DS7 Crossback Paryż

DS 7 CROSSBACK

Innowacyjne know-how z Paryża

DS 7 CROSSBACK

28 lutego Marka DS przedstawiła oryginalny model SUV-a, urzeczywistnienie innowacyjnych technologii i kunsztu paryskich projektantów. Zobacz premierową prezentację DS 7 Crossback, która odbyła się w samym sercu Paryża, w pobliżu Piramidy Luwru.

 

Dowiaduj się jako pierwszy o wszystkim co związane jest z DS 7 Crossback

Zgłoś zainteresowanie modelem

Charyzmatyczny design

DS7 Crossback design

Rozpoznawalny w dzień i w nocy

Charyzmatyczny DS 7 Crossback przyciąga wzrok zmysłowymi liniami muskularnej sylwetki. Masywny, imponujący przód, charakterystyczna osłona chłodnicy DS Wings i unikalna identyfikacja świetlna podkreślają pełen siły i elegancji wizerunek samochodu.


Odkryj SUV-a innego niż wszystkie, wyróżniającego się dużą mocą i wymiarami sugerującymi obszerne, komfortowe wnętrze.

DS7 Crossback reflektory

Reflektory DS ACTIVE LED VISION, uzupełnione pionowymi kierunkowskazami z modułami LED tworzą wyjątkową, hipnotyzującą identyfikację świetlną DS 7 Crossback. Wycyzelowane z jubilerską finezją moduły LED w reflektorach rozjaśniają się na powitanie purpurowym światłem, następnie obracają się o 180o.

Efektowna identyfikacja świetlna

W tylnych światłach z efektem 3D wykorzystano nietypowy wzór łuski. Innowacyjne reflektory przykuwają uwagę i podkreślają oryginalny, wyrafinowany charakter samochodu.

DS7 Crossback światła tylne
DS7 Crossback kierownica

Dwa ekrany 12'' z intuicyjnym interfejsem

Pierwszy, dotykowy ekran daje dostęp do zaawansowanych rozwiązań mobilnych: nawigacji, multimediów, funkcji Mirror Screen czy oferty DS Connect. Na drugim spersonalizowanym ekranie kierowca może zgromadzić wszystkie niezbędne informacje, które pragnie mieć w zasięgu wzroku.

 

Ekrany, element systemowych innowacji DS 7 Crossback, wzbogacają możliwości oferowane przez technologie mobilne.

FRANCUSKI KUNSZT W NAJLEPSZYM WYDANIU

Indywidualny styl, pięć źródeł inspiracji

Nowoczesne, szykowne i wyrafinowane wnętrze DS 7 Crossback potwierdza kunszt francuskich projektantów. Przewidziano pięć poziomów wykończenia – Inspiracji DS – harmonizujących z gustem i potrzebami klienta. Każdy poziom wykończenia współgra z indywidualną osobowością, chęcią wyróżnienia się i temperamentem właściciela.

Odkryj 5 Inspiracji DS.

DS7 Crossback wnętrze
DS7 Crossback wnętrze
DS7 Crossback wnętrze
DS7 Crossback wnętrze
DS7 Crossback wnętrze design

Elegancja materiałów najlepszego gatunku

DS7 Crossback wykończenie

Uderza troska o najmniejszy detal i perfekcyjną jakość wykończenia. Zadbano o materiały najwyższej klasy (szlachetny gatunek drewna, alcantara, skóra licowa i Nappa), dobrane ze szczególną uwagą.


Luksusowe materiały, skóra, kryształ czy wzór giloszowy „clous de Paris”, doskonale wpisują się w tradycje francuskiej Marki, oferującej innowacyjność i kunszt wykonania w najlepszym wydaniu.

„Wszystkie materiały i każdy szczegół zostały przemyślane i zaprojektowane na wzór kolekcji haute couture, zgodnie z jej wymaganiami i z jej ładunkiem emocji.”

 

Thierry Metroz


Bezpieczna i efektywna jazda dzięki nowoczesnej technologii

Jazda pełna emocji

Wiosną 2019 roku dostępny będzie E-TENSE, efektywny i dynamiczny model hybrydowy DS 7 Crossback o napędzie elektrycznym: moc 300 KM, napęd na 4 koła, zasięg do 60 km w trybie zero-emisyjnym. Ten nowatorski projekt pozwolił zachować wygodną przestrzeń dla pasażerów i dużą pojemność bagażnika.

 

Nowy silnik benzynowy THP 225 S&S, połączony z 8-przełożeniową skrzynią biegów EAT8 zapewni DS 7 Crossback dynamiczne osiągi.


Nowa automatyczna skrzynia biegów, zaprezentowana po raz pierwszy na rynku światowym w SUV-ie DS, dostępna będzie także z silnikiem BlueHDi Diesla, o mocy 180 KM, gwarantując szybką i płynną zmianę przełożeń.

DS PILOT, kolejny krok w stronę samochodu z autopilotem

System DS CONNECTED PILOT wspiera kierowcę, pozwalając mu jednak w każdej chwili z powrotem przejąć kontrolę nad prowadzeniem.

 

Funkcja ACC Stop & Go (Adaptative Cruise Control) przyczynia się do zachowania bezpiecznej odległości od pojazdu jadącego z przodu. Funkcja LPA (Lane Position Assist) wspomaga układ kierowniczy, umożliwiając korygowanie toru jazdy.

DS SAFETY, bezpieczeństwo w każdej chwili podróży

     

DS NIGHT VISION: lepsza widoczność w nocy


Dostępna po raz pierwszy w modelu z tego segmentu funkcja DS NIGHT VISION skutecznie poprawia widoczność w ciemności.

Umieszczona w osłonie chłodnicy kamera termowizyjna wykrywa obecność pieszych, rowerzystów i zwierząt w odległości do 100 m. Ich obraz pojawia się na cyfrowym ekranie 12" samochodu, a obiekty oznaczone są czerwoną linią, w zależności od stopnia ich bliskości.

DS LOUNGE: płynna i dynamiczna jazda

     

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION: zawieszenie DS na miarę XXI wieku.

 

Nasi specjaliści i inżynierowie, zainspirowani kultowym wynalazkiem, jakim było zawieszenie hydropneumatyczne, opracowali zawieszenie aktywowane kamerą DS SCAN SUSPENSION.

 

Ta nowatorska technologia podnosząca komfort jazdy pozwala tłumić drgania, spowodowane nierównościami drogi, stale monitorując pracę amortyzatorów.