DS CONNECT NAVI

Nawigacja najnowszej generacji:
- informacje o ruchu przekazywane w czasie rzeczywistym
- ostrzeżenia o czasowych i stałych strefach niebezpiecznych
- łączność zintegrowana z samochodem.

NAWIGACJA ONLINE W CZASIE RZECZYWISTYM

Pakiet usług DS Connect Navi to nowy system nawigacji 3D. Pozwoli Ci dotrzeć do wyznaczonego celu dzięki przekazywanym w czasie rzeczywistym informacjom, m.in. o ruchu na drodze.


Pakiet usług DS Connect Navi obejmuje ponadto funkcję Mirror Screen, wykorzystującą technologie Apple CarPlayTM i MirrorLink® dla Android.

Pakiet usług DS Connect Navi

Dzięki usługom mobilnym takim jak Tom Tom LiveTraffic, możliwy jest dostęp do informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, ostrzeżeń o strefach niebezpiecznych i prognozy meteorologicznej. Kierowca otrzymuje także informacje o cenach paliw na stacjach benzynowych i o wolnych miejscach parkingowych.


Dostęp do tych usług przez pierwsze trzy lata eksploatacji jest zawarty w cenie samochodu*.


W ramach usługi opcjonalnej „Miejsca niebezpieczne” można korzystać z ostrzeżeń o takich strefach występujących na trasie przejazdu.

 

Pobierz ulotkę DS Connect Navi


* Dostępność usług jest zależna od kraju.

Informacje o ruchu i miejscach niebezpiecznych

System nawigacji Twojego DS prowadzi Cię optymalną trasą, uwzględniając natężenie ruchu na drodze. Informacje na ten temat aktualizowane są co dwie minuty – pozwala to precyzyjnie zaplanować czas dotarcia do celu.


Płatna usługa "Strefy niebezpieczne"* dostarcza ważnych informacji i zwiększa bezpieczeństwo. O zbliżaniu się do stref niebezpiecznych (stałe i mobilne punkty pomiaru prędkości, odcinki i czerwone światła) informują alerty wizualne i dźwiękowe. 


* Dostępna w zależności od przepisów drogowych danego kraju.

Ceny paliw i dostępność miejsc parkingowych

Możesz skorzystać z informacji o cenach paliw na pobliskich stacjach benzynowych. Dostępne są także komunikaty o wolnych miejscach parkingowych, i cenie za godzinę postoju*.


Prognozy pogody pojawiające się sukcesywnie w czasie przejazdu, pozwalają zaplanować spokojną podróż.


* Dotyczy parkingów i stacji benzynowych związanych umowami partnerskimi z Marką DS.

WIĘKSZY ZASIĘG INFORMACJI

AKTUALIZACJE MAP
POŁĄCZENIE Z INTERNETEM
JAK DOKONAĆ SUBSKRYPCJI

Odpowiedź na zmiany w systemie drogowym.


Zważywszy na ciągłe zmiany, które zachodzą w systemie drogowym, Pakiet usług DS Connect Navi cztery razy w roku zapewnia bezpłatną aktualizację map.

 

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź strefę osobistą My DS.

Pakiet usług DS Connect Navi jest dostępny dzięki mobilnemu połączeniu z internetem, w ramach usługi towarzyszącej DS Connect Box. Oferta nie wymaga żadnych dodatkowych opłat, także poza granicami kraju.


By uzyskać dostęp do tych usług, wystarczy uruchomić system nawigacji.

Pakiet usług DS Connect Navi dostępny jest bezpłatnie podczas pierwszych trzech lat eksploatacji samochodu.


W każdej chwili możesz przedłużyć okres dostępu do usług. W tym celu skorzystaj ze Strefy Osobistej My DS lub odwiedź autoryzowany punkt sprzedaży. Usługa „Miejsca niebezpieczne” jest płatna.