COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 3 CROSSBACK

Esencja najnowszych technologii, zaprojektowanych specjalnie dla Ciebie

114 000 zł brutto

lub 915 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

 

Zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie, DS 3 CROSSBACK wyposażony jest w najnowsze, najbardziej zaawansowane technologie. Wszystko zaczyna się na zewnątrz, od nowych klamek, które wysuwają się, gdy zbliżasz się do samochodu, i chowają, gdy odchodzisz.

ADML Proxility

Twój samochód rozpozna Cię, gdy się zbliżysz

Dzięki systemowi ADML PROXIMITY nie musisz wyjmować kluczyków z torby czy kieszeni, aby wejść do samochodu lub oddalić się od niego.

Zupełnie nowy sposób na dostęp do samochodu

1,5 m: to dystans, w którym DS 3 CROSSBACK rozpozna Twoją obecność. Gdy zbliżysz się do samochodu, system ADML PROXIMITY automatycznie odblokuje zamki i wysunie z drzwi klamki, które do tego czasu pozostawały niewidoczne. Wystarczy otworzyć drzwi i zająć miejsce za kierownicą.

 

Zasada działania jest podobna, gdy opuszczasz samochód. Klamki chowają się w nadwoziu, a samochód automatycznie zamyka się.

DS PILOT

Pierwszy krok na drodze do autonomicznej jazdy

DS DRIVE ASSIST

WYŚWIETLACZ HEAD-UP

Prowadź lub daj się prowadzićCzytaj więcej
Nie odrywaj wzroku od drogiCzytaj więcej

DS SAFETY

Podróżuj jeszcze bezpieczniej

DS MATRIX LED VISION

ACTIVE SAFETY BRAKE

SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW OGRANICZENIA PRĘDKOŚCI

Oświetlenie bez oślepianiaCzytaj więcej
System hamowania awaryjnego najnowszej generacjiCzytaj więcej
Twój samochód rozpoznaje ograniczenia prędkościCzytaj więcej

DS LOUNGE

Cisza i dobre samopoczucie

MOCNY I CZYSTY DŹWIĘK

Zanurz się w świecie nowych doznań i korzystaj z perfekcyjnej emisji dźwięku, którą zapewnia najnowocześniejszy system Hi-Fi FOCAL Electra®.

System Hi-Fi FOCAL Electra®

Mocny, przestrzenny i czysty dźwięk

Marka DS od dłuższego czasu współpracuje z francuską firmą FOCAL. Kolejnym owocem tego partnerstwa jest opracowany przez naszych techników i inżynierów doskonały system Hi-Fi, składający się z 12 głośników o łącznej mocy 515 W. Zostały one w przemyślany sposób rozmieszczone w kabinie, dzięki czemu pasażerowie mogą doświadczyć prawdziwej, wyjątkowej głębi dźwięku. Rozwiązanie to zapewnia niespotykane doznania akustyczne i jest systemem oferującym jedną z najbardziej precyzyjnych emisji dźwięku na rynku. 

Zaintrygowany technologiami w DS 3 CROSSBACK? Zapoznaj się z jego ekskluzywnym wnętrzem oraz silnikami.

ZNAJDŹ SWOJEGO DS

USŁUGI SZYTE NA MIARĘ