COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Cena w konfiguratorze
Cena obejmuje VAT i nie zawiera opłaty transportowej o wysokości 500 zł brutto, która będzie doliczana przy zakupie samochodu.


Konfigurator DS 3 CROSSBACK
Skorzystaj z konfiguratora DS i wyobraź sobie, że siedzisz za kierownicą SUV-a DS 3 CROSSBACK. Spersonalizuj samochód zgodnie z Twoim gustem i potrzebami wybierając wersję, silnik, wyposażenie i elementy stylistyczne. Skonfiguruj samochód, który będzie w pełni Ci odpowiadał.


Wersje wykończenia wnętrza DS 3 CROSSBACK
Kompaktowy SUV DS 3 CROSSBACK dostępny jest w wielu wersjach: MONTMARTRE, BASTILLE, PERFORMANCE LINE, BUSINESS, PERFORMANCE LINE + i RIVOLI. Możesz również wybrać jedną z edycji limitowanych ‐ FAUBOURG lub LOUVRE. Każda z tych konfiguracji powiązana jest z odpowiednim wyposażeniem standardowym i akcesoriami. Wybierz taką, która spełni Twoje oczekiwania.


Szeroka gama silników
W zależności od wersji wyposażenia DS 3 CROSSBACK dostępny jest z silnikiem benzynowym PureTech, Diesla BlueHDI lub elektrycznym E-TENSE. Zależnie od wybranej jednostki napędowej możesz zdecydować się na manualną, 6-przełożeniową skrzynię biegów lub 8-przełożeniową skrzynię automatyczną.


Styl nadwozia i wnętrza, który odpowiada Twojemu gustowi
Możesz skorzystać z licznych możliwości personalizacji DS 3 CROSSBACK: wybierz wersję wykończenia wnętrza, kolor nadwozia i dachu oraz wzór kół. Stwórz wymarzoną konfigurację, która odzwierciedla Twoją osobowość.


Wymiary DS 3 CROSSBACK
Komfortowe nadwozie DS 3 CROSSBACK ma długość 4 418 mm, szerokość 1 988 mm (z lusterkami) i wysokość 1 534 mm. Bagażnik ma pojemność 350 l, a wnętrze wyposażono w liczne praktyczne i funkcjonalne schowki.


Wyposażenie DS 3 CROSSBACK
W zależności od wybranej wersji DS 3 CROSSBACK wyposażony jest w różne rozwiązania zwiększające komfort i bezpieczeństwo, takie jak ADML PROXIMITY, DS DRIVE ASSIST, system hamowania awaryjnego itp.