MIRROR SCREEN

Działa z Apple CarPlayTM i MirrorLink®

ŁĄCZNOŚĆ, TO PROSTE

Aplikacje używane podczas jazdy

Mirror Screen umożliwia korzystanie w samochodzie z aplikacji smartfona, za pośrednictwem dotykowego ekranu 7''. Funkcja ta jest kompatybilna z Apple CarPlayTM i MirrorLink®. Po podłączeniu smartfona możesz mieć dostęp do jego podstawowych funkcji i aplikacji, bez konieczności manipulowania telefonem. 

APPLE CARPLAY

Prosty, bezpieczny i przyjazny sposób użytkowania iPhone'a w samochodzie.

Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone'a, technologia Apple CarPlay™ umożliwia Ci intuicyjne wykonywanie połączeń, zarządzanie wiadomościami, korzystanie z map czy słuchanie muzyki. Nie odrywając wzroku od drogi, możesz aktywować rozpoznawanie głosu (Siri) i uzyskać dostęp do listy kontaktów, plików muzycznych oraz redagować SMS-y, bez konieczności obsługi iPhone'a (opcja dostępna w iPhonie 5 i nowszych wersjach).

Apple CarPlay

MirrorLink

Twoje aplikacje na ekranie DS

MirrorLink® pozwala na korzystanie z funkcji i kompatybilnych aplikacji smartfona za pośrednictwem dotykowego ekranu 7'' samochodu. To na przykład aplikacja nawigacji Sygic Car, aplikacja ostrzegająca o zagrożeniach na drodze iCoyote, lokalizacja miejsc parkingowych Parkopedia, radio internetowe MiRoamer, aplikacja do słuchania audiobooków Audioteka.

Smartfony kompatybilne z MirrorLink

SAMSUNG
Samsung Galaxy Note 6, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy S6 Edge+, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge,
Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy Note Edge, Samsung Galaxy Alpha, Samsung A3, Samsung A7.

 

HTC
HTC One (M9+), HTC One (M9), HTC One (M8), HTC Eye and HTC 820.

 


SONY

Z5 Compact, Z5 Dual, Z5 Premium Dual.