DS 7 CROSSBACK

KLIENCI MOGĄ JUŻ PODZIWIAĆ NOWY MODEL

DS 7 Crossback wreszcie jest z nami! 28 lutego został zapowiedziany po raz pierwszy, pojawił się 7 marca w Genewie i miał swoją azjatycką premierę 19 kwietnia w Szanghaju. Nadszedł czas, aby pokazać to innowacyjne, paryskie dzieło sztuki wszystkim zainteresowanym, nie tylko bywalcom targów. Między 18 a 25 kwietnia klienci Marki, potencjalni zainteresowani, miłośnicy motoryzacji i ciekawscy mogli podziwiać dwa modele DS 7 Crossback, w tym wersję specjalną La Première, w prestiżowym dla Marki miejscu: DS World Paris. Po pokazie w tej wyjątkowej lokalizacji, samochód wyruszy w sześciomiesięczną podróż po Francji, podczas której zostanie zaprezentowany entuzjastom w sześćdziesięciu miastach na terenie całego kraju.  

 

DSPP DS 7

 

Pierwsze spotkanie z Paryżanami w DS World Paris

18 kwietnia DS 7 Crossback zadebiutował na targach w Szanghaju. Tego samego dnia samochód zawitał do DS World Paris, flagowego showroomu Marki. Dwa egzemplarze nowego SUV-a DS, symbolu innowacyjności i doskonałości paryskiego rękodzielnictwa, były przez tydzień prezentowane w sercu stolicy Francji. Pierwszy z nich został pokryty lakierem Gold Byzantin, drugi to wersja specjalna La Première. To fascynujące wydarzenie bez precedensu – klienci oraz turyści zwiedzający Paryż byli pierwszymi na świecie, którzy ujrzeli na własne oczy debiutującą wersję La Première.

 

60 miast. Tournée DS 7 Crossback po Francji

Od maja do października 2017 r. DS 7 Crossback będzie zwiedzał Francję. Od Lille do Montpellier, od Reims do Bordeaux – samochód odwiedzi 60 francuskich miast niczym bezcenne, rzadkie dzieło sztuki. Klienci, zaproszeni goście i zaintrygowani obserwatorzy będą mogli podziwiać jego wyjątkową sylwetkę w DS Stores, DS Salons oraz na prywatnych pokazach w zawczasu przygotowanych miejscach. Ich zmysły uwiedzie oświetlenie DS Active LED Vision oraz design tylnych świateł z charakterystycznym motywem łusek. To będzie sześciomiesięczne tournée po Francji, mające przybliżyć publiczności najnowsze dziecko Marki DS. Arnaud Ribault, Dyrektor sprzedaży i marketingu DS, tłumaczy: Wartości kluczowe dla Marki DS to śmiałość i odwaga, ale również bliskość i codzienny kontakt z klientami. Dlatego zdecydowaliśmy się na tournée po 60 miastach, uznaliśmy, że to najbardziej naturalny sposób zaprezentowania DS 7 Crossback potencjalnym nabywcom. Zaczynamy od Francji, ponieważ to nasz największy rynek. To jednak nie koniec – każdy europejski kraj, mający sieć sprzedaży DS, zorganizuje podobne pokazy w tym roku. Celem jest nie tylko prezentacja nowego modelu. To fantastyczna okazja dla szerokiego grona osób, aby poznać, czym jest świat Marki DS”.

 

 

 

Wszystkie etapy tej niezwykłej inicjatywy będzie można obserwować już od maja www.dsautomobiles.fr lub na profilu DS France na Facebooku.

 

DS 7 Crossback będzie sprzedawany wyłącznie w DS Stores, DS Salons, DS Urban Store w Londynie oraz w paryskim DS World. Poniżej znajdziesz przegląd tych salonów.