COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZARZĄDZANIE FLOTĄ  

Zarządzaj flotą Twoich samochodów i optymalizuj budżet wdrażając proste i praktyczne rozwiązania opracowane przez naszego partnera w obszarze mobilności, firmę Free2Move.

DS 3 CROSSBACK z tyłu

Free2Move Lease

Najem długoterminowy dla biznesu

Dowiedz się więcej o naszym najmie długoterminowym, opracowanym specjalnie dla biznesu. Poznaj gamę uszytych na miarę usług, takich jak rozwiązania dotyczące obsługi serwisowej, assistance i ubezpieczenia. Wykorzystaj flotę w pełni, zapewnij pracownikom bezpieczeństwo i spokój oraz wzmocnij wizerunek Twojej firmy.

Connect Fleet umożliwia zarządzanie flotą w czasie rzeczywistym. Usługę tę można wykupić niezależnie lub połączyć z najmem długoterminowym Free2Move Lease.

DS 3 CROSSBACK

Free2Move Connect Fleet

Zarządzanie flotą online w czasie rzeczywistym

 

Kontroluj Twoją flotę w czasie rzeczywistym i ograniczaj koszty dzięki platformie z dostępem do danych pochodzących z samochodów:

 

- Śledź pokonywane trasy i zużycie paliwa

- Wyszukuj skradzione samochody i optymalizuj wydajność pracowników dzięki usłudze geolokalizacji

- Wdrażaj zasady zrównoważonego i odpowiedzialnego korzystania z samochodów dzięki informacjom o zachowaniu kierowców na drodze

Nasze służące do zarządzania flotą rozwiązanie Connect Fleet jest kompatybilne z usługą najmu długoterminowego Free2Move Lease. Zwiększ skuteczność monitorowania floty i korzystaj z kontraktów leasingowych dostosowanych do Twoich potrzeb dzięki pakietowi Interparc Connect Management. Możesz zamówić tę usługę jako opcję umowy najmu długoterminowego.

Skontaktuj się z nami Skontaktuj się, aby ustalić termin jazdy próbnej, otrzymać ofertę lub porozmawiać z naszym doradcą biznesowym.

[cle1: ERROR_GEOLOCALISATION Lang:PL]