DS na Międzynarodowym Festiwalu Motoryzacji

 

 

Podczas ceremonii otwarcia festiwalu, która odbyła się w zabytkowym, paryskim Hôtel des Invalides, Jean-Michel Wilmotte wręczył Dyrektorowi Marki DS Yvesowi Bonnefontowi główną nagrodę w konkursie Creativ’Expérience. Festiwal był doskonałą okazją, aby poznać dwa nowatorskie modele Marki − DSV-02 i DS E-Tense.

32. edycja Międzynarodowego Festiwalu Motoryzacji (który nazywano „motoryzacyjnym Fashion Week”) została zorganizowana w zabytkowym kompleksie Les Invalides w sercu Paryża. Tak jak w poprzednich edycjach, wystawcy pokazali swoje wyjątkowe projekty, prawdziwe dzieła sztuki. Wydarzenie było przepełnione duchem nieskrępowanej kreatywności w podejściu do projektowania samochodów.

 

Yves Bonnefont, Dyrektor Marki DS, podczas ceremonii otwarcia w paryskim Hôtel National des Invalides powiedział: „Kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Motoryzacji to dla nas doskonała okazja, aby pokazać istotę ducha awangardy, który inspiruje nas w codziennej pracy. Główna nagroda w konkursie Créativ’Experience, którą zdobył nasz program relacji z klientami, to wielki zaszczyt. Only You, o którym mowa, to nie samochód koncepcyjny, więc trudno go pokazać na Festiwalu. To program usług na najwyższym poziomie oraz przywilejów, który jest aktualnie wprowadzany na wszystkich rynkach dla klientów Marki DS. To kluczowy element naszej strategii rozwoju, podstawa budowania ekskluzywnych, pełnych innowacyjnych rozwiązań, najwyższej jakości  relacji z klientami. To, co możemy z dumą pokazać na Festiwalu, to DSV-02, jednomiejscowy, elektryczny bolid startujący w Mistrzostwach FIA Formuły E, oraz nasz najnowszy projekt − pełen zaawansowanych technologii, wyrafinowany DS E-Tense, który jest wizją przyszłości Marki”.

Goście, odwiedzający Międzynarodowy Festiwal Motoryzacji, zachwycili się DSV-02, dzieckiem zespołu DS Performance. To jednomiejscowy, elektryczny bolid zespołu DS Virgin Racing, który startuje w trzecim sezonie Mistrzostw Świata FIA Formuły E. Wyścigi te promują czystą, zrównoważoną energię i z pewnością z czasem zmienią oblicze sportu samochodowego. Starty odbywają się na torach miejskich w największych światowych metropoliach − Hong Kongu, Marakeszu, Buenos Aires, Meksyku, Monako, Paryżu, Berlinie, Brukseli, Montrealu i Nowym Jorku. Ta innowacyjna dyscyplina angażuje nowe pokolenie entuzjastów sportowej rywalizacji motoryzacyjnej. Formuła E i Marka DS dzielą wspólne wartości, jakimi są awangardowa, innowacyjna technologia i bezpośredni kontakt z odbiorcami. DSV-02 wystartuje ponownie już 18 lutego w Buenos Aires podczas kolejnej rundy Mistrzostw Formuły E. Z kolei w sobotę 20 maja odbędzie się paryski wyścig ePrix, którego trasa będzie wiodła wokół Les Invalides.

Międzynarodowy Festiwal Motoryzacji to również doskonała okazja, by dokładnie przyjrzeć się DS E-Tense, wspaniale wyeksponowanemu w prestiżowym, paryskim Hôtel des Invalides. Obecność tego modelu nawiązuje do jego premiery, która miała miejsce 23 kwietnia 2016 r. na torze wokół tego samego Hôtel des Invalides, podczas paryskiego ePrix. (wówczas samochód był w nieustannym ruchu, teraz zainteresowani mogli podziwiać go z bliska).

 

DS na Międzynarodowym Festiwalu Motoryzacji