DS 5 - NOWA NAWIGACJA DS CONNECT NAVI 3D

Dostęp do internetu i usług w czasie rzeczywistym

DS 5 jest już dostępny w polskiej ofercie z systemem nawigacji najnowszej generacji - DS CONNECT NAVI. Nowa nawigacja obejmuje usługi mobilne w czasie rzeczywistym, dostępne bezpośrednio z ekranu dotykowego samochodu, informacje w wyświetlane w trybie 3D, a przede wszystkim możliwość obsługi poszczególnych funkcji za pomocą poleceń głosowych.

 

Dla DS Automobiles rok 2016 przebiegać będzie pod znakiem mobilnych technologii. DS 5 - flagowy model Marki - jest pierwszym modelem DS wyposażonym w system nawigacji DS CONNECT NAVI. W czasach dynamicznego rozwoju sprzedaży pokładowych, wbudowanych nawigacji, DS 5 wkracza na wyższy poziom w swojej ofercie usług mobilnych, dzięki systemowi nawigacji z kolorowym ekranem 3D najnowszej generacji, obsługiwanemu za pomocą komunikatów głosowych, bądź też za pośrednictwem pojemnościowego (czyli reagującego na delikatne dotknięcie palcem), 7-calowego ekranu dotykowego. DS CONNECT NAVI obejmuje dożywotnią, nieodpłatną aktualizację map 4 razy w roku oraz nieodpłatne usługi w ramach Pakietu DS CONNECT NAVI przez okres 3 lat.


W połączeniu z ofertą usług mobilnych (Pakiet DS CONNECT NAVI), nowy system nawigacji wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, oferując w pełni nowoczesne i jeszcze bardziej zaawansowane technologicznie warunki jazdy.

 

Pakiet ten obejmuje niezwykle bogaty wachlarz użytecznych usług mobilnych dostępnych w czasie rzeczywistym. Nowa generacja nawigacji satelitarnej obejmuje następujące funkcje: 

 

TomTom Live Traffic
- informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i wyznaczanie najszybszych tras dojazdu do celu,
- lokalizacja stacji benzynowych, wraz z cenami paliw, oraz lokalizacja parkingów,
- informacje pogodowe,
- wyszukiwanie lokalnych obiektów użyteczności publicznej (POI),
- informacja o strefach niebezpiecznych na drodze (funkcja dodatkowa dostępna w opcji).

 

Usługi w zasięgu głosu
Kolejnym atutem oferty jest wbudowany system poleceń głosowych. Funkcja ta znacząco zwiększa bezpieczeństwo kierowcy, umożliwiając obsługę funkcji nawigacji, telefonu i multimediów, bez odrywania wzroku od drogi i zdejmowania rąk z kierownicy.

 

Mirror Screen
Funkcja umożliwiająca kierowcy w pełni bezpieczne korzystanie z kompatybilnych aplikacji zainstalowanych w smartfonie, za pośrednictwem pokładowego 7-calowego ekranu dotykowego. Marka DS oferuje funkcję Mirror Screen zarówno dla Apple CarPlayTM jak i dla MirrorLink® (Android), aby zapewnić kompatybilność z jak największą liczbą modeli smartfonów. DS Connect Box (łącznie z kartą SIM i danymi) umożliwia automatyczną łączność, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek czynności czy opłat.