ePRIX Paryża

Marka DS i DS Virgin Racing na drodze do zwycięstwa

Marka DS i zespół DS VIRGIN RACING szykują się na ePrix Paryża, które odbędzie się w sobotę 23 kwietnia. Biorąc udział w tym niezwykłym wydarzeniu, zespół daje wyraz entuzjazmu i woli zwycięstwa. ePrix Paryża to przełomowe wydarzenie w wyścigach dla całego zespołu, a francuski kierowca, Jean-Eric Vergne, nigdy wcześniej nie był tak zmotywowany, aby zdobyć punkty i miejsce na podium.

 

Wyścig elektrycznych jednomiejscowych bolidów DSV-01 rozpocznie się o 16:00, jednak goście będą mogli wcześniej obejrzeć również treningi i kwalifikacje. eVillage, przestrzeń dla gości, zostanie otwarta nad ranem i zaoferuje liczne atrakcje dla zwiedzających, zwłaszcza na stanowisku Marki DS. Goście będą mieli możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu – o 13:25 DS E-TENSE wjedzie na tor. Ten wyjątkowy, najnowszy projekt Marki DS łączy wyrafinowanie i najnowszą technologię, cechy, które wskazują kierunki przyszłego rozwoju Marki. To będzie fantastyczne, elektryzujące doświadczenie!

 

„Za kilka tygodni marka DS obchodzić będzie drugą rocznicę swego istnienia. W tym kontekście wyścig o ePrix Paryża w dniu 23 kwietnia traktujemy jako wydarzenie szczególnie dla nas ważne. Wielkie emocje wzbudza fakt, że weźmiemy udział w rywalizacji toczącej się w samym sercu Paryża – w miejscu, w którym narodziła się nasza marka. Zaangażowanie w wyścigowe mistrzostwa Formuły E FIA jest spójne z awangardowym duchem DS, którym chcemy dzielić́ się z naszą publicznością. Przeżyjmy to historyczne wydarzenie razem!”– powiedział Yves Bonnefont, CEO Marki DS.

 

EPRIX PARYŻA – WYJĄTKOWE WYDARZENIE

 

Po Azji, Ameryce Łacińskiej i Stanach Zjednoczonych, w Europie odbędzie się kolejna runda Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E FIA. Pierwszy etap wystartuje w Paryżu w sobotę 23 kwietnia. To wyjątkowe wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w Paryżu, w niezwykłej miejskiej scenerii. Trasa, licząca 1,93 kilometra i czternaście zakrętów, będzie zlokalizowana w sercu Siódmej Dzielnicy, na ulicach sąsiadujących z Hotel des Invalides, zabytkiem mieszczącym muzeum wojskowe i grób Napoleona I.

 

ZESPÓŁ DS VIRGIN RACING JEST GOTOWY, ABY STAĆ SIĘ DUMĄ PUBLICZNOŚCI I CAŁEGO PARYŻA

 

Marka DS i zespół DS VIRGIN RACING nigdy wcześniej nie były tak zmotywowane, aby walczyć i zwyciężać. Kierowcy, Sam Bird i Jean-Eric Vergne, będą w świetle jupiterów walczyć o cenne punkty w tej pierwszej europejskiej rundzie mistrzostw.

 

„Rywalizacja zbliża się do kluczowej fazy” – tłumaczy Brytyjski kierowca Sam Bird, aktualnie trzeci w klasyfikacji generalnej.
Dla Francuza Jeana-Eric Vergne’a, ePrix Paryża ma wyjątkowe znaczenie. „Zacząłem się ścigać w Paryżu jako dziecko, dlatego rywalizacja w ramach DS VIRGIN RACING to dla mnie bardzo ważne wydarzenie. Nie jestem zaskoczony, że wszystkie bilety zostały sprzedane. Znając Paryż i jego mieszkańców można być pewnym, że będzie to fantastyczny show. Moim celem jest podium. To ambitne, jednak cały zespół pracował bardzo ciężko aby dotrzeć do etapu, w jakim się aktualnie znajdujemy. To dobry moment, by się odwdzięczyć”.

 

Zespół DS, a w szczególności dział DS PERFORMANCE będą miały wyjątkową reprezentację podczas paryskiego wyścigu. Inżynierowie z DS PERFORMANCE byli zaangażowani w prace nad designem i technologią DSV-01 i uważnie obserwują wyniki, jakie osiąga samochód. Dla nich Paryż to niepowtarzalny wyścig.

 

Alex Tai, szef teamu, zapewnia, że zespół zachowuje silną pozycję w walce o czołowe lokaty w mistrzostwach i chce osiągnąć w Paryżu dobry wynik, który z pewnością jest w jego zasięgu.

 

Aby wesprzeć zespół DS VIRGIN RACING, zachęcamy fanów do głosowania na Jeana-Eric Vergne’a i Sama Birda przez oficjalną aplikację, stronę internetową (www.fiaformulae.com/fanboost), jak również przez Twittera i Instagram używając hashtaga #Fanboost razem z #SamBird lub #JeanEricVergne.

 

TO ŚWIĘTO TO OKAZJA, ABY ZAPREZENTOWAĆ MARKĘ DS I JEJ WIZJĘ PRZYSZŁOŚCI SZEROKIEJ PUBLICZNOŚCI

 

Co prawda wyścig startuje o 16:00, jednak strefa dla publiczności zostanie otwarta już o 8:00 rano. Będzie można przyjrzeć się treningom, sesjom kwalifikacyjnym i startowi Super Pole o 12:45. Częścią tego święta motoryzacji będą liczne atrakcje, zorganizowane przy udziale Marki DS.
Zwiedzający będą mogli obejrzeć usytuowane w sercu eVillage stoisko Marki DS i doświadczyć kluczowych dla Marki wartości. Będą mieli okazję obejrzeć z bliska i podziwiać DSV-01, bolid identyczny z tym, który bierze udział w wyścigu!

 

Wyjątkowe zdjęcia w wyjątkowym dniu! Marka DS zaprasza na niepowtarzalne sesje zdjęciowe w kabinie Studio Harcourt, zamontowanej z tej okazji na stoisku DS. Goście, niczym gwiazdy filmu, otrzymają czarno-białe fotografie ze słynnym logo ‘H’.

 

O 13:35 Marka DS zaprosi odwiedzających na prezentację elektrycznego DS E-TENSE, który wskazuje kierunki przyszłego rozwoju Marki. To unikatowy, elektryzujący supersamochód, który łączy w sobie wysokiej klasy rzemiosło, godne czołowych francuskich marek luksusowych, z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych.

 

To właśnie w Paryżu, siedzibie Marki DS, zadebiutuje DS E-TENSE. 20 kwietnia pojawi się na ulicach miasta, a 23 kwietnia na torze ePrix, wokół Hotel des Invalides.

 

Po tym wyjątkowym wydarzeniu goście będą mogli wrócić na stoisko DS w eVillage, gdzie między 13:50 a 14:30 Sam Bird i Jean-Eric Vergne będą rozdawali autografy. To świetna okazja do spotkania, które będzie się długo pamiętać!