DS 3 CROSSBACK

Wersja limitowana

Dostępny od 949zł netto/m-c.

0% wpłaty własnej

 

JEDYNY W SWOIM RODZAJU

Marzysz o wyjątkowym samochodzie, którego estetyka i innowacyjność spełni Twoje oczekiwania? Poznaj nasz najnowszy model, DS 3 CROSSBACK La Premiere. To wersja limitowana, która łączy wyrafinowanie z zaawansowaniem technologicznym.


  • EKSTRAWAGANCKIE WNĘTRZE

    Inspiracja DS Opera podkreślona czerwonymi akcentami Art Rubis

Prowadź lub daj się prowadzić

Pokonuj dalekie trasy korzystając z najnowocześniejszej technologii, jaką jest DS DRIVE ASSIST. Ten innowacyjny system, aktywny do prędkości 180 km/h, utrzymuje samochód w granicach pasa drogi i reguluje/dostosowuje prędkość do pojazdu jadącego z przodu.

Gdy ruch zwalnia, układ potrafi doprowadzić do całkowitego zatrzymania Twojego samochodu i ponownego ruszenia.

Nie musisz parkować. Twój samochód zrobi to za Ciebie

Dzięki systemowi DS PARK PILOT Twój samochód sam wykona manewr parkowania. Nie musisz dotykać kierownicy ani pedałów.

Aby zaparkować, musisz wykonać tylko jeden ruch: przytrzymać przycisk Park. Potem wystarczy patrzeć, jak działa magia tego systemu. Układ wyszukuje miejsce do zaparkowania, odpowiadające wymiarom DS 3 CROSSBACK. Wystarczy je minąć jadąc z prędkością poniżej 30 km/h. System sam wykona manewr parkowania prostopadłego lub równoległego.

Nie musisz odrywać wzroku od drogi

Prędkość, ustawienia tempomatu/ogranicznika prędkości, rozpoznawanie znaków drogowych, dane systemów wspomagających prowadzenie i nawigacji: dzięki wyświetlaczowi Head-Up w trakcie jazdy możesz korzystać z dostępu do najważniejszych informacji bez konieczności odrywania wzroku od drogi.

Inspiracją dla systemu są rozwiązania stosowane w myśliwcach. Najważniejsze informacje są wyświetlane w kolorze na specjalnej płytce, znajdującej się w Twoim polu widzenia.

WYRÓŻNIENIE STYLU

Wersja limitowana La Premiere w pełni zachowuje DNA oraz charakter DS 3 CROSSBACK i wyróżnia się wyrafinowaniem oraz licznymi, niepowtarzalnymi akcentami stylistycznymi.

Korzystaj z doskonałego oświetlenia drogi nie oślepiając innych

Dzięki projektorom najnowszej generacji DS MATRIX LED VISION możesz podróżować w nocy korzystając z pełnej mocy oświetlenia, jednocześnie nie oślepiając innych uczestników ruchu. Inteligentne projektory zapewniają zoptymalizowane doświetlenie dzięki automatycznej adaptacji wiązki światła do warunków drogowych i otoczenia na podstawie danych z kamery zainstalowanej w górnej partii przedniej szyby.  

Projektory DS MATRIX LED VISION składają się z trzech modułów LED działających w trybie świateł mijania oraz z modułu MATRIX BEAM, odpowiadającego za oświetlenie drogowe. Jest on podzielony na 15 identycznych, niezależnych segmentów, które w progresywny sposób włączają się i wyłączają w zależności od rozpoznanego otoczenia poruszającego się samochodu.  

ADML PROXIMITY

1,5 m: to dystans, w którym DS 3 CROSSBACK rozpozna Twoją obecność. Gdy zbliżysz się do samochodu, system ADML PROXIMITY automatycznie odblokuje zamki i wysunie z drzwi klamki, które do tego czasu pozostawały niewidoczne. Wystarczy otworzyć drzwi i zając miejsce za kierownicą.

Zasada działania jest podobna, gdy opuszczasz samochód. Klamki chowają się w nadwoziu, a samochód automatycznie zamyka się.

Ciesz się jeszcze wyższym komfortem dzięki systemowi bezkluczykowego uruchamiania pojazdu, zainstalowanym w DS 3 CROSSBACK. Wystarczy nacisnąć przycisk Start/Stop na konsoli centralnej, by włączyć lub wyłączyć silnik.  

Dziel się dostępem do Twojego samochodu za pośrednictwem aplikacji MyDS

Zdarza się, że samochód jest używany przez wiele osób. Dlatego wyposażyliśmy DS 3 CROSSBACK w funkcję DS SMART ACCESS, która za pośrednictwem aplikacji MyDS pozwala na dzielenie się dostępem do samochodu. Wystarczy jedno kliknięcie! 

Funkcja DS SMART ACCESS bardzo ułatwia codzienną eksploatację. Dzięki niej możesz otwierać i uruchamiać Twojego DS 3 CROSSBACK za pośrednictwem aplikacji MyDS. Autoryzuj, planuj i uchylaj dostęp do wnętrza, bagażnika oraz uruchamiania Twojego samochodu w zależności od potrzeb. Możesz umożliwić korzystanie z samochodu nawet 5 osobom.  

USŁUGI NA MIARE