COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

OBSŁUGA POSPRZEDAŻNA  

Twój samochód wymaga odpowiedniej obsługi serwisowej, by prawidłowo funkcjonować. Powierz ją jednemu z naszych serwisów i skorzystaj z oferty usług dostosowanych do Twoich potrzeb.

DS 3 CROSSBACK

DS Assistance

Assistance drogowe dla Ciebie i pasażerów

Skorzystaj ze wsparcia* w każdej sytuacji: awarii mechanicznej, elektrycznej lub elektronicznej, wypadku, przebicia opony, zagubienia kluczyków, zatankowania niewłaściwego paliwa, awarii akumulatora 12V, rozładowania akumulatora trakcyjnego (w przypadku samochodu elektrycznego) itp.

 

Udzielimy Ci pomocy i umożliwimy dalsze wykonywanie obowiązków służbowych. Odholujemy samochód do serwisu, zapewnimy Ci zakwaterowanie lub rozwiązanie umożliwiające zachowanie mobilności.

 

Skontaktuj się z nami w łatwy sposób: naciśnij specjalny przycisk w samochodzie (jeżeli Twój samochód wyposażony jest w DS Connect Box), skorzystaj z aplikacji MyDS lub zadzwoń na numer:

00 800 24 24 07 07

 

* Wsparcie jest zapewnione na okres 1 roku w sytuacji, gdy coroczny przegląd został wykonany w sieci serwisów DS.

Obsługa serwisowa Twojego DS

Zadbaj o najlepszą obsługę serwisową Twojego DS

Skorzystaj z doświadczenia sieci serwisowej DS Automobiles i podróżuj doskonale przygotowanym i serwisowanym samochodem (również w przypadku samochodów elektrycznych i hybryd plug-in).

 

Zyskaj dostęp do szerokiej gamy opon oferowanych przez naszą sieć i zadbaj o najwyższą jakość obsługi serwisowej Twojego DS. Skorzystaj z oferty:

 

- zryczałtowanych cen usług (części i robocizna) dotyczących poszczególnych operacji serwisowych

- umów serwisowych, które pozwalają zachować kontrolę nad kosztami obsługi serwisowej i zwiększają wartość samochodu przy odsprzedaży

 

Skorzystaj z oferty usług, które ułatwiają codzienne życie:
- telematyki, możliwości obejrzenia stanu technicznego Twojego samochodu w wyniku
- zarejestrowanej na filmie diagnostyki w ramach usługi Videocheck, DS Valet,
- śledzenia planu obsługi serwisowej w aplikacji MyDS itp.

DS 7 CROSSBACK

Akcesoria i części zamienne

Jakość DS Automobiles na najwyższym poziomie

Akcesoria

Spersonalizuj Twojego DS zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Twojego biznesu. Zmodyfikuj styl nadwozia i wnętrza, sprawdź ofertę rozwiązań umożliwiających przewożenie bagażu i zwiększających bezpieczeństwo, poznaj akcesoria multimedialne itp.

Części zamienne

W razie potrzeby skorzystaj z oferty części oryginalnych lub regenerowanych. Elementy regenerowane poddawane są restrykcyjnej procedurze i spełniają takie same wymogi, jak części oryginalne. Oba rodzaje części objęte są roczną gwarancją respektowaną w całej sieci autoryzowanych serwisów DS. Więcej informacji uzyskasz u Doradcy Serwisowego DS

Nasze akcesoria i części zamienne to produkty oryginalne, najwyższej jakości, które zapewnią Ci pełne bezpieczeństwo.

Usługi towarzyszące

Ułatwiaj sobie życie

Aplikacja MyDS

Świat DS na Twoim smartfonie

Aplikacja MyDS została zaprojektowana, by umożliwić Ci połączenie z Twoim DS i jego ekosystemem. Wystarczy jedno kliknięcie, by zyskać dostęp do usług Only You. Poszerzają one doświadczenie DS na paletę doznań przed jazdą, w jej trakcie i po jej zakończeniu. Wszystkie modele DS są kompatybilne z aplikacją MyDS.

Nawigacja

Nawigacja online w czasie rzeczywistym

Nasza nawigacja online z systemem poleceń głosowych jest łatwo dostępna dla kierowcy i oferuje możliwość skorzystania z różnych usług TomTom, takich jak informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym czy ostrzeżenia o "strefach niebezpiecznych"

Poznaj więcej usług towarzyszących, które mogą być odpowiedzią na potrzeby Twojego biznesu: aktualizacje systemu multimedialnego, Mirror Screen itp.

Skontaktuj się z nami Skontaktuj się, aby ustalić termin jazdy próbnej, otrzymać ofertę lub porozmawiać z naszym doradcą biznesowym.

[cle1: ERROR_GEOLOCALISATION Lang:PL]