COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

E-TENSE  

Nasza gama samochodów elektrycznych, hybryd plug-in oraz powiązanych usług

Wszystkie modele DS dostępne są zarówno z silnikami spalinowymi (benzynowymi lub Diesla), jak i w zelektryfikowanych wersjach E-TENSE (w 100% elektrycznej w Nowym DS 3 E-TENSE oraz hybrydowej plug-in w DS 4 E-TENSE, Nowym DS 7 E-TENSE i DS 9 E-TENSE). Nasze modele E-TENSE łączą moc z elastycznością zachowując identyczną przestronność wnętrza, jak wersje z silnikami benzynowymi i Diesla.

Szybkie ładowanie w miejscu pracy

Korzystaj z Twojego samochodu w pełni

Masz do dyspozycji kilka możliwości ładowania Twojego modelu E-TENSE. W zależności od wybranego rozwiązania proces trwa krócej lub dłużej. Ze względu na liczne zalety szczególnie zalecamy instalację stacji DS Wall Box. Dzięki temu rozwiązaniu uzupełnisz energię w akumulatorach w szybki i bezpieczny sposób. Nasz partner, firma Elocity, oferuje usługę kompleksowego audytu umożliwiającego wybór optymalnej wersji DS Wall Box, dostosowanej do instalacji elektrycznej i sposobu eksploatacji samochodu.

Skorzystaj z uszytej na miarę usługi instalacji

Marka DS oferuje firmom rozwiązanie, które wspiera klientów w procesie instalacji stacji ładowania. Skorzystaj z doświadczenia naszego partnera Elocity, który zapewni Ci najwyższą jakość usługi oraz niezbędne wsparcie w wyborze i zamontowaniu wybranego rozwiązania.

Innowacyjna technologia

WSTĘPNE OGRZANIE LUB SCHŁODZENIE WNĘTRZA

Rozwiązanie to umożliwia Ci zaprogramowanie wstępnego nagrzania lub schłodzenia wnętrza, co zwiększa komfort użytkowania Twojego samochodu. Można korzystać z tej funkcji za pośrednictwem ekranu dotykowego lub zdalnie, poprzez aplikację MyDS. Możesz ją aktywować bez względu na to, czy samochod jest podłączony do źródła zasilania, czy nie.

TRYBY JAZDY

DS 3 CROSSBACK E-TENSE

 

- Sport: nacisk na osiągi i wrażenia z jazdy, maksymalna moc i moment obrotowy (0-50 km/h: 3,5 s, 0-100 km/h w 9 s.)

 

- Standardowy: dostosowany do codziennej eksploatacji z naciskiem na maksymalny komfort

 

- Eco: maksymalizuje zasięg

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 


- Zeroemisyjny: idealny do poruszania się w mieście


- Hybrid: umożliwia optymalne wykorzystanie potencjału obu napędów: elektrycznego i spalinowego


- Sport: silnik spalinowy dostarcza pełną moc


- 4WD (tylko w wersji E-TENSE 4x4 300): poprawia właściwości jezdne na drodze i nawierzchniach o ograniczonej przyczepności


- Comfort: uruchamia potencjał rozwiązania DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, opcjonalnej technologii która nieustannie analizuje dane o stanie nawierzchni

System odzyskiwania energii przy hamowaniu

System odzyskiwania energii przy hamowaniu przekształca energię kinetyczną w elektryczną podczas zwalniania i ładuje w ten sposób akumulatory. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu można zwiększyć zasięg samochodu elektrycznego lub hybrydy plug-in w mieście nawet o 20%.

Skontaktuj się z nami Skontaktuj się, aby ustalić termin jazdy próbnej, otrzymać ofertę lub porozmawiać z naszym doradcą biznesowym.

[cle1: ERROR_GEOLOCALISATION Lang:PL]