COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 3 CROSSBACK

Przestrzeń Twojego komfortu

114 000 zł brutto

lub 915 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

 

WYRAFINOWANIE I KNOW-HOW

Poznaj wyrafinowanie w czystej formie wchodząc na pokład DS 3 CROSSBACK. Projektując wnętrze zadbaliśmy o każdy najdrobniejszy detal, wybierając materiały wykończeniowe najwyższej jakości.

WYJĄTKOWY DESIGN

Centralny panel deski rozdzielczej jest perfekcyjnie wkomponowany w przestrzeń pod ekranem dotykowym. Odzwierciedla typowy dla Marki styl – reagujące na dotyk przełączniki i centralne nawiewy nawiązują do struktury diamentu.

Sztuka personalizacji

Wnętrze DS 3 CROSSBACK to hołd złożony Paryżowi. Projekt kabiny jest wierny podstawowym założeniom filozofii stylu DS: personalizacji i wyrafinowaniu. Skomponuj wnętrze Twojego samochodu zgodnie z własnym gustem wybierając jedną z pięciu wersji.

Zobacz wnętrze 360°
Inpiration DS OPERA
Inpiration DS BASTILLE
Inspiration DS RIVOLI
Inspiration DS PERFORMANCE Line
  • DOSKONAŁE SAMOPOCZUCIE

    Ciesz się komfortem absolutnym, również podczas długich podróży.

Intuicyjnie zaprojektowane stanowisko prowadzenia jest wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne. Możesz skoncentrować się na tym, co najważniejsze: przyjemności z jazdy.   

CYFROWY ŚWIAT ZA KIEROWNICĄ

Zaprojektowaliśmy kokpit DS 3 CROSSBACK tak, aby każda informacja i każdy przełącznik były w bezpośrednim zasięgu kierowcy. 

EKRAN DOTYKOWY I CYFROWY WYŚWIETLACZ

Zarządzaj wyposażeniem i ustawieniami samochodu za pośrednictwem dużego, 10,3’’ ekranu dotykowego HD. Korzystaj z informacji dotyczących jazdy, wyświetlanych na cyfrowym zestawie wskaźników o przekątnej 7’’.

 

Aby zapewnić Ci maksymalną wygodę, treści wyświetlane na cyfrowym zestawie wskaźników można personalizować. Prędkość, poziom paliwa, licznik przebiegu, dane systemów wspomagających prowadzenie i nawigacji… Wybierz te, których najbardziej potrzebujesz.

ZNAJDŹ SWOJEGO DS

USŁUGI SZYTE NA MIARĘ