SALON SAMOCHODOWY W GENEWIE 2017

DS 7 CROSSBACK GWIAZDĄ CZTERECH ŚWIATOWYCH PREMIER MARKI DS

DS 7 CROSSBACK, nowy SUV i pierwszy model drugiej generacji samochodów DS, będzie najważniejszą z czterech światowych premier, jakie marka zaprezentuje na 87. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie.


Dodatkowo zobaczyć będzie można jego przedpremierową, limitowaną, ekskluzywną wersję DS 7 CROSSBACK La Première. Model będzie można również zarezerwować online już od wtorku 7 marca do 31 grudnia 2017. Kilka kliknięć wystarczy, żeby stać się jednym z pierwszych, którzy zasiądą za jego kierownicą.


Marka DS, słynąca z ultra- ekskluzywnych samochodów, zaprezentuje również w ramach światowej premiery dwa inne modele: DS 5 Prestige, który jest ukłonem w stronę kultowego modelu DS19 Prestige z 1958 roku oraz DS 3 Ines de la Fressange – kwinesencję paryskiego szyku.


W ramach salonu marka DS przeniesie swoich wielbicieli do wirtualnej rzeczywistości, umożliwiając im skonfigurowanie własnego modelu DS i zajęcie miejsca za jego kierownicą, także w modelu DS 7 CROSSBACK.Będzie można również zobaczyć hybrydę - pojazd demonstracyjny E-TENSE, który pojawi się w katalogu za dwa lata.


Zapraszamy od 9 do 19 marca 2017 roku na stoisko DS w Hali 6 Centrum Kongresów i Wystaw w Genewie.


Na 500 m2 stoisko DS zaprasza do wejścia w świat marki, poznania know-how we francuskim stylu, zanurzenia się w wirtualnej rzeczywistości oraz zapoznania się z zaawansowaną technologią i wyrafinowaniem... Nic nie znalazło się tu przypadkiem - nuty zapachowe i aksamitne dźwięki tworzą atmosferę, która dodaje blasku nowym produktom, prezentowanym podczas 87. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie.


„Wraz z czterema światowymi premierami, prezentowanymi na tegorocznym salonie w Genewie, w tym DS 7 CROSSBACK, marka DS wkracza w nową fazę swojej strategii. Marka nadal realizuje trzy priorytety: oferowanie wyjątkowych produktów, rozwijanie własnej sieci dystrybucji z wykorzystaniem kanałów cyfrowych, oraz zapewnienie klientowi wyrafinowanego i spersonalizowanego podejścia poprzez program usług ONLY YOU” – mówi Yves Bonnefont, dyrektor generalny marki DS. »


Dla entuzjastów samochodów i dla ciekawskich, dla tych, którzy mają duszę pionierów, albo pragną czegoś nowego, dla miłośników pięknych rzeczy lub fanów nowych technologii... Dla nich cztery światowe premiery modeli DS, zaprezentowane w Hali 6 Centrum Kongresów i Wystaw (PALEXPO) w Genewie od 9 do 19 marca będą obowiązkowym punktem programu zwiedzania i możliwością jeszcze lepszego poznania dobrze już wytyczonej przyszłości marki.


Na salonie będzie można zobaczyć:

- DS 7 CROSSBACK, który zapoczątkowuje drugą generację samochodów DS.,
- DS 7 CROSSBACK La Première, wyjątkowa i ekskluzywna edycja limitowana,
- DS 5 Prestige, najbardziej ekskluzywna edycja limitowana, jaką kiedykolwiek zaproponowano dla tego flagowego modelu marki,
- DS 3 Ines de la Fressange, nowa edycja limitowana przedstawiciela paryskiej elegancji. Ten model, eksponowany będzie wyłącznie 7 i 8 marca. Po nim zostanie zaprezentowany szerokiej publiczności dynamiczny i charakterystyczny model DS 3, w wersji DS 3 PERFORMANCE z nadwoziem w kolorze Czerwony Aden i z dachem Czarny Onyx.

 

DS AUTOMOBILES zaprezentuje również E-TENSE, własną wizję hybrydy z użyciem technologii, która będzie wykorzystywana w modelach z katalogu 2019 roku.