MARKA DS Z ROZMACHEM ROZWIJA SIĘ W AMERYCE POŁUDNIOWEJ

W środę 14 marca 2018 r. Wiceprezydent ds. Produktu i Rozwoju Marki DS Eric Apode oraz Dyrektor Zarządzający DERCO Group Alfonso Márquez de la Plata dokonali uroczystego otwarcia DS STORE w Bogocie. Zaprezentowano również model DS 7 CROSSBACK, który jest już dostępny dla zainteresowanych. Wydarzenie zgromadziło wielu dziennikarzy, VIP-ów i potencjalnych klientów. 

DS WORLD PARIS Z DUMĄ PREZENTUJE ZESPÓŁ, KTÓRY STWORZYŁ DS 7 CROSSBACK

Aby odpowiednio zaakcentować debiut DS 7 CROSSBACK na rynku, Marka zorganizowała wystawę fotografii przedstawiających twórców najnowszego modelu. Ekspozycja ma miejsce w DS WORLD PARIS.

PARYSKI FESTIVAL AUTOMOBILE INTERNATIONAL 2018

MARKA DS Z NAGRODĄ ZA NAJPIĘKNIEJSZE WNĘTRZE DLA DS 7 CROSSBACK

Podczas ceremonii otwarcia 33. edycji Festival Automobile International Thierry Métroz, Dyrektor ds. Stylu DS, odebrał Nagrodę za Najpiękniejsze Wnętrze dla DS 7 CROSSBACK. Statuetka została wręczona przez Etienne'a Gernelle, Dyrektora Generalnego magazynu Le Point. 

DS 7 CROSSBACK POJAWI SIĘ NA PARYSKIM FESTIWALU MOTORYZACJI W LES INVALIDES

DS 7 CROSSBACK zostanie zaprezentowany podczas 33. corocznego paryskiego Festival Automobile International, który odbędzie się w terminie od 31 stycznia do 4 lutego 2018 r. Marka pokaże gościom wyjątkową wersję tego modelu, zaprojektowaną specjalnie na ceremonię zaprzysiężenia 25. prezydenta Francji Emmanuela Macrona. Samochód jest prawdziwym wzorcem doskonałości francuskiego know-how. Oprócz wersji prezydenckiej Marka zaprezentuje modele seryjne, część z nich będzie udostępniona klientom na jazdy testowe. To wyjątkowa okazja, aby wypróbować ten niezwykły samochód na ulicach Paryża.  Goście będą mogli zająć miejsce za kierownicą jednej z dwóch wersji wykończenia, nazwanych Inspiracjami - DS Opéra lub DS Performance Line.

WSPÓŁPRACA MARKI DS I YANNICKA ALLÉNO

NOWA ODSŁONA PARYSKIEJ RESTAURACJI PAVILLON LEDOYEN

Kilka miesięcy temu Yannick Alléno postawił przed designerami Marki DS interesujące wyzwanie - zaproponował im zaprojektowanie nowych kuchni w restauracji Pavillon Ledoyen. Obu partnerów tej inicjatywy łączy zamiłowanie do tradycji, innowacyjne podejście, doskonałość francuskiego know-how i nieskrępowana kreatywność. Wartości te znajdą swój wyraz w tym awangardowym, wyjątkowym projekcie, którego koncepcja narodziła się podczas spotkania Yannicka Alléno z przedstawicielami Marki w 2015 r. Od tego czasu relacje pomiędzy Marką DS a słynnym, uznanym na arenie międzynarodowej szefem kuchni oraz ambasadorem francuskiej gastronomii i stylu życia stale się zacieśniają. Dlatego wiosną warto zajrzeć do Pavillon Ledoyen i obejrzeć nowe kuchnie. Zostaną zaprezentowane wraz z ukończeniem kompleksowej renowacji, której została poddana ta wyjątkowa dla francuskiej kuchni restauracja, funkcjonująca od 1792 r.  

SAMOCHÓD ROKU PLAYBOYA

DS 7 CROSSBACK NAJLEPSZYM MODELEM W KATEGORII AUTO DLA RODZINY!

Kapituła konkursu Samochód Roku Playboya 2018 ogłosiła swój werdykt. W kategorii Auto dla Rodziny Playboya zwyciężył nowy SUV z gamy DS Automobiles. Jurorzy docenili zwłaszcza styl i najwyższej jakości wykończenie modelu DS 7 Crossback.

JOEL ERIKSSON PRZETESTUJE BOLID ZESPOŁU DS VIRGIN RACING

Zespół zaprezentował pierwszego kierowcę, który weźmie udział w oficjalnych testach Formuły E dla debiutantów w Marakeszu. DS Virgin Racing potwierdził, że w tej roli wystąpi Joel Eriksson, wicemistrz Europy w serii wyścigów FIA Formuły 3. 

DS 7 CROSSBACK - 5 gwiazdek EuroNCAP

DS 7 CROSSBACK, który wkrótce trafi do sprzedaży w Polsce, zdobył pięć gwiazdek w testach EuroNCAP. Docenoiny został za wyposażenie podnoszące bezpieczeństwo już w podstawowej wersji wyposażenia i innowacyjne rozwiązania, niespotykane w tym segmencie.

Premiera DS 7 CROSSBACK na targach Fleet Market

Premiera DS 7 Crossback odbyła się 22 listopada (środa) w Hali I Expo XXI o godzinie 11.20. Marka zaanonsowała także cenę modelu w Polsce.

SAM BIRD ZA KIEROWNICĄ ELEKTRYCZNEGO, KONCEPCYJNEGO DS E-TENSE PODCZAS TAJNEJ PRZEJAŻDŻKI PO ALEJACH WESTFIELD LONDON

Dynamiczna premiera koncepcyjnego, elektrycznego modelu DS E-TENSE w Wielkiej Brytanii w nocnej odsłonie. Sam Bird, kierowca zespołu DS Virgin Racing, zabrał ten zjawiskowy, elektryczny samochód GT na przejażdżkę po alejach Westfield London.

Europejskie Dni Dziecictwa

MARKA DS SPONSOREM WYSTAWY "FRANCISZEK PIERWSZY I SZTUKA HOLENDERSKA" W MUZEUM LUWRU

DS Automobiles wspiera Muzeum Luwru od 2015 r. Marka została mecenasem wystawy "Franciszek I i sztuka holenderska", która została właśnie otwarta dla publiczności.  

Wystawa jest hołdem złożonym Franciszkowi I, wielkiemu władcy swoich czasów, który w okresie panowania aktywnie wspierał artystów.

DS 7 CROSSBACK Présidentiel

EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA: DS 7 CROSSBACK PRÉSIDENTIEL GWIAZDĄ EKSPOZYCJI W PAŁACU ELIZEJSKIM

Podczas 34. edycji Europejskich Dni Dziedzictwa zwiedzający Pałac Elizejski będą mieli okazję poznać DS 7 CROSSBACK Présidentiel.

Ta wyjątkowa wersja jest kwintesencją innowacyjności i francuskiego know-how, kluczowych wartości dla Marki DS.

ALEX LYNN PODSTAWOWYM KIEROWCĄ ZESPOŁU FORMUŁY E DS VIRGIN RACING W CZWARTYM SEZONIE

23-latni Brytyjczyk dołączył do rodaka – Sama Birda – wraz z którym swoje umiejętności jako podstawowy kierowca po raz pierwszy pokaże 2 grudnia na ulicach Hong-Kongu.

Tymczasem Bird, który wziął udział we wszystkich 33 wyścigach zespołu, kontynuuje długoterminową współpracę z DS Virgin Racing. Zwyciężył pięciokrotnie, dziewięć razy stawał na podium dzięki czemu jest trzecim kierowcą w historii serii Formuły E pod względem zgromadzonych punktów. Lynn zastąpi Argentyńczyka Jose Marię Lopeza, który w zeszłym roku zadebiutował w Formule E.  

DS7 Crossback

CHANTILLY ARTS & ELEGANCE RICHARD MILLE 2017:
EDYCJA PREZYDENCKA DLA MARKI DS

Marka DS jest partnerem Chantilly Arts & Elégance Richard Mille od pierwszej edycji i po raz czwarty będzie obecna podczas tego wydarzenia, odbywającego się w prestiżowej posiadłości w Chantilly.
Model DS E-Tense zwyciężył w zeszłorocznym Konkursie Elegancji i został ogłoszony najpiękniejszym eksponowanym samochodem. 10 września Marka zamierza obronić tytuł dzięki wyjątkowemu projektowi, który zapisał się już w historii francuskiej motoryzacji: prezydenckiej wersji DS 7 CROSSBACK. Prezentacja samochodu odbędzie się w asyście modelki w posągowej kreacji, którą stworzył specjalnie na tę okazję francuski projektant mody Eymeric François wokół tematu przewodniego „Republika Francuska”. Elegancja i awangarda to określenia najlepiej charakteryzujące ten duet, który planuje po raz kolejny sięgnąć po najwyższe laury.

ZESPÓŁ DS VIRGIN RACING

GOTOWY NA KOLEJNE SUKCESY W MONTREALU

Po zwycięskim wyścigu w Nowym Jorku zespół DS Virgin Racing liczy na utrzymanie dobrej passy w finałowych rundach Formuły E, które odbędą się 29 i 30 lipca w Montrealu.  

Sam Bird i DS Virgin na podium

Drugie zwycięstwo w Nowym Jorku

Sam Bird wyjeżdża z Nowego Jorku bogatszy o 53 punkty. Po awansie w klasyfikacji kierowców Bird przygotowuje się do ostatniego weekendu wyścigowego w sezonie 2016/2017 jako jeden z pretendentów do tytułu mistrzowskiego.Dzięki dwóm zwycięstwom odniesionym w USA zespół DS Virgin Racing zdobywa rekordową liczbę punktów.
Pierwszy wyścig samochodowy zorganizowany na ulicach Nowego Jorku okazał się ogromnym sukcesem. Zawodnicy ścigali się przed trybunami wypełnionymi publicznością.

DS Virgin Racing

Zwycięstwo w pierwszym wyścigu formuły w Nowym Jorku

Sam Bird wygrywa pierwszy wyścig ePrix w Nowym Jorku. Alex Lynn w swoim debiucie w Formule E zdobywa pole position! Pierwsze zwycięstwo odniesione w tym sezonie przybliża zespół DS Virgin Racing do awansu na trzecią pozycję w klasyfikacji drużynowej.Jednocześnie Sam Bird obejmuje piątą pozycję w tabeli kierowców.
W uroczystości wręczenia nagród na podium uczestniczył sir Richard Branson. Na sobotni wieczór Empire State Building zyskał iluminację w barwach DS Virgin Racing.

„MARILYN. OSTATNI SEANS”

Wystawa nadzwyczajnych fotografii w W DS World Paris

Od 8 czerwca 2017 roku do 6 stycznia 2018 roku w salonie DS WORLD PARIS można oglądać wystawę fotografii „Marilyn. Ostatni seans”. 

1.2 PureTech po raz trzeci wybrany „Silnikiem Roku”

Produkowany przez Grupę PSA trzycylindrowy, turbodoładowany silnik benzynowy nagrodzony podczas „The International Engine of the Year Awards” w Stuttgarcie

Z okazji 18. edycji konkursu, międzynarodowe jury złożone z dziennikarzy przyznało 3-cylindrowemu silnikowi PureTech nagrodę Silnika Roku 2017 w kategorii silników benzynowych o pojemności od 1,0 do 1,4 l.

Tomasz Chodkiewicz - „Osobowość Flotowa” VI edycji Plebiscytu Fleet Derby

Tomasz Chodkiewicz został uhonorowany prestiżowym tytułem „Osobowość Flotowa” w VI edycji Plebiscytu Fleet Derby.

Celem plebiscytu jest prezentacja oraz promocja osób, produktów i usług flotowych związanych z polskim rynkiem. Statuetki Fleet Derby są przyznawane corocznie w kilkunastu różnych kategoriach. Dzięki trwającemu pół roku plebiscytowi jest możliwe poznanie i porównanie dostępnych na polskim rynku aktualnych ofert flotowych, a także zapoznanie się z sylwetkami menedżerów związanych z branżą flotową. O tym, komu przypadnie laur zwycięstwa i statuetka Fleet Derby decydują przedstawiciele branży flotowej poprzez głosowanie internetowe na www.fleetderby.pl.

VIRGIN RACING

Miejsce na podium w Paryżu dla zespołu DS.

José María López po raz pierwszy zajmuje miejsce na podium w wyścigu Formuły E. Zawodnik wywalczył drugą lokatę w paryskim ePrix. Podobnie jak w Monako, Sam Bird uzyskał najlepszy czas okrążenia. Zespół DS Virgin Racing pokazał swoje możliwości przy komplecie publiczności.

 

Najszybsze okrążenie w Monako w wykonaniu zespołu DS Virgin Racing.

Następny przystanek - Paryż.

Sam Bird, kierowca zespołu DS Virgin Racing, osiągnął najlepszy czas okrążenia w tegorocznym ePrix w Monako. Zarówno on, jak i zespół zdobyli po jednym punkcie. Kolizje na wczesnym etapie wyścigu, które przydarzyły się obu kierowcom, wyeliminowały ich z walki o dobre miejsca na mecie.

FIA FORMUŁA E

Po drodze do Paryża, najlepszy czas okrążenia w Monako

  • Podczas wyścigu o ePrix Monako 2017 Sam Bird z zespołu DS Virgin Racing zaliczył najlepszy czas okrążenia, dzięki czemu zdobył jeden punkt. 

DS 7 CROSSBACK

KLIENCI MOGĄ JUŻ PODZIWIAĆ NOWY MODEL

Między 18 a 25 kwietnia klienci Marki, potencjalni zainteresowani, miłośnicy motoryzacji i ciekawscy mogli podziwiać dwa modele DS 7 Crossback, w tym wersję specjalną La Première, w prestiżowym dla Marki miejscu: DS World Paris. 

DS 7 Crossback

NAJLEPSZYM SAMOCHODEM SERYJNYM

16 marca Yves Bonnefont, CEO Marki DS, Eric Ponde, Dyrektor produktu i rozwoju Marki oraz Thierry Métroz, Dyrektor Stylu, wraz zespołem projektowym odebrali dla DS 7 CROSSBACK pierwszą nagrodę w kategorii „najlepszy samochód seryjny”. Samochód ten uzyskał 56% głosów.

POZNAŃ MOTOR SHOW 2017

ODKRYJ SWÓJ WYBRANY MODEL W DS VIRTUAL VISION

W ramach salonu marka DS przeniesie swoich wielbicieli do wirtualnej rzeczywistości, umożliwiając im skonfigurowanie własnego modelu DS i zajęcie miejsca za jego kierownicą, także w modelu DS 7 CROSSBACK. Zapraszamy od 6 do 9 kwietnia 2017 roku na stoisko DS Automobiles w Pawilonie nr 5 MTP w Poznaniu.

DS VIRGIN RACING NA 3. MIEJSCU

PO WYŚCIGU W MEXICO CITY

Po intensywnym i dramatycznym wyścigu na Autodromo Hermanos Rodriguez zespół DS Virgin Racing awansował na trzecie miejsce w klasyfikacji mistrzostw. Sam Bird zdobył miejsce na podium, a Jose Maria Lopez zakończył rywalizację na szóstej pozycji.

MARKA DS WYRÓŻNIONA

ZYSKAŁA STATUS OFICJALNEGO PRODUCENTA W SERII FIA FORMUŁA E

Marka DS znajdzie się na liście oficjalnych producentów w piątym sezonie wyścigów elektrycznych, jednomiejscowych bolidów Formuły E (2018/2019). Kandydatura Marki została zaakceptowana przez przedstawicieli FIA (Międzynarodowej Federacji Samochodowej).

SALON SAMOCHODOWY W GENEWIE 2017

DS 7 CROSSBACK GWIAZDĄ CZTERECH ŚWIATOWYCH PREMIER MARKI DS

DS 7 CROSSBACK, nowy SUV i pierwszy model drugiej generacji samochodów DS, będzie najważniejszą z czterech światowych premier, jakie marka zaprezentuje na 87. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie.

PECHITO Z ZESPOŁU DS VIRGIN RACING WYWALCZYŁ 10. MIEJSCE W BUENOS AIRES

Zespół DS Virgin Racing miał duże nadzieje na udane zawody po bardzo dobrych wynikach, osiągniętych przez kierowców w sesjach treningowych. Niestety, kolizja wykluczyła Sama z wyścigu już na piątym okrążeniu.

Po heroicznej walce w środku stawki Jose Maria Lopez awansował na dziesiąte miejsce z osiemnastego, dzięki czemu wywalczył cenny punkt dla teamu DS Virgin Racing

PRZYSZŁOŚĆ MARKI DS NA MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU MOTORYZACJI

Program relacji z klientami DS Only You zdobył główną nagrodę w konkursie Creativ’Expérience, który zorganizowano podczas 32.. edycji Międzynarodowego Festiwalu Motoryzacji. Marka DS wzięła udział w tym wydarzeniu prezentując nowatorski DSV-02, elektryczny, jednomiejscowy bolid, startujący w Mistrzostwach FIA Formuły E, oraz DS E-Tense, wyjątkowy model będący wizją przyszłości samochodu GT Marki DS. 

MARKA DS NA RÉTROMOBILE: PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA WYZNACZA PRZYSZŁOŚĆ

Marka DS, obecna po raz trzeci na pokazie Rétromobile, pokaże futurystyczny model DS E-Tense. Ten wyjątkowy projekt, będący wizją przyszłości samochodów GT, zostanie zaprezentowany w towarzystwie pięciu kolekcjonerskich modeli DS i SM, zapraszając zwiedzających do odbycia wyjątkowej podróży w czasie.

Alex Lynn

nowym kierowcą testowym zespołu DS VIRGIN RACING

Alex Lynn, kierowca testowy F1, Mistrz GP3 i zwycięzca wyścigu w Macau: „Formuła E to bezdyskusyjnie najbardziej konkurencyjne wyścigi na świecie. Chcę brać w nich udział.” 

Marka DS na konferencji Stowarzyszenia Interim Managers

DS ceni elegancję i styl, co miał okazję zaprezentować podczas VII konferencji Stowarzyszenia Interim Managers 1 grudnia 2016 roku, w Warszawie.

Motywem przewodnim konferencji były: Sukcesy i wyzwania stojące przed polskimi firmami. Ludzie i narzędzia wspierające ich rozwój. 

DS Virgin Racing - wirtualny wyścig w Las Vegas

Kierowcy bolidów FIA Formuły E zostali skonfrontowani z elitą e-sportu, reprezentowaną przez dziesięciu profesjonalnych graczy.

Każdy z tych graczy dołączył do jednej ze stajni Formuły E, aby przygotować się do tego niezwykłego wyścigu.

DS URBAN STORE – NOWA KONCEPCJA BUTIKÓW DS

Arnaud Ribault, Wiceprezes Marki DS odpowiadający za sprzedaż i marketing, uroczyście otworzył pierwszy ekskluzywny butik DS Urban Store, zlokalizowany w Westfield, prestiżowej dzielnicy handlowej Londynu.

Ten jedyny w swoim rodzaju salon zapowiada kolejne, interaktywne butiki Marki DS, które już niebawem pojawią się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach na całym świecie. 

MARKA DS I 21. EDYCJA “CHOINKI DESIGNERÓW”

Tuż po ogłoszeniu Manifestu Wolności w mediach społecznościowych, Marka DS prezentuje Choinkę Wolności, specjalnie zaprojektowaną na 21. edycję wydarzenia „Choinka Designerów”

Choinka Wolności to wyjątkowe dzieło, będące wyrazem nieograniczonej kreatywności, możliwej dzięki zastosowaniu projektowania parametrycznego i druku 3D. Jest owocem prac zespołu stylistów Marki DS i została wytworzona z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. 

ZESPÓŁ DS VIRGIN RACING NA PODIUM W MARAKESZU!

Zespół DS zdobywa swoje pierwsze punkty w nowym sezonie dzięki zajęciu przez Sama Birda miejsca na podium oraz dziesiątej pozycji José Maríi Lópeza.

W wyścigu o ePrix Formuły E w Marakeszu zespół DS Virgin Racing zdobył zasłużone miejsce na podium. Sam Bird po starcie z pierwszej linii i jeździe pełnej emocjonujących zwrotów akcji minął linię mety jako drugi. 

ZESPÓŁ DS VIRGIN RACING ZDETERMINOWANY

Aby po nieudanym otwarciu w Hong Kongu pokazać swoje możliwości w Marakeszu

Celem zespołu w wyścigu nr 2 jest przełożenie doskonałych osiągów bolidów i umiejętności kierowców na punkty w klasyfikacji. 

DS VIRGIN RACE W HONG-KONGu

Dobry początek dnia w Hong Kongu, który skończył się dużym rozczarowaniem dla zespołu DS Virgin Racing

W Hong Kongu, po obiecującej pierwszej części dnia, obaj kierowcy zespołu DS Virgin Racing zakończyli kwalifikacje w czołowej czwórce. Niestety, rozstrzygnięcie wyścigu było dużym rozczarowaniem – Sam Bird prowadził, ale miał problemy techniczne przy zmianie samochodu, a Jose Maria Lopez zakończył rywalizację w wyniku poważnych problemów z prowadzeniem bolidu po incydencie na pierwszym zakręcie. 

"MANIFEST WOLNOŚCI"

Marka DS, równolegle do paryskich targów sztuki współczesnej FIAC, prezentuje w mediach społecznościowych swoją najnowszą kreację.

Marka idzie jeszcze dalej i dzieli się swoją pracą z miłośnikami sztuki i społecznością DS, umożliwiając wydruk w technologii 3D. Odpowiedni plik dostępny jest do 25 listopada na oficjalnym profilu Marki DS na Twitterze i Facebooku. Wyrzeźbione, unoszące się w powietrzu linie tworzące Manifest Wolności zostały zaprojektowane przez designerów DS Automobiles Styling Centre. Ten projekt to hołd złożony wolności tworzenia, którą w dzisiejszych czasach umożliwia projektowanie parametryczne.

DS E-TENSE ZWYCIĘZCĄ KONKURSU CHANTILLY ARTS & ÉLÉGANCE RICHARD MILLE

Marka DS towarzyszy temu wyjątkowemu wydarzeniu od początku i wspiera również organizatorów jako oficjalny partner

DS E-TENSE został wybrany najpiękniejszym samochodem w Konkursie Elegancji Chantilly Arts & Élégance Richard Mille. Nagroda ta stanowi szczególne wyróżnienie dla awangardowej wizji marki DS. To również wyraz uznania dla zaprezentowanej podczas parady aut kreacji francuskiego projektanta mody Eymerica François.

Posiadasz samochód marki DS?

Zafundujemy Ci bilet na tegoroczne wakacje!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj vouchery upoważniające dwie osoby do bezpłatnego lotu czarterowego w obie strony z biurem podróży Neckermann.

Projekt "Pyramid"

Marka DS sponsorem projektu „Pyramid” w Luwrze

Po wczorajszej oficjalnej inauguracji, w której brali udział Prezydent Francji François Hollande, Dyrektor Muzeum Luwru Jean-Luc Martinez oraz CEO Marki DS Yves Bonnefont, przeprojektowana i zreorganizowana przestrzeń wejścia do Luwru została dziś udostępniona szerokiej publiczności. 

DS Virgin Racing ogłasza nowy skład kierowców

Przygotowania do trzeciego sezonu mistrzostw

DS Virgin Racing z radością informuje, że José María López, podwójny mistrz świata cyklu FIA WTCC, zostanie partnerem Brytyjczyka Sama Birda w sezonie 2016/17 Mistrzostw Formuły E. 

Rzeczywiste zużycie paliwa w samochodach DS

Grupa PSA oraz organizacje pozarządowe T&E i FNE udostępniają oficjalne, rzeczywiste dane

Grupa PSA wypełnia zobowiązania względem klientów publikując rzeczywiste dane dotyczące testów zużycia paliwa trzech bazowych modeli marki DS. Dane pochodzą z procedury testowej uzgodnionej z dwiema organizacjami pozarządowymi, Transport & Environment (T&E) oraz France Nature Environment (FNE), zostały również poddane audytowi Bureau Veritas. Miarodajna i powtarzalna procedura pozwala zmierzyć rzeczywiste zużycie paliwa w samochodach klientów Grupy PSA.

PureTech Silnikiem Roku

Silnik Grupy PSA po raz drugi z rzędu nagrodzony

Trzycylindrowy turbodoładowany silnik benzynowy PureTech już po raz drugi z rzędu został wybrany „Silnikiem Roku” w swojej kategorii.

Nowa wystawa w paryskim DS WORLD

Marka DS prezentuje

Od 10 lipca do 3 sierpnia 2016 roku paryski DS World organizuje nową wystawę – „DS i Vaillant, dwie francuskie marki”.

DS AUTOMOBILES PARTNEREM ZACHĘTY

Narodowej Galerii Sztuki

26 kwietnia 2016 roku Zachęta — Narodowa Galeria Sztuki podpisała umowę o współpracy z marką samochodów osobowych klasy Premium —DS. Automobiles. W ramach partnerstwa Zachęta będzie korzystać z pojazdów zapewniających niezawodność i odpowiedni poziom wydajności.

DS NA PODIUM

W wyścigu ePrix Paryża

W sobotę 23 kwietnia dwaj reprezentanci zespołu DS Virgin Racing imponowali swoim tempem w obydwu sesjach treningowych. Czasy uzyskane w kwalifikacjach potwierdziły ich szybkość. Sam Bird zapewnił sobie start z pole position, a Jean-Éricowi Vergne’owi zabrakło zaledwie ułamków sekundy do rozpoczęcia wyścigu głównego z pierwszej linii. Jeżeli zespół marzył o zdobyciu dwóch pierwszych miejsc startowych, to istotnie, debiut DS Automobiles na własnym terenie okazał się niemal doskonały.

WYSTAWA “AUTOOKO. FORMY CERAMICZNE"

Otwarta w salonie DS Automobiles w Warszawie

21 kwietnia w salonie marki DS w Warszawie przy Alei Krakowskiej 206 odbył się wernisaż wyjątkowej wystawy „AutoOko. Formy ceramiczne" autorstwa Malwiny Konopackiej. Artystka specjalnie dla marki DS, zaprojektowała serię wazonów oraz tkaninę, która swoim charakterem nawiązywała do “złotych lat 60”, kiedy pierwsze tryumfy święcił legendarny DS19. 

ePRIX Paryża

Marka DS i DS Virgin Racing na drodze do zwycięstwa

Marka DS i zespół DS VIRGIN RACING szykują się na ePrix Paryża, które odbędzie się w sobotę 23 kwietnia. Biorąc udział w tym niezwykłym wydarzeniu, zespół daje wyraz entuzjazmu i woli zwycięstwa. ePrix Paryża to przełomowe wydarzenie w wyścigach dla całego zespołu, a francuski kierowca, Jean-Eric Vergne, nigdy wcześniej nie był tak zmotywowany, aby zdobyć punkty i miejsce na podium.

ABSOLUTNIE DS

PREMIERY DS AUTOMOBILES NA MOTOR SHOW W POZNANIU

Na Motor Show 2016 w Poznaniu najmłodsza i najbardziej ekskluzywna marka Grupy PSA zaprezentuje pełną gamę samochodów z oznakowaniem i tożsamością DS Automobiles.

Zużycia paliwa w warunkach rzeczywistych

Grupa PSA publikuje pierwsze tego typu wyniki na rynku

Przy okazji Salonu Samochodowego w Genewie 2016 Grupa PSA Peugeot Citroën dotrzymuje zobowiązania złożonego swoim klientom w zakresie przejrzystości i publikuje pierwsze wyniki pomiarów zużycia paliwa trzech swoich modeli, uzyskane w rzeczywistej eksploatacji. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w światowym przemyśle motoryzacyjnym.

DS 5 - nowa nawigacja DS Connect Navi 3D

Dostęp do internetu i usług w czasie rzeczywistym

DS 5 jest już dostępny w polskiej ofercie z systemem nawigacji najnowszej generacji - DS CONNECT NAVI. Nowa nawigacja obejmuje usługi mobilne w czasie rzeczywistym, dostępne bezpośrednio z ekranu dotykowego samochodu, informacje wyświetlane w trybie 3D, a przede wszystkim możliwość obsługi poszczególnych funkcji za pomocą poleceń głosowych.

DS e-Tense

Sportowy samochód przyszłości

Nadwozie ujęte w gładkie, opływowe linie kryje luksusowe wnętrze, zaawansowane możliwości techniczne i wyjątkowe osiągi. Wraz z najwyższej klasy elektrycznym układem napędowym czynią one z DS E-TENSE awangardowe dzieło, które realizuje techniczną i stylistyczną wizję marki DS, otwierając drogę ku przyszłości.

Marka DS na Salonie Genewskim 2016

Odnowione modele i światowe premiery

Na 86. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie DS Automobiles pokaże całkowicie odnowioną gamę modeli, w tym dwie światowe premiery, oraz ‘DS Virtual Vision’ - symulator 3D.

Fantastyczna jazda Sama Birda

I sukces zespołu DS Virgin Racing

Połączenie talentu kierowcy, znakomitej organizacji zespołu, cierpliwości i dobrze dobranej strategii, przyniosło znakomite efekty. W swoim czwartym starcie w wyścigu Formuły E, zespół DS Virgin Racing odniósł pierwsze zwycięstwo. To historyczny triumf wywalczony w wyjątkowy sposób!

Nadzieje na sukces zespołu DS Virgin Racing

w e-PRIX Buenos Aires

Już w ten weekend kierowcy zespołu DS Virgin Racing - Jean-Éric Vergne i Sam Bird, ścigać się będą na liczącym 2,44 km torze ulicznym, wytyczonym w centrum Puerto Madero -popularnej dzielnicy Buenos Aires. Zawodnicy przygotowują się na konfrontację z męczącym upałem w środku argentyńskiego lata.

Nowy DS 4 i DS 4 Crossback

Daj się zachwycić

Jeden model, dwa rodzaje nadwozia. Do tego zupełnie nowa stylistyka przodu wykorzystująca charakterystyczne dla stylu marki DS elementy, tzw. DS Wings, jedyna w swoim rodzaju skóra semianilinowa użyta do pokrycia foteli, technologie z ofertą mobilnych usług DS CONNECT, wykorzystujących protokół CarPlay® i Mirrorlink® .Ta podwójna oferta modelowa stanowi odpowiedź marki DS na oczekiwania klientów z segmentu kompaktowych modeli premium.

SALON RÉTROMOBILE 2016

Wyjątkowe modele DS i SM

DS 20 PALLAS, SM OR czy DS Coupé Bossaert GT 19… te niezwykłe samochody można było zobaczyć na stoisku marki DS na Salonie Rétromobile, który odbył się w dniach 3 ‑ 7 lutego br. w Paryżu.