DS7 Crossback przód

DS7 CROSSBACK La Première z edycji limitowanej

DS7 Crossback SUV

Fenomen

      

Marka DS rozbudza pragnienia proponując ekskluzywny model DS7 CROSSBACK. To pierwszy SUV DS zaprojektowany i wyprodukowany we Francji.
Jeżeli marzysz o niepowtarzalnym samochodzie, urzeczywistnieniu innowacyjnych technologii i eleganckiego designu, poznaj innowacyjny, wyrafinowany model DS7 CROSSBACK La Première.

Charyzmatyczny design

obręcze kół

Obiekt pożądania, rozpoznawalny od pierwszej chwili

     

DS7 CROSSBACK przyciąga wzrok oryginalnym stylem:


- Masywny, imponujący przód, charakterystyczna osłona chłodnicy DS Wings, profilowana maska i unikalna identyfikacja świetlna (reflektory DS ACTIVE LED VISION, uzupełnione pionowymi kierunkowskazami) podkreślają pełen siły i elegancji wizerunek samochodu.
- Aluminiowe obręcze kół 20’’ PARIS, z monogramem DS i ekskluzywnymi nakładkami La Première.
- Eleganckie odcienie lakieru, szary Gris Artense, biały Blanc Nacré i czarny Perla Nera.

- Wyszukany kolor wnętrza Envy Red w DS7 Crossback La Première jest doskonałą propozycją dla tych klientów, którzy cenią elegancję w wyjątkowym stylu

 

 

 

 

 

 

DS ACTIVE LED VISION

Efektowna identyfikacja świetlna

     

Reflektory DS ACTIVE LED VISION, uzupełnione pionowymi kierunkowskazami z modułami LED tworzą wyjątkową, hipnotyzującą identyfikację świetlną DS7 CROSSBACK La Première. Wycyzelowane z jubilerską finezją moduły LED rozjaśniają się na powitanie purpurowym światłem, a następnie obracają się o 180o

DS7 Crossback reflektory

DS 3D REAR LIGHTS

DS7 Crossback światła tylne

Oryginalne tylne światła

     

Wyjątkowy charakter identyfikacji świetlnej nowego SUV-a DS współtworzą także tylne światła. Wykorzystano w nich technologię 3D Full LED, wprowadzając przy tym nietypowy wzór łuski. Innowacyjne reflektory przykuwają uwagę i podkreślają oryginalny, wyrafinowany charakter samochodu. 

La Première: rasowy i wyrafinowany

3 eleganckie, charakterystyczne odcienie lakieru

DS7 Crossback La Première bok

Wnętrze – doskonałość stylu

Mistrzostwo francuskiego know-how

     

Odkryj SUV-a innego niż wszystkie, wyróżniającego się dużą mocą i wymiarami sugerującymi obszerne, komfortowe wnętrze.

 

DS7 Crossback klamka

DS7 CROSSBACK La Première pozwoli ci docenić w pełni kunszt francuskiego rzemiosła i dobrane z uwagą szlachetne materiały (skóra Nappa, kryształ, chromowane akcenty ozdobione wzorem giloszowym...).

W jednej z ekskluzywnych wersji (Inspiracje DS), całe wnętrze – od kierownicy po fotele – wykończono w głębokim odcieniu Art Rubis. Wzrok przyciągają też perfekcyjnie dopracowane detale:
- tapicerka foteli wykończona na wzór splotu bransolety zegarka, z przeszyciami przypominającymi haft perełkowy,
- efektownie spatynowana skóra Nappa.

Elegancja szlachetnych materiałów

kierownica

W dążeniu do mistrzowskiej jakości rzemiosła, wszystkie detale i materiały zostały dobrane i wykonane z największą starannością.

     

Wnętrze wykończono materiałami doskonałej jakości, przez co deska rozdzielcza, boki drzwi, konsole i fotele są niezwykle przyjemne w dotyku.


Unikatowy zegarek B.R.M R180, kierownica pokryta skórą, szerokie ekrany dotykowe 12’’, nastrojowe oświetlenie PolyAmbient, system nagłośnienia Hi-Fi FOCAL Electra®... Najdrobniejsze nawet elementy potraktowano z niezwykłą dbałością, zapewniając niezwykłe poczucie komfortu.

Z pasji do szczegółów

Z pasji do szczegółów

zegarek obrotowy

Unikalny obrotowy zegarek B.R.M R180

      

Marka DS i B.R.M Chronographes kontynuują partnerską współpracę.

 

B.R.M Chronographes, słynny francuski producent zegarków, opracował unikatowy zegarek B.R.M R180. Umieszczony w konsoli centralnej DS7 CROSSBACK, wysuwa się po uruchomieniu silnika i obraca wokół własnej osi z chwilą, gdy samochód rusza z miejsca. Wskazówki automatycznie przyjmują właściwe ustawienie.

Oświetlenie PolyAmbient

     

W oświetleniu nastrojowym PolyAmbient dostępna jest gama odcieni Karminu. Można wybrać kolorystykę oświetlenia drzwi, stopniując intensywność światła.

oświetlenie
fotele skórzane

Fotele pokryte skórą Nappa w odcieniu Art Rubis

      

Tapicerka wykończona na wzór splotu bransolety zegarka przeszyta jest ściegiem nawiązującym do haftu perełkowego. To detal świadczący o mistrzowskim kunszcie rzemieślników Marki DS.

Gwarancja płynnej i dynamicznej jazdy

DS7 CROSSBACK La Première

DS7 CROSSBACK La Première napędzany jest przez jedną z dwóch jednostek o największej mocy z całej gamy silników DS.

     

Nowy model dostępny będzie z silnikiem benzynowym THP 225 S&S i wysokoprężnym silnikiem BlueHDi 180 S&S, współpracującymi z 8-przełożeniową skrzynią biegów EAT8.- silnik Diesla: technologia BlueHDi w silniku Diesla o pojemności 2,0 l łączy dużą moc z wydajnością, przy emisji CO2 ograniczonej do 128 g* i niskiej emisji NOx, zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi europejskimi normami Euro 6.2. Silnik ten, o mocy 180 KM i momencie obrotowym 400 Nm jest gwarancją optymalnego komfortu prowadzenia i przyjemności z jazdy.

- silnik benzynowy: silnik THP o pojemności 1,6 l i mocy 225 KM łączy dużą elastyczność z dynamicznym charakterem, przy emisji CO2 ograniczonej do 137 g*.


*Emisja zgodna z wymogami UE (wartości oszacowane tymczasowo)

DS Pilot: kolejny krok w stronę samochodu z autopilotem

DS CONNECTED PILOT

     

Połączenie funkcji ACC Stop & Go (Adaptive Cruise Control) z funkcją LPA (Lane Positioning Assist) wprowadza możliwość półautonomicznej jazdy, zwłaszcza na trasach szybkiego ruchu. System DS CONNECTED PILOT przyczynia się do zachowania odpowiedniej prędkości i bezpiecznej odległości od pojazdu jadącego z przodu, wspomaga także układ kierowniczy, umożliwiając korygowanie toru jazdy.
Pozwala to kierowcy cieszyć się przyjemnością spokojnego, pozbawionego niepotrzebnych stresów prowadzenia.

Pakiet DS Urban (DS PARK PILOT i Kamera 360)*

      

Nowa technologia wspomagania prowadzenia umożliwia automatyczne parkowanie przodem lub tyłem, bez używania przez kierowcę kierownicy czy pedału hamulca.

Asystent parkowania DS PARK PILOT wykrywa wolne miejsce do zaparkowania, przy prędkości samochodu do 30 km/h.
System ten uzupełnia kamera 360°, która przesyła obraz z otoczenia samochodu na ekran dotykowy 12'', sygnalizując ewentualne przeszkody.

 

*Dostępne w opcji

 

DS Safety

Pakiet DS Night Vision (DS NIGHT VISION i Kamera 360)*

     

Lepsza widoczność w nocy.


Funkcja DS NIGHT VISION skutecznie poprawia widoczność w ciemności. Umieszczona w osłonie chłodnicy kamera termowizyjna wykrywa obecność pieszych, rowerzystów i zwierząt. Pozwala to zminimalizować ryzyko ewentualnej kolizji.

Kamera 360°: Dzięki tej funkcji obraz otoczenia samochodu i ewentualnych przeszkód przekazywany jest na ekran dotykowy 12’’.


*Dostępna w opcji

DS DRIVER ATTENTION MONITORING

     

Walka ze spadkiem koncentracji kierowcy


System rozpoznaje zmęczenie kierowcy za pośrednictwem kamery, rejestrującej ewentualny spadek jego koncentracji.

DS ACTIVE LED VISION

    

Widzieć i być widzianym


W czasie jazdy nocą, szerokość i intensywność strumienia światła reflektorów DS ACTIVE LED VISION dostosowana jest do warunków na drodze i do prędkości, z jaką jedzie samochód.

Identyfikację świetlną DS ACTIVE LED VISION tworzą główne reflektory LED, z trzema ruchomymi modułami LED po każdej stronie. W zależności od kąta skrętu kierownicy, prędkości samochodu i warunków meteorologicznych ruchome moduły LED mogą obracać się w lewą lub w prawą stronę. Trzy moduły w każdym reflektorze mogą nawet pochylać się do przodu.
Technologia ta pozwala zintensyfikować lub osłabić zasięg światła. Jego strumień poszerza się lub zwęża, by oświetlić w odpowiednim stopniu pobocza drogi.

DS Lounge

Płynna i dynamiczna jazda

DS Active Scan Suspension

    

Zawieszenie DS na miarę XXI wieku opiera się na nowatorskiej technologii, która dzięki pracy kamery pozwala tłumić drgania spowodowane nierównościami drogi, stale sterując pracą amortyzatorów.

Otwierany dach panoramiczny*

     


DS7 CROSSBACK może być wyposażony w duży przeszklony dach panoramiczny ze sterowaną elektrycznie roletą, zapewniający doskonałe doświetlenie wnętrza i dopływ świeżego powietrza.

 

*Dostępny w opcji

ds7 crossback dach
ds7 crossback panel

DS SENSORIAL DRIVE*

     

DS SENSORIAL DRIVE umożliwia niespotykaną personalizację doznań z jazdy. W zależności od wybranego trybu (Cashmere lub Titanium), poszerzamy gamę przeżyć zmysłowych. System odpowiednio zmienia dźwięk silnika, wyświetla na ekranie dotykowym specyficzne animacje, uaktywnia Pakiet Dynamiczny, czy wreszcie uruchamia funkcję masażu i funkcję sterowania amortyzatorami DS ACTIVE SCAN SUSPENSION.

 

*dostępny w opcji

DS ConnectedCAM*

      

DS ConnectedCAM to kamera, wbudowana w lusterko wsteczne.

System ten:


♦ rejestruje automatycznie wszystko, co dzieje się przed samochodem, co może być użyteczne w przypadku kolizji (na dysku zachowane zostanie 30 sekund przed zdarzeniem i 60 sekund po nim),
♦ pozwala fotografować otoczenie samochodu,
♦ umożliwia dzielenie się materiałem video i zdjęciami w mediach społecznościowych i poprzez pocztę e-mail.


Użytkowanie systemu nie może stać w sprzeczności z systemem prawnym, obowiązującym w danym kraju (należy brać pod uwagę ochronę prywatności, przepisy kodeksu drogowego). Marka DS nie może zagwarantować, iż materiały zarejestrowane za pośrednictwem kamery zostaną wzięte pod uwagę w charakterze dowodu rzeczowego.

 

*Dostępny w opcji

klimatyzacja

Automatyczna klimatyzacja bi-zone*

    

Automatyczna klimatyzacja bi-zone pozwala indywidualnie ustawić temperaturę ogrzewania i stopień nawiewu powietrza pasażerom siedzącym z tyłu (dzięki dodatkowemu pilotowi w tylnym rzędzie).

 

*Dostępna w opcji

FOCAL ELECTRA®*

     

Oferowany w DS7 CROSSBACK system nagłośnienia najwyższej klasy, FOCAL ELECTRA®, opiera się na zaawansowanych technologiach. Składa się z czternastu głośników, w przemyślany sposób rozmieszczonych we wnętrzu samochodu tak, by osiągnąć przestrzenny charakter dźwięku.


System tworzą:
- Tweetery: aluminiowe tweetery z odwróconymi kopułami, zapewniające szeroki zakres i niezwykłą czystość wysokich tonów, przy zachowaniu głębi i wyrazistości rozprowadzanego dźwięku,
- Głośniki średniotonowe i głośnik centralny: technologia Polyglass zapewnia precyzyjny, jednolity charakter brzmienia,
- Subwoofery: dzięki technologii potrójnej cewki Power FlowerTM, dźwięki o niskiej częstotliwości odtwarzane są czysto i dynamicznie.


*Dostępny w opcji

głośnik

Bądź jednym z pierwszych, którzy usiądą za kierownicą tego nowego, wyjątkowego modelu