POZNAŃ MOTOR SHOW 2017

ODKRYJ SWÓJ WYBRANY MODEL W DS VIRTUAL VISION

W ramach salonu marka DS przeniesie swoich wielbicieli do wirtualnej rzeczywistości, umożliwiając im skonfigurowanie własnego modelu DS i zajęcie miejsca za jego kierownicą, także w modelu DS 7 CROSSBACK. Zapraszamy od 6 do 9 kwietnia 2017 roku na stoisko DS Automobiles w Pawilonie nr 5 MTP w Poznaniu.


CEL DS AUTOMOBILES...


Niesamowita sylwetka modelu DS 19, która do dziś zadziwia wizjonerstwem wzornictwa i awangardą rozwiązań technologicznych na stałe zapisała się w historii motoryzacji jako wyznacznik postępowego myślenia, luksusu i wysublimowanego francuskiego szyku.
Celem jaki obrała sobie marka DS jest jej powrót do grona producentów samochodów ekskluzywnych.


Podczas Poznań Motor Show DS Automobiles zaprasza do wejścia w świat marki, poznania know-how we francuskim stylu, zanurzenia się w wirtualnej rzeczywistości oraz zapoznania się z zaawansowaną technologią i wyrafinowaniem.


„Wraz z aktualną gamą, marka DS wkracza w nową fazę swojej strategii. Kontynuuje realizację priorytetów: oferowanie wyjątkowych produktów, rozwijanie własnej sieci dystrybucji o której już wkrótce powiemy więcej”– mówi Sebastian Domeracki, dyrektor marek Citroen i DS w Polsce.

 

Dla miłośników motoryzacji, rzeczy pięknych, dla tych, którzy pragną czegoś nowego, dla fanów nowych technologii DS zaprezentuje w pawilonie nr 5 w Poznaniu gamę modeli ze spójnym DNA:

- DS 3,
- DS 4 CROSSBACK,
- DS 5, oraz
- DS VIRTUAL VISION z możliwością stworzenia wybranego modelu z kolekcji DS Automobiles, w tym ekskluzywnego SUV-a, DS 7 CROSSBACK

 

 

 

DS VIRTUAL VISION I DS 7 CROSSBACK


Proces zakupu samochodu, który rozpoczyna się przed komputerem, a kończy w salonie, jest obecnie stałym elementem oferty producentów samochodów na całym świecie. Proces ten, który jest relacją marka-klient, zakłada wykorzystywanie różnych kanałów komunikacji: e-mail, SMS, internet, telefon, wizyta w salonie - ważne, aby był płynny. W DS ustalono, że ten proces musi wpływać na oszczędność czasu, łatwość w codziennym użyciu i satysfakcję klientów. To jest cel, jaki postawiła sobie marka i z tą myślą zaprezentuje na Poznań Motor Show 2017 nowe narzędzia cyfrowe, jak na przykład DS VIRTUAL VISION, które znajda się w DS STORE – czyli przyszłych niezależnych salonach w Polsce jeszcze w tym roku!


Możemy zanurzyć się w świat wirtualnej rzeczywistości w 3D dzięki technologii DS VIRTUAL VISION i odkryć kolekcję modeli DS. Za pośrednictwem gogli wirtualnej rzeczywistości, zwiedzający będą mogli skonfigurować zaprezentowane w skali 1: 1 różne modele gamy (DS 3, DS 4, DS 4 CROSSBACK, DS 5, a także DS 7, w tym również DS 7 CROSSBACK La Première) i skorzystać z różnych możliwości personalizacji wnętrza i nadwozia, które będą dostępne dla danego modelu.
Będzie można odkryć te modele w sposób interaktywny, dynamiczny i wciągający. Zwiedzający z pewnością docenią fakt, że nagle zostaną przeniesieni na plac Zgody w Paryżu na spotkanie z wybranym przez nich modelem DS. Nie ulega wątpliwości, że DS 7 CROSSBACK i DS 7 CROSSBACK La Première przyciągną tłumy zainteresowanych, którzy z innej perspektywy będą mogli ocenić sylwetkę pojazdu, a także zajmą miejsce za kierownicą, otworzą i zamkną bagażnik lub panoramiczny dach oraz sprawdzą różne możliwości personalizacji, takie jak wybór koloru nadwozia czy też wyposażenie.