Tobą drzwi Luwru

PROJEKT PEŁEN FINEZJI DS 3 CROSSBACK LOUVRE, ekskluzywna edycja limitowana

Nasza nowa edycja limitowana LOUVRE to rezultat spotkania pomiędzy światem sztuki i motoryzacji. Aby uczcić wyjątkowe partnerstwo z Luwrem, projektanci ozdobili DS 3 CROSSBACK oryginalnymi i ekskluzywnymi akcentami wykończeniowymi zainspirowanymi najsłynniejszym paryskim muzeum.  

Sztuka, która towarzyszy Ci w każdej podróży

Dodaj swoim podróżom wyjątkowości dzięki aplikacji “Un jour au Louvre”, z której możesz korzystać za pośrednictwem ekranu dotykowego w samochodzie. 182 podcasty poświęcone wybranym dziełom sztuki prezentowanym w Luwrze otworzą przed Tobą drzwi tego najsłynniejszego paryskiego muzeum.  

ELEGANCJA W KAŻDYM DETALU Wyrafinowany design i niezwykła dbałość o detale

Detale nadwozia w kolorze Noir Brillant

DS WINGS oraz listwa łącząca lampy tylne zostały w tej ekskluzywnej edycji limitowanej pokryte lakierem Noir Brillant. Akcenty te podkreślają elegancję oraz piękno sylwetki DS 3 CROSSBACK.

Obudowy lusterek bocznych z wygrawerowanym laserowo motywem Piramidy

Obudowy lusterek bocznych zdobi intrygujący motyw zainspirowany Piramidą w Luwrze. Pokrywający je czarny, błyszczący lakier został w precyzyjny sposób usunięty za pomocą lasera. Ten subtelny detal w gustowny sposób podkreśla elegancję edycji limitowanej DS 3 CROSSBACK LOUVRE.

Obręcze aluminiowe 18'' LUXOR

Nazwa obręczy aluminiowych o średnicy 18'' nawiązuje do niezwykłej egipskiej kolekcji w Luwrze. Zostały one wykończone czarnym błyszczącym lakierem, a ich powierzchnię zdobi motyw Piramidy naniesiony czarnym tuszem. Okazałe koła mają finezyjny wzór, który podkreśla niepowtarzalny charakter samochodu.   

Emblematy Louvre

Jednym z owoców współpracy zespołu Luwru z naszymi projektantami są cztery unikalne emblematy (z przodu, z tyłu i na bokach nadwozia) z eleganckim motywem Piramidy.  

DS MATRIX LED VISION

Ciesz się doskonałą widocznością w nocy dzięki reflektorom DS MATRIX LED VISION. System wykorzystuje kamerę zainstalowaną u góry przedniej szyby i dostosowuje ustawienia wiązki światła do warunków. Dzięki temu doskonale oświetla drogę nie oślepiając przy tym kierowców pojazdów jadących z naprzeciwka lub w tym samym kierunku.

Lakierowanie wykorzystujące efekt 3D

Efekt 3D to owoc współpracy naszych projektantów z mistrzami sztuki lakierniczej. Dzięki zastosowaniu tej technologii finezyjny motyw Piramidy pojawia się również na listwie zdobiącej maskę.  

Doskonale skomunikowany kokpit Design wnętrza: wykończenie i wyposażenie standardowe

Ciesz się eleganckim i doskonale skomunikowanym kokpitem wyposażonym w intuicyjne technologie. Dzięki nim każda podróż będzie bezpieczna i relaksująca.  

Ekran dotykowy HD 10,3'' z aplikacją "Jeden dzień w Louwrze"

Szeroki ekran dotykowy HD 10,3'' jest idealnie zintegrowany z deską rozdzielczą. Umożliwia on dostęp do 182 podcastów oferowanych w ramach aplikacji "Jeden dzień w Louwrze" oraz innych funkcji, m.in. nawigacji.  

Dźwignia zmiany biegów w kolorze Noir Brillant z wygrawerowanym laserowo motywem Piramidy

Dźwignię zmiany biegów zdobi wygrawerowany laserowo motyw Piramidy. Dzięki zastosowaniu niezwykle precyzyjnej technologii wzór ten jest atrakcyjnie wyeksponowany i dodaje wnętrzu finezji oraz elegancji.  

Panel dekoracyjny na desce rozdzielczej ze skóry Nappa z wytłoczonym motywem Piramidy

Motyw Piramidy wytłoczony na skórze Nappa sprawia, że deska rozdzielcza ma prawdziwie unikalny wygląd. Ten delikatny akcent nie narusza struktury skóry i jest symbolem wyjątkowego połączenia sztuki z zaawansowaną technologią.   

Active Safety Brake

System Active Safety Brake ogranicza ryzyko kolizji podczas jazdy z prędkością do 85 km/h. To rozwiązanie w sytuacjach niebezpiecznych automatycznie uruchamia układ hamulcowy bez udziału kierowcy. System ten należy do wyposażenia standardowego edycji limitowanej Louvre i sprawia, że podróże stają się bardziej relaksujące.

System monitorowania martwego pola

Zachowaj pełen spokój podczas podróży dzięki systemowi, który ostrzeże Cię, za pośrednictwem specjalnych diod w lusterkach bocznych, o obecności innego pojazdu w martwym polu.

Aktywny alarm niezamierzonego przekroczenia linii

System ten jest szczególnie przydatny na drogach szybkiego ruchu. Za pomocą układu kierowniczego automatycznie koryguje trajektorię samochodu. Dzięki temu utrzymuje pojazd w granicach pasa ruchu w sytuacji, gdy kierowca nieintencjonalnie go opuszcza.

NADWOZIE

- Zewnętrzne elementy dekoracyjne w kolorze Noir Brillant (DS Wings, listwy szyb, relingi dachowe i listwa na pokrywie bagażnika)

- Naklejka pod lakierowaną listwą centralną na masce

- Obudowy lusterek bocznych z wygrawerowanym laserowo motywem Piramidy

- Obręcze aluminiowe 18'' LUXOR

- DS MATRIX LED VISION

- Emblematy Louvre (na masce, z boku i z tyłu)

- Osłona chłodnicy czarna matowa z chromowanymi akcentami

 

WNĘTRZE

- Deska rozdzielcza z motywem Piramidy wytłoczonym na skórze Nappa

- Emblemat z motywem Piramidy na desce rozdzielczej

- Gniazdo USB w podłokietniku centralnym

- Wnętrze DS Opéra Noir Art Basalte

- Siedzenia pokryte skórą Noir Art Basalte z motywem bransolety zegarka
- Deska rozdzielcza i panele drzwi bocznych pokryte ekoskórą z motywem diamentu
- Pakiet Fotele sterowane elektrycznie z funkcją ogrzewania
- Szyba przednia przyciemniana akustyczna
- Pilot kluczyka z chromowaną wstawką DS
- Lusterko wewnętrze elektrochromatyczne bezramowe
- Metalowe listwy progowe drzwi przednich z logo DS
- Dywaniki z przodu i z tyłu


WYPOSAŻENIE

- System wspomagający ruszanie na wzniesieniu

- Czujniki parkowania z przodu i z tyłu z kamerą cofania

- Aktywny alarm niezamierzonego przekroczenia linii

- System audio z ekranem dotykowym HD 10,3''

- Nawigacja online z przekazywanymi w czasie rzeczywistym informacjami o ruchu drogowym i strefach niebezpiecznych (TomTom Services)

- DS CONNECT BOX

- System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania

- Rozszerzony Pakiet Bezpieczeństwo

- System kontroli uwagi kierowcy z kamerą
- System rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości
- Aktywny system kontroli martwego pola
- Active Safety Brake aktywny do prędkości 85 km/h


INNE

- Aplikacja "Un jour au Louvre" zintegrowana z ekranem dotykowym HD 10,3''

DS 3 CROSSBACK LOUVRE NA ZDJĘCIACH

DS 3 CROSSBACK Louvre
jest dostępny z silnikiem elektrycznym E-TENSE