DS 3 CROSSBACK

Esencja najnowszych technologii, zaprojektowanych specjalnie dla Ciebie

Dostępny od 949zł netto/m-c.

0% wpłaty własnej

 

DS ACCESS

Nowy system dostępu do samochodu

Twój samochód rozpozna Cię, gdy się zbliżysz
Dzięki systemowi ADML PROXIMITY nie musisz wyjmować kluczyków z torby czy kieszeni, aby wejść do samochodu lub oddalić się od niego.

Dziel się dostępem do Twojego samochodu za pośrednictwem aplikacji MyDSZdarza się, że samochód jest używany przez wiele osób. Dlatego wyposażyliśmy DS 3 CROSSBACK w funkcję DS SMART ACCESS*, która za pośrednictwem aplikacji MyDS pozwala na dzielenie się dostępem do samochodu. Wystarczy jedno kliknięcie!

*Dostępne wkrótce

ADML PROXIMITY

1,5 m: to dystans, w którym DS 3 CROSSBACK rozpozna Twoją obecność. Gdy zbliżysz się do samochodu, system ADML PROXIMITY automatycznie odblokuje zamki i wysunie z drzwi klamki, które do tego czasu pozostawały niewidoczne. Wystarczy otworzyć drzwi i zając miejsce za kierownicą.

Zasada działania jest podobna, gdy opuszczasz samochód. Klamki chowają się w nadwoziu, a samochód automatycznie zamyka się.

Ciesz się jeszcze wyższym komfortem dzięki systemowi bezkluczykowego uruchamiania pojazdu, zainstalowanym w DS 3 CROSSBACK. Wystarczy nacisnąć przycisk Start/Stop na konsoli centralnej, by włączyć lub wyłączyć silnik.

DS SMART ACCESS

Funkcja DS SMART ACCESS bardzo ułatwia codzienną eksploatację. Dzięki niej możesz otwierać i uruchamiać Twojego DS 3 CROSSBACK za pośrednictwem aplikacji MyDS. Autoryzuj, planuj i uchylaj dostęp do wnętrza, bagażnika oraz uruchamiania Twojego samochodu w zależności od potrzeb. Możesz umożliwić korzystanie z samochodu nawet 5 osobom.

DS PILOT

Pierwszy krok na drodze do autonomicznej jazdy

DS DRIVE ASSIST

DS PARK PILOT

WYŚWIETLACZ HEAD-UP

Prowadź lub daj się prowadzićCzytaj więcej
Samochód zaparkuje za CiebieCzytaj więcej
Nie odrywaj wzroku od drogiCzytaj więcej

DS SAFETY

Podróżuj jeszcze bezpieczniej

DS MATRIX LED VISION

ACTIVE SAFETY BRAKE

SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW OGRANICZENIA PRĘDKOŚCI

Oświetlenie bez oślepianiaCzytaj więcej
System hamowania awaryjnego najnowszej generacjiCzytaj więcej
Twój samochód rozpoznaje ograniczenia prędkościCzytaj więcej

DS LOUNGE

Cisza i dobre samopoczucie

MOCNY I CZYSTY DŹWIĘK

Zanurz się w świecie nowych doznań i korzystaj z perfekcyjnej emisji dźwięku, którą zapewnia najnowocześniejszy system Hi-Fi FOCAL Electra®.

System Hi-Fi FOCAL Electra®

Mocny, przestrzenny i czysty dźwięk

Marka DS od dłuższego czasu współpracuje z francuską firmą FOCAL. Kolejnym owocem tego partnerstwa jest opracowany przez naszych techników i inżynierów doskonały system Hi-Fi, składający się z 12 głośników o łącznej mocy 515 W. Zostały one w przemyślany sposób rozmieszczone w kabinie, dzięki czemu pasażerowie mogą doświadczyć prawdziwej, wyjątkowej głębi dźwięku. Rozwiązanie to zapewnia niespotykane doznania akustyczne i jest systemem oferującym jedną z najbardziej precyzyjnych emisji dźwięku na rynku.