DS 7 Crossback

NAJLEPSZYM SAMOCHODEM SERYJNYM

16 marca Yves Bonnefont, CEO Marki DS, Eric Ponde, Dyrektor produktu i rozwoju Marki oraz Thierry Métroz, Dyrektor Stylu, wraz zespołem projektowym odebrali dla DS 7 CROSSBACK pierwszą nagrodę w kategorii „najlepszy samochód seryjny”. Samochód ten uzyskał 56% głosów.

POZNAŃ MOTOR SHOW 2017

ODKRYJ SWÓJ WYBRANY MODEL W DS VIRTUAL VISION

W ramach salonu marka DS przeniesie swoich wielbicieli do wirtualnej rzeczywistości, umożliwiając im skonfigurowanie własnego modelu DS i zajęcie miejsca za jego kierownicą, także w modelu DS 7 CROSSBACK. Zapraszamy od 6 do 9 kwietnia 2017 roku na stoisko DS Automobiles w Pawilonie nr 5 MTP w Poznaniu.

DS VIRGIN RACING NA 3. MIEJSCU

PO WYŚCIGU W MEXICO CITY

Po intensywnym i dramatycznym wyścigu na Autodromo Hermanos Rodriguez zespół DS Virgin Racing awansował na trzecie miejsce w klasyfikacji mistrzostw. Sam Bird zdobył miejsce na podium, a Jose Maria Lopez zakończył rywalizację na szóstej pozycji.

MARKA DS WYRÓŻNIONA

ZYSKAŁA STATUS OFICJALNEGO PRODUCENTA W SERII FIA FORMUŁA E

Marka DS znajdzie się na liście oficjalnych producentów w piątym sezonie wyścigów elektrycznych, jednomiejscowych bolidów Formuły E (2018/2019). Kandydatura Marki została zaakceptowana przez przedstawicieli FIA (Międzynarodowej Federacji Samochodowej).

SALON SAMOCHODOWY W GENEWIE 2017

DS 7 CROSSBACK GWIAZDĄ CZTERECH ŚWIATOWYCH PREMIER MARKI DS

DS 7 CROSSBACK, nowy SUV i pierwszy model drugiej generacji samochodów DS, będzie najważniejszą z czterech światowych premier, jakie marka zaprezentuje na 87. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie.

PECHITO Z ZESPOŁU DS VIRGIN RACING WYWALCZYŁ 10. MIEJSCE W BUENOS AIRES

Zespół DS Virgin Racing miał duże nadzieje na udane zawody po bardzo dobrych wynikach, osiągniętych przez kierowców w sesjach treningowych. Niestety, kolizja wykluczyła Sama z wyścigu już na piątym okrążeniu.

Po heroicznej walce w środku stawki Jose Maria Lopez awansował na dziesiąte miejsce z osiemnastego, dzięki czemu wywalczył cenny punkt dla teamu DS Virgin Racing

PRZYSZŁOŚĆ MARKI DS NA MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU MOTORYZACJI

Program relacji z klientami DS Only You zdobył główną nagrodę w konkursie Creativ’Expérience, który zorganizowano podczas 32.. edycji Międzynarodowego Festiwalu Motoryzacji. Marka DS wzięła udział w tym wydarzeniu prezentując nowatorski DSV-02, elektryczny, jednomiejscowy bolid, startujący w Mistrzostwach FIA Formuły E, oraz DS E-Tense, wyjątkowy model będący wizją przyszłości samochodu GT Marki DS. 

MARKA DS NA RÉTROMOBILE: PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA WYZNACZA PRZYSZŁOŚĆ

Marka DS, obecna po raz trzeci na pokazie Rétromobile, pokaże futurystyczny model DS E-Tense. Ten wyjątkowy projekt, będący wizją przyszłości samochodów GT, zostanie zaprezentowany w towarzystwie pięciu kolekcjonerskich modeli DS i SM, zapraszając zwiedzających do odbycia wyjątkowej podróży w czasie.

Alex Lynn

nowym kierowcą testowym zespołu DS VIRGIN RACING

Alex Lynn, kierowca testowy F1, Mistrz GP3 i zwycięzca wyścigu w Macau: „Formuła E to bezdyskusyjnie najbardziej konkurencyjne wyścigi na świecie. Chcę brać w nich udział.” 

Marka DS na konferencji Stowarzyszenia Interim Managers

DS ceni elegancję i styl, co miał okazję zaprezentować podczas VII konferencji Stowarzyszenia Interim Managers 1 grudnia 2016 roku, w Warszawie.

Motywem przewodnim konferencji były: Sukcesy i wyzwania stojące przed polskimi firmami. Ludzie i narzędzia wspierające ich rozwój. 

DS Virgin Racing - wirtualny wyścig w Las Vegas

Kierowcy bolidów FIA Formuły E zostali skonfrontowani z elitą e-sportu, reprezentowaną przez dziesięciu profesjonalnych graczy.

Każdy z tych graczy dołączył do jednej ze stajni Formuły E, aby przygotować się do tego niezwykłego wyścigu.

DS URBAN STORE – NOWA KONCEPCJA BUTIKÓW DS

Arnaud Ribault, Wiceprezes Marki DS odpowiadający za sprzedaż i marketing, uroczyście otworzył pierwszy ekskluzywny butik DS Urban Store, zlokalizowany w Westfield, prestiżowej dzielnicy handlowej Londynu.

Ten jedyny w swoim rodzaju salon zapowiada kolejne, interaktywne butiki Marki DS, które już niebawem pojawią się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach na całym świecie. 

MARKA DS I 21. EDYCJA “CHOINKI DESIGNERÓW”

Tuż po ogłoszeniu Manifestu Wolności w mediach społecznościowych, Marka DS prezentuje Choinkę Wolności, specjalnie zaprojektowaną na 21. edycję wydarzenia „Choinka Designerów”

Choinka Wolności to wyjątkowe dzieło, będące wyrazem nieograniczonej kreatywności, możliwej dzięki zastosowaniu projektowania parametrycznego i druku 3D. Jest owocem prac zespołu stylistów Marki DS i została wytworzona z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. 

ZESPÓŁ DS VIRGIN RACING NA PODIUM W MARAKESZU!

Zespół DS zdobywa swoje pierwsze punkty w nowym sezonie dzięki zajęciu przez Sama Birda miejsca na podium oraz dziesiątej pozycji José Maríi Lópeza.

W wyścigu o ePrix Formuły E w Marakeszu zespół DS Virgin Racing zdobył zasłużone miejsce na podium. Sam Bird po starcie z pierwszej linii i jeździe pełnej emocjonujących zwrotów akcji minął linię mety jako drugi. 

ZESPÓŁ DS VIRGIN RACING ZDETERMINOWANY

Aby po nieudanym otwarciu w Hong Kongu pokazać swoje możliwości w Marakeszu

Celem zespołu w wyścigu nr 2 jest przełożenie doskonałych osiągów bolidów i umiejętności kierowców na punkty w klasyfikacji. 

DS VIRGIN RACE W HONG-KONGu

Dobry początek dnia w Hong Kongu, który skończył się dużym rozczarowaniem dla zespołu DS Virgin Racing

W Hong Kongu, po obiecującej pierwszej części dnia, obaj kierowcy zespołu DS Virgin Racing zakończyli kwalifikacje w czołowej czwórce. Niestety, rozstrzygnięcie wyścigu było dużym rozczarowaniem – Sam Bird prowadził, ale miał problemy techniczne przy zmianie samochodu, a Jose Maria Lopez zakończył rywalizację w wyniku poważnych problemów z prowadzeniem bolidu po incydencie na pierwszym zakręcie. 

"MANIFEST WOLNOŚCI"

Marka DS, równolegle do paryskich targów sztuki współczesnej FIAC, prezentuje w mediach społecznościowych swoją najnowszą kreację.

Marka idzie jeszcze dalej i dzieli się swoją pracą z miłośnikami sztuki i społecznością DS, umożliwiając wydruk w technologii 3D. Odpowiedni plik dostępny jest do 25 listopada na oficjalnym profilu Marki DS na Twitterze i Facebooku. Wyrzeźbione, unoszące się w powietrzu linie tworzące Manifest Wolności zostały zaprojektowane przez designerów DS Automobiles Styling Centre. Ten projekt to hołd złożony wolności tworzenia, którą w dzisiejszych czasach umożliwia projektowanie parametryczne.

DS E-TENSE ZWYCIĘZCĄ KONKURSU CHANTILLY ARTS & ÉLÉGANCE RICHARD MILLE

Marka DS towarzyszy temu wyjątkowemu wydarzeniu od początku i wspiera również organizatorów jako oficjalny partner

DS E-TENSE został wybrany najpiękniejszym samochodem w Konkursie Elegancji Chantilly Arts & Élégance Richard Mille. Nagroda ta stanowi szczególne wyróżnienie dla awangardowej wizji marki DS. To również wyraz uznania dla zaprezentowanej podczas parady aut kreacji francuskiego projektanta mody Eymerica François.

Posiadasz samochód marki DS?

Zafundujemy Ci bilet na tegoroczne wakacje!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj vouchery upoważniające dwie osoby do bezpłatnego lotu czarterowego w obie strony z biurem podróży Neckermann.

Projekt "Pyramid"

Marka DS sponsorem projektu „Pyramid” w Luwrze

Po wczorajszej oficjalnej inauguracji, w której brali udział Prezydent Francji François Hollande, Dyrektor Muzeum Luwru Jean-Luc Martinez oraz CEO Marki DS Yves Bonnefont, przeprojektowana i zreorganizowana przestrzeń wejścia do Luwru została dziś udostępniona szerokiej publiczności. 

DS Virgin Racing ogłasza nowy skład kierowców

Przygotowania do trzeciego sezonu mistrzostw

DS Virgin Racing z radością informuje, że José María López, podwójny mistrz świata cyklu FIA WTCC, zostanie partnerem Brytyjczyka Sama Birda w sezonie 2016/17 Mistrzostw Formuły E. 

Rzeczywiste zużycie paliwa w samochodach DS

Grupa PSA oraz organizacje pozarządowe T&E i FNE udostępniają oficjalne, rzeczywiste dane

Grupa PSA wypełnia zobowiązania względem klientów publikując rzeczywiste dane dotyczące testów zużycia paliwa trzech bazowych modeli marki DS. Dane pochodzą z procedury testowej uzgodnionej z dwiema organizacjami pozarządowymi, Transport & Environment (T&E) oraz France Nature Environment (FNE), zostały również poddane audytowi Bureau Veritas. Miarodajna i powtarzalna procedura pozwala zmierzyć rzeczywiste zużycie paliwa w samochodach klientów Grupy PSA.

PureTech Silnikiem Roku

Silnik Grupy PSA po raz drugi z rzędu nagrodzony

Trzycylindrowy turbodoładowany silnik benzynowy PureTech już po raz drugi z rzędu został wybrany „Silnikiem Roku” w swojej kategorii.

Nowa wystawa w paryskim DS WORLD

Marka DS prezentuje

Od 10 lipca do 3 sierpnia 2016 roku paryski DS World organizuje nową wystawę – „DS i Vaillant, dwie francuskie marki”.

DS AUTOMOBILES PARTNEREM ZACHĘTY

Narodowej Galerii Sztuki

26 kwietnia 2016 roku Zachęta — Narodowa Galeria Sztuki podpisała umowę o współpracy z marką samochodów osobowych klasy Premium —DS. Automobiles. W ramach partnerstwa Zachęta będzie korzystać z pojazdów zapewniających niezawodność i odpowiedni poziom wydajności.

DS NA PODIUM

W wyścigu ePrix Paryża

W sobotę 23 kwietnia dwaj reprezentanci zespołu DS Virgin Racing imponowali swoim tempem w obydwu sesjach treningowych. Czasy uzyskane w kwalifikacjach potwierdziły ich szybkość. Sam Bird zapewnił sobie start z pole position, a Jean-Éricowi Vergne’owi zabrakło zaledwie ułamków sekundy do rozpoczęcia wyścigu głównego z pierwszej linii. Jeżeli zespół marzył o zdobyciu dwóch pierwszych miejsc startowych, to istotnie, debiut DS Automobiles na własnym terenie okazał się niemal doskonały.

WYSTAWA “AUTOOKO. FORMY CERAMICZNE"

Otwarta w salonie DS Automobiles w Warszawie

21 kwietnia w salonie marki DS w Warszawie przy Alei Krakowskiej 206 odbył się wernisaż wyjątkowej wystawy „AutoOko. Formy ceramiczne" autorstwa Malwiny Konopackiej. Artystka specjalnie dla marki DS, zaprojektowała serię wazonów oraz tkaninę, która swoim charakterem nawiązywała do “złotych lat 60”, kiedy pierwsze tryumfy święcił legendarny DS19. 

ePRIX Paryża

Marka DS i DS Virgin Racing na drodze do zwycięstwa

Marka DS i zespół DS VIRGIN RACING szykują się na ePrix Paryża, które odbędzie się w sobotę 23 kwietnia. Biorąc udział w tym niezwykłym wydarzeniu, zespół daje wyraz entuzjazmu i woli zwycięstwa. ePrix Paryża to przełomowe wydarzenie w wyścigach dla całego zespołu, a francuski kierowca, Jean-Eric Vergne, nigdy wcześniej nie był tak zmotywowany, aby zdobyć punkty i miejsce na podium.

ABSOLUTNIE DS

PREMIERY DS AUTOMOBILES NA MOTOR SHOW W POZNANIU

Na Motor Show 2016 w Poznaniu najmłodsza i najbardziej ekskluzywna marka Grupy PSA zaprezentuje pełną gamę samochodów z oznakowaniem i tożsamością DS Automobiles.

Zużycia paliwa w warunkach rzeczywistych

Grupa PSA publikuje pierwsze tego typu wyniki na rynku

Przy okazji Salonu Samochodowego w Genewie 2016 Grupa PSA Peugeot Citroën dotrzymuje zobowiązania złożonego swoim klientom w zakresie przejrzystości i publikuje pierwsze wyniki pomiarów zużycia paliwa trzech swoich modeli, uzyskane w rzeczywistej eksploatacji. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w światowym przemyśle motoryzacyjnym.

DS 5 - nowa nawigacja DS Connect Navi 3D

Dostęp do internetu i usług w czasie rzeczywistym

DS 5 jest już dostępny w polskiej ofercie z systemem nawigacji najnowszej generacji - DS CONNECT NAVI. Nowa nawigacja obejmuje usługi mobilne w czasie rzeczywistym, dostępne bezpośrednio z ekranu dotykowego samochodu, informacje wyświetlane w trybie 3D, a przede wszystkim możliwość obsługi poszczególnych funkcji za pomocą poleceń głosowych.

DS e-Tense

Sportowy samochód przyszłości

Nadwozie ujęte w gładkie, opływowe linie kryje luksusowe wnętrze, zaawansowane możliwości techniczne i wyjątkowe osiągi. Wraz z najwyższej klasy elektrycznym układem napędowym czynią one z DS E-TENSE awangardowe dzieło, które realizuje techniczną i stylistyczną wizję marki DS, otwierając drogę ku przyszłości.

Marka DS na Salonie Genewskim 2016

Odnowione modele i światowe premiery

Na 86. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie DS Automobiles pokaże całkowicie odnowioną gamę modeli, w tym dwie światowe premiery, oraz ‘DS Virtual Vision’ - symulator 3D.

Fantastyczna jazda Sama Birda

I sukces zespołu DS Virgin Racing

Połączenie talentu kierowcy, znakomitej organizacji zespołu, cierpliwości i dobrze dobranej strategii, przyniosło znakomite efekty. W swoim czwartym starcie w wyścigu Formuły E, zespół DS Virgin Racing odniósł pierwsze zwycięstwo. To historyczny triumf wywalczony w wyjątkowy sposób!

Nadzieje na sukces zespołu DS Virgin Racing

w e-PRIX Buenos Aires

Już w ten weekend kierowcy zespołu DS Virgin Racing - Jean-Éric Vergne i Sam Bird, ścigać się będą na liczącym 2,44 km torze ulicznym, wytyczonym w centrum Puerto Madero -popularnej dzielnicy Buenos Aires. Zawodnicy przygotowują się na konfrontację z męczącym upałem w środku argentyńskiego lata.

Nowy DS 4 i DS 4 Crossback

Daj się zachwycić

Jeden model, dwa rodzaje nadwozia. Do tego zupełnie nowa stylistyka przodu wykorzystująca charakterystyczne dla stylu marki DS elementy, tzw. DS Wings, jedyna w swoim rodzaju skóra semianilinowa użyta do pokrycia foteli, technologie z ofertą mobilnych usług DS CONNECT, wykorzystujących protokół CarPlay® i Mirrorlink® .Ta podwójna oferta modelowa stanowi odpowiedź marki DS na oczekiwania klientów z segmentu kompaktowych modeli premium.

SALON RÉTROMOBILE 2016

Wyjątkowe modele DS i SM

DS 20 PALLAS, SM OR czy DS Coupé Bossaert GT 19… te niezwykłe samochody można było zobaczyć na stoisku marki DS na Salonie Rétromobile, który odbył się w dniach 3 ‑ 7 lutego br. w Paryżu.