LEASING DS SOLUTIONS

Przedstawiamy nowy sposób myślenia o finansowaniu samochodu!

DS Solutions

Użytkowanie pojazdu i jego cykliczna wymiana na nowy to wyraźny trend na rynku samochodowym.  Podążając za potrzebami naszych Klientów, stworzyliśmy dla nowych modeli marki DS specjalny program finansowy DS Solutions z gwarantowanym przez importera odkupem pojazdu.

Sprawdź miesięczne koszty dla wybranego przez Ciebie modelu DS. Wejdź na: dssolutions.salonds.pl

 

Podstawowe cechy produktu:

 

  • Niska wpłata początkowa, od 0% do 20% wartości samochodu.
  • Okres finansowania 36 lub 48 miesięcy.
  • Dużo niższe koszty miesięczne niż w przypadku tradycyjnej formy finansowania.
  • Odkup pojazdu przez importera, za prognozowaną wartość rynkową, ustalaną przy podpisywaniu umowy*.

 

Możesz regularnie wymieniać swoje auto na nowe. Decyzję, co zrobić ze swoim samochodem, podejmuje się pod koniec umowy o finansowanie, a nie przy jej zawieraniu.

 

Oferujemy 3 sposoby zakończenia umowy: 

 

  • Zwrot pojazdu do Dealera i zakończenie umowy o finansowanie, wartość wykupu spłaca za Klienta importer, jest to gwarantowany odkup pojazdu*.
  • Jednorazowa spłata wartości wykupu.
  • Rozłożenie wartości wykupu na miesięczne płatności.

 

Świadczenia ubezpieczeniowe oraz inne usługi pakietowe dostępne w ofercie:

 

 

W przypadku modeli, które nie są objęte Leasingiem DS Solutions z gwarancją odkupu pojazdu przez importera, możesz skorzystać z leasingu Easy Business Rental, w którym odkup pojazdu za prognozowaną wartość rynkową gwarantuje Dealer.

 

Zapytaj o szczegóły oferty w najbliższym salonie DS.

*Nie poniesiesz dodatkowych opłat, pod warunkiem, że samochód będzie w dobrym stanie, a ustalony w umowie przebieg pojazdu nie zostanie przekroczony. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od oceny zdolności kredytowej Klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. Leasingodawca ma prawo wymagać dodatkowych dokumentów w trakcie oceny zdolności kredytowej. Niniejsze propozycje nie stanowią oferty w rozumieniu artykułu 66 Kodeksu Cywilnego.