DS ASSISTANCE XL

Gdy na drodze wydarzy się coś niespodziewanego, skontaktuj się z DS Assistance XL.

Twój rozmówca zapozna się z Twoją sytuacją i udzieli odpowiedniej pomocy.

00 800 24 24 07 07 / 800 88 44 44 (1) / +48 800 88 44 44 (2)

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

DS Assistance XL udzieli pomocy w razie:
* Awarii
* Wypadku
* Przebicia opony
* Utraty kluczyków
* Braku albo zatankowania nieodpowiedniego paliwa

(1) Numer bezpłatny z telefonu stacjonarnego (2) Z zagranicy (opłata zgodna z taryfikatorem operatora).

 

TELEFONY DZIAŁAJĄ W POLSCE I ZA GRANICĄ

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

POMOC ZAPEWNIAJĄCA MOBILNOŚĆ

W razie unieruchomienia pojazdu nasz wykwalifikowany specjalista zaproponuje naprawę na miejsu lub holowanie do serwisu. Autoryzowany Serwis DS. w którym twój samochod został przyjęty do naprawy zaoferuje Ci bezpłatnie do 2 dni samochód zastępczy.

DS Assistance XL. Przy Tobie każdego dnia

Bezpłatnie dla wszystkich modeli DS w wieku do 8 lat

Jeśli Twój DS, który ma nie więcej niż 8 lat* zostanie unieruchomiony w skutek wypadku, awarii lub innych zdarzeń związanych z eksploatacją samochodu możesz  liczyć na bezpłatną opiekę i pomoc ze strony naszych specjalistów. Program obowiązuje na terenie całego kraju, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od przebiegu samochodu, bez względu na to, czy został on nabyty jako nowy czy używany. Nie ma konieczności podpisywania dodatkowego kontraktu. Program obejmuje bezpłatną pomoc (z wyłączeniem kosztów naprawy) w razie następujących zdarzeń związanych z eksploatacją samochodu: wypadek, awaria, przebicie opony, zgubienie lub kradzież kluczyków, brak lub zatankowanie nieodpowiedniego paliwa.
Nasi specjaliści naprawią lub bezpłatnie odholują Twój samochód do najbliższego, uczestniczącego w programie, autoryzowanego serwisu DS.
Autoryzowany Serwis, w którym Twój samochód został przyjęty do naprawy, w ramach programu Assistance XL zaoferuje Ci bezpłatnie do 2 dni samochód zastępczy.

 

Oferta nie dotyczy: samochodów użytkowanych w ramach wynajmu krótko- i długoterminowego, ambulansów, lekkich samochodów sanitarnych, samochodów do nauki jazdy, taksówek i innych samochodów wykorzystywanych do odpłatnego przewozu osób, pojazdów używanych w zawodach sportowych, karawanów, pojazdów kempingowych, pojazdów pomocy drogowej, pojazdów z przyczepami. (1) Oferta ważna do czasu jej odwołania. Osiem pierwszych lat eksploatacji samochodu, licząc od daty początku gwarancji.