MARKA DS NA SALONIE GENEWSKIM 2016

Odnowione modele i światowe premiery

DS E-TENSE, DS 3 PERFORMANCE, DS 3 PERFORMANCE BRM CHRONOGRAPHES, DS Virtual Vision... na 86. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie marka DS przyciąga uwagę licznymi prezentowanymi po raz pierwszy modelami, doskonale oddającymi tak charakterystycznego dla marki ducha awangardy.


Marka, której debiut odbył się na ubiegłorocznej edycji salonu, prezentuje dziś całkowicie odnowioną gamę oraz swoje nowe propozycje. Zaawansowane technologie, wyrafinowanie oraz sportowe zacięcie w połączeniu z elegancją to kluczowe pojęcia pozwalające lepiej zrozumieć obecne i przyszłe modele marki DS.


To właśnie tutaj rok temu odbyła się oficjalna premiera Marki. Dziś, oprócz całkowicie odnowionej gamy, marka prezentuje DS E-TENSE, unikatowy samochód, który obrazuje przyszłość DS - marki łączącej luksus, zaawansowanie technologie i wysokie osiągi. Po raz pierwszy publiczność będzie miała okazję zobaczyć DS 3 PERFORMANCE (w wersji hatchback i cabrio) - dwie sportowe i dynamiczne wersje Nowego DS 3 oraz limitowaną edycję DS 3 PERFORMANCE BRM CHRONOGRAPHES, opracowaną we współpracy ze znaną francuską marką luksusowych zegarków BRM Chronographes. Do oferty nowości przykuwających uwagę zaawansowanymi technologiami, wyrafinowaniem, sportowym charakterem i elegancją linii należy dodać bolid DSV-01, wystawiony przez markę w mistrzostwach FIA Formuły E.


Osoby odwiedzające stoisko DS będą mogły skorzystać również z symulatora DS Virtual Vision, dającego efekt pełnego zanurzenia w wirtualnej rzeczywistości. Chętni, wyposażeni w kask HTC Vive i pad, będą mogli odkryć nowego DS 3 i liczne możliwości jego konfiguracji. Jest to światowa premiera systemu wirtualnej rzeczywistości opracowanego przez firmę Dassault Systèmes.


CAŁKOWICIE ODNOWIONA GAMA MODELI DS


Nowy DS 5, flagowy model marki zaprezentowany po raz pierwszy na Salonie Genewskim 2015, określił jej stylistyczną tożsamość. Uwagę zwracał zwłaszcza nowy przód oraz inne wprowadzone zmiany, które kształtowały charakterystyczną stylistykę DS!


Awangardowy styl, dynamiczne zachowanie, wyrafinowana estetyka i starannie dopracowane detale oraz technologie high-tech - nowy DS 5 był świetną ilustracją wszystkich atrybutów samochodów DS i oznaczał wejście Marki w nową erę. Rok później wszystkie modele z gamy - Nowy DS 3, Nowy DS 3 CABRIO, DS 4, DS 4 CROSSBACK, DS 5 - posiadały już typową dla marki stylistykę.


Z okazji najbliższego salonu w Genewie publiczność będzie mogła również zobaczyć warsztat prowadzony przez najlepszych mistrzów tapicerskich z Centrum stylu Marki w części poświęconej personalizacji Nowego DS 3 lub przetestować nowe mobilne usługi i funkcjonalności, takie jak Mirror Screen czy nawigacja 3D z wbudowanym modemem łączności sieciowej DS CONNECT NAV.


DS E-TENSE - ŚWIATOWA PREMIERA UNIKATOWEGO SAMOCHODU O EMOCJONUJĄCYCH OSIĄGACH - PRZYSZŁOŚĆ NA WYCIĄGNIECIE RĘKI

 

DS E-TENSE stanowi połączenie tradycyjnego know-how luksusowych marek francuskich z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi cyfrowych. Ten unikatowy, zarówno ze względu na stylistykę nadwozia jak i doznania z jazdy, samochód to niezwykła mieszanka luksusu, zaawansowanych technologii i wysokich osiągów. Ten awangardowy pojazd studyjny, ukazujący wizję technologii i stylistyki przyszłych modeli, wytycza drogę ku przyszłości i jest napędzany wydajnym silnikiem elektrycznym.


ŚWIATOWA PREMIERA NOWEGO DS 3 I DS 3 CABRIO PERFORMANCE


Zapowiedziane kilka tygodni temu Nowe DS 3 i DS 3 CABRIO otrzymają wyczynową wersję - DS 3 PERFORMANCE, która będzie dostępna w dwóch wariantach nadwozia - hatchback i cabrio. Te dwie wyróżniające się i dynamiczne wersje stanowią niezwykle udane połączenie praktyczności i komfortu, łatwości prowadzenia i intensywnych doznań z jazdy. Po raz pierwszy zostaną pokazane na najbliższym salonie w Genewie, a do sprzedaży trafią w kwietniu 2016 r.


DS 3 PERFORMANCE BRM CHRONOGRAPHES - LUKSUS I OSIĄGI W LIMITOWANEJ EDYCJI 39 EGZEMPLARZY


Na tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie DS zaprezentuje nową limitowaną edycję 39 numerowanych egzemplarzy. Nie przypadkiem seria ta powstała we współpracy z renomowanym francuskim producentem luksusowych zegarków - BRM Chronographes. Jest to nowe DS 3 PERFORMANCE, ekskluzywnie wykończone, oferowane wraz z unikatowym modelem zegarka zaprojektowanym specjalnie na tę okazję. W projekcie tym połączyły swoje siły dwie wyjątkowe marki uosabiające francuski know-how w dziedzinie luksusu w dwóch różnych sektorach, które łączy wspólna pasja do sięgającej najdrobniejszych szczegółów perfekcji i wysokich osiągów.

 

Odwołujący się do cech typowych dla produktów działu DS PERFORMANCE, zajmującego się sportem samochodowym, DS 3 PERFORMANCE BRM CHRONOGRAPHES przyciąga wzrok ekskluzywnym, charakterystycznym stylem: dach i obudowy lusterek bocznych są polakierowane w połyskliwym kolorze Noir Brillant, pozostała część nadwozia jest pokryta matowym lakierem Gold Pearl, typowym dla DS PERFORMANCE. Całość perfekcyjnie uzupełnia grill DS WINGS w kolorze Gris Hématite.

W kabinie każdy detal jest starannie dopracowany: kolor listew w desce rozdzielczej nawiązuje do matowego koloru nadwozia Gold Pearl, pojawiają się elementy wykończenia carbone i aluminiowa tabliczka z numerem egzemplarza samochodu…


Trzydziestu dziewięciu szczęśliwych nabywców otrzyma również numerowany egzemplarz zegarka BRM V6 44 SA SQ DS 3 PERFORMANCE w kolorach tej serii limitowanej (kolor wskazówek taki sam jak lakieru nadwozia, koronka z monogramem DS, dziurkowany pasek ze oryginalnymi przeszyciami…).


DS VIRTUAL VISION - NIEPOWTARZALNA MOŻLIWOŚĆ ZANURZENIA SIĘ W TRÓJWYMIAROWYM ŚWIECIE NOWEGO DS 3


Odwiedzający stoisko Marki będą mogli nie tylko zobaczyć dwie nowe wersje nadwozia DS 3, ale również przeżyć niezapomniane doświadczenie dzięki „DS Virtual Vision”. Wyposażeni w kask HTC Vive i pad, będą mogli w interaktywny, dynamiczny i niecodzienny sposób zapoznać się z przykładowymi personalizacjami dostępnymi dla tego modelu. Goście będą mogli zmieniać kolor dachu i dolnej części nadwozia czy tapicerki, wybierać obręcze kół i elementy wykończeniowe kabiny, dowolnie personalizując Nowego DS 3 i oglądając efekt końcowy tak jakby samochód stał tuż przed nimi. Będą mogli nawet obejść samochód dookoła, otworzyć lub zamknąć przednie drzwi czy „wirtualnie” usiąść za kierownicą Nowego DS 3.


Ta symulacja 3D daje efekt pełnego zanurzenia w wirtualnej rzeczywistości dzięki technologii „Virtual Garage” opracowanej przez firmę Dassault Systèmes i zaprezentowanej po raz pierwszy na świecie przez markę DS.


Zapraszamy do 13 marca 2016 na stoisko DS na Salonie w Genewie, gdzie będzie można zapoznać się z najnowszymi propozycjami Marki.