COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

FINANSOWANIE I USŁUGI  

Przygotowaliśmy różne opcje finansowania, które spełniają potrzeby biznesu. Poznaj wszystkie nasze rozwiązania i usługi zaprojektowane z myślą u potrzebach firm: Free2Move Lease, leasing i kredyt.

Free2Move Lease

Dzięki ofercie naszego partnera Free2Move Lease masz dostęp do nowych samochodów i uszytych na miarę usług, które nie mają negatywnego wpływu na płynność Twojej firmy i nie zobowiązują Cię do wykupu samochodu. Dostosuj miesięczne płatności do potrzeb i budżetu.

Free2Move Lease

Dostępne usługi

W jednej niskiej racie Free2Move Lease możesz cieszyć się przywilejami wynikającymi z pełnej umowy serwisowej “Comfort”:


√ Assistance drogowe

√ Zaplanowane przeglądy

√ Obowiązkowe przeglądy techniczne

Usługi dodatkowe

Obsługa serwisowa i naprawy

Nasza umowa pokrywa obowiązkowe przeglądy techniczne uwzględniające na przykład wymianę oleju oraz niezbędnych filtrów, zgodnie z zaleceniami producenta.

Assistance

Bezpłatne naprawy i holowanie 24/7, zapewnienie kierowcy i pasażerom transportu do domu lub zakwaterowania w razie potrzeby.

Ubezpieczenie straty finansowej

Jeśli Twój samochód zostanie skradziony lub ulegnie szkodzie całkowitej, umowa pokryje straty finansowe wynikające z różnicy pomiędzy rzeczywistą wartością Twojego samochodu a kwotą wypłaconą przez ubezpieczyciela.


Zarządzanie flotą

Poznaj Connect Fleet - rozwiązanie, które umożliwia zarządzanie flotą w czasie rzeczywistym. Narzędzia te mogą funkcjonować niezależnie, można je jednak połączyć z najmem długoterminowym Free2Move.

Karta paliwowa

Karta paliwowa umożliwia płacenie za paliwo w Polsce i w innych krajach europejskich. Podczas służbowych wyjazdów zaoszczędzisz czas i nie będziesz musiał wystawiać not w celu rozliczenia wydatków. Dostarczane raporty umożliwią sprawną kontrolę zużycia paliwa i usług w firmie. To świetny sposób na zmniejszenie liczby faktur, zmniejszenie ryzyka oszustw i zachowanie pełnej kontroli nad wydatkami.

Sprawdź nasze oferty

Zyskaj dostęp do wszystkich ofert Free2Move Lease, opracowanych z myślą o naszych samochodach dla biznesu.

Leasing i pożyczka

DS 7 CROSSBACK
DS 3 CROSSBAK z góry

Leasing

Weź w leasing nowego lub używanego DS, a po zakończeniu okresu finansowania skorzystaj z możliwości wykupu samochodu. Ustal i dostosuj miesięczne płatności do potrzeb, określ warunki wykupu.

Pożyczka

Zostań właścicielem nowego lub używanego DS rozkładając jego zakup w czasie (do 60 rat miesięcznych). Skorzystaj z dostosowanej do Twoich potrzeb oferty usług dodatkowych: rozszerzonej gwarancji, obsługi serwisowej i assistance, przeglądów okresowych, ubezpieczenia itp.

Opcjonalne umowy serwisowe

Możesz skorzystać z oferty umów serwisowych niezależnie od tego, jak finansujesz zakup samochodu. Wybierz opcję, która najlepiej spełnia potrzeby Twojej firmy: rozszerzoną gwarancję, zryczałtowane koszty przeglądów lub obydwie.

Zalety rozszerzonej gwarancji i usługi Comfort:


- DS Automobiles zajmie się nieprzewidzianymi zdarzeniami

- Możesz skoncentrować się na Twoim biznesie

- Ty wybierasz sposób płatności: gotówka lub raty miesięczne

- Optymalizacja zarządzania budżetem przeznaczonym na obsługę samochodów

Szczegóły oferty naszych usług

ROZSZERZONA GWARANCJA:


√ Assistance drogowe

√ Zapewnienie mobilności

√ Naprawa usterek

COMFORT:


√ Assistance drogowe

√ Zaplanowane przeglądy

√ Obowiązkowe przeglądy techniczne

Gwarancja

Aby zapewnić Ci pełen spokój, Twój nowy DS zabezpieczony jest przed następującymi zdarzeniami: wady produkcyjne, wady lakieru lub powłoki bezbarwnej, perforacja nadwozia.

Skontaktuj się z nami Skontaktuj się, aby ustalić termin jazdy próbnej, otrzymać ofertę lub porozmawiać z naszym doradcą biznesowym.

[cle1: ERROR_GEOLOCALISATION Lang:PL]